זקוק למפרט עד 3800 שקל מבוסס אינטל (פרטים בפנים). - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק למפרט עד 3800 שקל מבוסס אינטל (פרטים בפנים).

King Of Action

Recommended Posts

נייקי , אני באמת מעריך את דאגתך ונכונותך לדאוג לכך שאני אעשה את הבחירה הנכונה אבל...עד שמישהו יביא לי לינק למידע אמין שיוכיח שלמעבדי אין באגים עם תוכנת מאיה אז אני לא מוכן לשמוע על מפרטים מבוססים וזה עם כל הכבוד שלי אליך . כנראה שהייתי צריך להבהיר בתחילת הת'רד שהמחשב מיועד לצורכי תוכנות תלת ממדיות , מאיה במיוחד אבל גם משחקים אבל שוב... אם התוכנות תלת ממדיות באות על חשבון המשחקים אז שכך יהיה , מפני שחבר שלי רוצה שהוא יוכל לשחק משחקים וכל זה אבל העיצוב הגרפי יותר חשוב לו . שוב לציין , שאפילו אם למעבדים של אין בעיות עם MAYA והם מציגים ביצועים מצויינים במשחקים אבל מעבדי הפנטיום 4 (ממה שהנתי) יותר טובים לעריכת גרפיקה וסאונד . תקנו אותי אם אני טועה .

בקשר לסוגיית כרטיס המסך - כמו שכבר הבהירו פה , כאשר מדובר בתוכנות תלת מימדיות כרטיס המסך הוא אחד הדברים האחרונים שמתפשרים עליו ולכן נכנסות פה עניין גודל הזיכרון ואיכות החברה . 64 מגה לא בא בחשבון . רק 128 . עכשיו , פרולינק עדיין לא הוכיחה את עצמה כחברה איכותית (תקנו אותי אם אני טועה) ולכן הכרטיס מסך זול אבל יכול להיות שאני אעשה בחירה לא משתלמת.

זיכרון - שמתי לב ששניכם , נייקי ומנטלי , שמתם זכרונות 2700 , למה לא לשים זכרונות 3200 ? זה יהיה בזבוז , לא ?

נ.ב בבקשה שלבו פלופי במפרטים שאתם מציעים . מנטלי ,שמתי לב ששמת פלופי . אני מתכוון לאחרים .

תודה רבה על כל העזרה שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים שבין החברות של כרטיסי המסך הם קטנים, בביצועים. ההבדלים היחידים הם הקירור והחבילה עמה מגיע הכרטיס. אמינות? אין כאן משחק של אמינות מבחינתי כי כל כרטיס עושה את העבודה. באילו בעיות אתה כבר חושב שאתה יכול להתקע עם Ti4200 של Prolink שלא תתקע עם אותו כרטיס של Leadtek או כל חברה אחרת. אם זהו העניין, אז גרסאת 128MB של חברה מוכרת תעלה עוד 50שקלים. זה מה שעושה לך את זה? תהנה, מבחינתי.

אני לא שמעתי על הבאגים שהזכרת בקשר למעבד, אבל אני יכול להביא לך המון בנצ'מארקים של מעבדי AMD עם התוכנה הזו, בנצ'מארקים שבהם לא העירו אף לא הערה קטנה על שמועה לגבי הדבר או באג קטן. בנצ'מארקים הוגנים שיוכיחו לך בו זמנית גם כמה שמעבדי הAMD משתלמים יותר. כך את זה, לדוגמא. ובכלל, מאיפה שמעת על זה? אתה מוזמן להוכיח לי שזה קיים. זה אמנם יכול להתקיים במוצר ספציפי (העתק שלו), אבל לא באופן גנרלי לגבי המוצר, ממש לא. לפחות לא שאני שמעתי לגביו.

נ.ב.- אני שילבתי FD במפרט שלי. (עריכה- אכן, PC3200 לא ינוצל במקרה של המעבד שציינו.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילולא ה6A19 וה300AR-T ואילולא היית לוקח Ti4200 זול יותר, המחיר הכולל יכול היה להיות נמוך יותר.

מה הוא יעשה בלי מארז וספק? להתפשר על משהו ג'נרי תהיה טעות לטווח הרחוק, שכן מה שעולה היום זול יעלה לו אח"כ יותר.

אתה עושה טעות כאשר אתה מתפשר על כרטיס המסך שכן כל מטרתו של המחשב הוא תוכנות גרפיות, אז אתה מתפשר על אחד החלקים הקריטיים?

אתה לא יכול לתת למפרט שכזה ולומר 'אם קיימת התעקשות על Intel', אלא שאתה צריך לנסות לגרום לו להבין שהAMD משתלם יותר. אתה לא יכול לתת לו מערכת שעולה 3800ש"ח כשמערכת בעלת ביצועים טובים יותר עולה 3000ש"ח.

זה ממש לא סבבה שאותם מתעקשים על מעבדי Intel ילכו עליהם ויבזבזו מאות שקלים מיותרים כך סתם. אמנם נותנים להם מפרט ולא שומעים מהם יותר, אבל זה ממש לא כזה פשוט. עם ה800שקלים הללו ניתן לעשות עוד המון דברים.

יש באתר הזה המון ת'רדים על מה עדיף אינטל או ולכן איני מתכוון לפתוח אחד חדש. הוא מתעקש לקבל אינטל אז הוא יקבל אינטל. אני לא הולך להתווכח איתו על כך. כאשר לא משתלם המפרט של האינטל אני מציין זאת ונותן מפרט חלופי אך כאשר ישנם משתמשים שלא מוכנים לבחור ב-, אני אתן להם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז וספק ג'נריים בכלל לא יעשו לו בעיות, בעיקרון. אם המחשב הוא בשביל עריכה גראפית, לא יהיו לו בעיות (מארזים ג'נריים הם לא שכאלו גרועים, כי עם הקירור שמגיע עם המעבד הוא יכול להסתפק מאוד- מאקסימום מוסיפים מאוורר בעתיד, דבר שגם הוא לא מהווה לבעיה או שמא דורש תקציב גדול.) וסביר להניח שהוא גם לא יתעסק הרבה עם המארז, כך שאין צורך באחד שיהיה כ"כ איכותי.

שמע.. אתה לא חייב להתווכח איתו, אבל לפחות ליידע אותו לגבי הצעד שהוא עושה. אחרי הכל מגיעים גם משתמשים שלא יודעים לגבי השיקולים הללו של 'ביצועים זהים במחיר טוב יותר' ו'Intel לא משתלמים'. אז מינימום, בבקשה, כי אתה ממש לא חייב לי כלום, תיידע אותם לגבי זה. פשוט תגיד בקצרה שAMD זול יותר ומציג את אותם ביצועים ולכן גם משתלם יותר (אם זה נכון לגבי המקרה הספציפי) ואל תכנס לשום דיונים מיותרים אם אתה לא רוצה. סבבה?

וזה לא רק שאתה לא חייב וכפי שאתה מתאר גם לא רוצה להכנס לדיון שכזה, אלא כי דיון שכזה גם יסטה מהנושא של הפורום ועשוי להנעל בשל כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...