בעיה בגרפיקה\כרטיס מסך|מצורפת תמונה של הבעיה...|nvidea geforce 2 mx/mx400 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בגרפיקה\כרטיס מסך|מצורפת תמונה של הבעיה...|nvidea geforce 2 mx/mx400

yossik17

Recommended Posts

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 3 שבועות מאוחר יותר...

אחים שלי היה לי בעיה באינטרנט בגלל זה לא הגבתי...

לא זה לא עובד הוצאתי ת'סוללה לחצי דקה החזרתי ועדיין לא עובד...

תעזרווו לי כי אפילו רוב משחקי הפלאש עושים לי בעיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה כרטיס.....צבע אותו בכחול וזרוק אותו אל האוקיינוס הקרוב לביתך או במקרה שלנו בישראל צבע אותו בירוק

נראה לי יש לי MX440 אם אני ימצא אותו הוא שלך.....במחיר מזערי ואני גם ינסה להתקין לך עליו מאוורר של 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחח לא מצחיק נו אז יש לי כרטיס דפוק מה אתם מסתלבטים?

שמעו שמתקינים אצלי את הדרייבר הוא מתקין קבצים לאיזושהי תיקייה שהוא מסיים הוא מתחיל עם ההתקנה של הדרייבר עצמו..

שאני מוחק ואז מתקין מחדש הוא שואל אם לעשות OVERWRITE יענו לשכתב את הקבצים בתיקייה אז אולי אני ימחק את התיקייה ואז הוא יתקים קבצים חדשים ואז אולי יעבוד..

ומזה R.I.P???

אה ואם אני משחק במשחק ואז משנה את הREFRESH RATE אז זה מוריד את את הקווים וכל הבלאגן רק הקטע שבזמן משחק לא יוצא לי לשנות וזה מעצבן כל פעם לשנות....

אז נראה לי זה משהו בREFRESH או לא יודע קיבינימט איפה כל המומחים שהיו פה לפנייי שנה שנתיים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הבעיות במשחקי מחשב ואפילו במשחקי פלאש

קיבינימט תגיד לחברה שלך.

אתה יכול להשתמש בתוכנה כמו refreshlock בשביל לנעול את הקצב עדכון.

אחי אני התכווהתי שכל האחרים שהגיבו פה "זרוק אותו לאוקיינוס וצבע בכחול "וכל השטויותצ הם לא עוזרים אבל אתה ועוד כמה עוזרים פשוט בכל פורום יש ת'ספאמרים שלא מבינים כלום ומגיבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז משחקי flash לא מושפעים מה refresh rate ?

בכל זאת, גם הייתי מחפש אצל חברים / אנשים שאתה מכיר כרטיס ישן כזה כי כמו שאמרו פה (והציעו) יש להרבה אנשים מחשבים / כרטיסים כאלו זרוקים בצד ללא שימוש. כי בהחלט יתכן שפשוט הכרטיס הגיע לסוף החיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...