שאלה לגבי בעית אבטחה בוויסטה. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי בעית אבטחה בוויסטה.

amirusus

Recommended Posts

שלום חברים אשמח אם תוכלו לעזור לי.

למרות שיש לי במחשב גם אנטי וירוס מותקן spyboot , defender , ad-aware, כולם מותקנים ועובדים אך אני עדיין מקבל הודעה מה-security center (מצב צלום מסך) שאין לי אנטי וירוס מותקן ושהדיפנדר לא עובד. לפעמים גם הפיירוול מפסיק לעבוד לבד.

הרצתי את כל התוכנות והמחשב נקי. ניסיתי עוד 2 אנטי וירוס(AVG, AVASt) . וגם איתם הבעיה חוזרת.

כשאני מנסה ללחוץ על"TURN ON NOW" בדיפנדר הוא מבקש לעדכן ואז נותן לי את התוצאה הנ"ל.

הרצתי HIJACK . אפילו בתמיכה של לא ידעו להגיד מה הבעיה.

יש לי מה לפחד מווירוס? למרות שהאנטי וירוס מותקן? או מרוגלות על המחשב?[br]פורסם בתאריך: 4.01.2008 בשעה 10:19:55

צילום מסך נוסף[br]פורסם בתאריך: 4.01.2008 בשעה 10:20:34
צילום מסך נוסף וכמובן תודה לעונים.[br]פורסם בתאריך: 4.01.2008 בשעה 10:22:50
3[br]פורסם בתאריך: 4.01.2008 בשעה 10:23:56
קובץ HIJACK

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא משום מה לא מוצא את NOD32 שלך, אבל זה לא משנה, אם זה מפריע לך תעשה כמוני בסיקוריטי סנטר בצד שמאל יש CHANGE THE WAY THAT ALERT ME ושם תעשה DONT ALERT ME או משהו כזה ואז זה יותר לא יעיר לך על דברים כאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה . אני מכיר את האופציה הזאת אבל חשבתי שיש בעיה נוספת (אולי וירוס שלא נמצא?)

ז"א כל עוד האנטי וירוס מעודכן ויש פיירוול לא להתייחס להערות הספציפיות האלו של ה SECURITY CENTER?

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לי הוא גם הרבה פעמים אמר שקספרסקי כבויי כשהוא פועל ומעודכן עד שביטלתי.

בכללי ביטלתי גם את הווינדואס דאפנדר, UAC, עדכונים אוטומטיים ו FIREWALL.

את דפנדר ביטלתי כי אני לא מרגיש בו צורך, UAC כי זה סתם מציק ולא עוזר בכלום, עדכוניים אוטומטטים כי בזמן שאני עושה דברים חשוביים הוא פתאום מוצא אפדייטים וזה מאט את המחשב, אז אני ביטלתי ומעדכן ידנית פעם בשבוע, את הפירוול ביטלתי כי אני משתמש בKIS 7 שכולל כבר פיירוול.

הדבר הראשון שאני עושה בכל מחשב שאני מתקין עליו זה אומר ל-SECURITY CENTER לסתום את הפה.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...