מן מכשיר שמכניסים לשקע וזה מכבה את האורות בחדר - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מן מכשיר שמכניסים לשקע וזה מכבה את האורות בחדר

achiya1

Recommended Posts

לפני כמה שנים בכיתה חבר שלי הכניס דבר כזה שכמו מטען פלאפון נכנס לשקע ואז האורות נכבים בכיתה..

מישהו יודע על כזה דבר איפה אפשר להשיג ?

ואם אפשר למצוא כזה דבר שמכבה את כל החשמל באותו חדר?

אני מקווה שזה חוקי כי זה נשמע מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד את המתג , יותר מהיר יותר זול ויותר טוב , אתה לא חושב כמוני ? :)

חח ציפיתי לתגובה מתחכמת..אבל אם כבר התחכמת נחזיר לך :אני רוצה לא לקום מהמיטה בשביל לכבות ת'אור ..ויש לי שקע על יד המיטה

קח איזה מטען או שנאי שאתה לא צריך

פרק אותו

חבר בני שני החוטים וטאדםם, יש לך מקצר

אז ככה קוראים לזה ...

יש אפשרות למדריך כי קצת קשה להבין מה עושים מ2 שורות ..

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח מה כ"כ מסובך?

הוא פשוט מקצר את החשמל ופחת נופל.

אבל אני חושב שזה מסוכן, בכל מקרה:

תפרק את המטען ,ואתה יכול להוציא את כל הקקה שיש שם רק את שני החוטים שמגיעים מהתקע תחבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי על שום "מכשיר" שיכול לכבות מנורה דרך שקע בקיר אלה אם כן המנורה מחוברת דרך השקע.

מה שכן יש ואני בטוח שזה לא בבית הספר, זה דרך החשמל הקיימת בבית.

משתמשים בזה בבתים חכמים כדי לא למתוח חיווט מחודש וזה ממש יקר והמנורה צריכה להיות מחוברת למנגנון הפעלה מיוחד.

אבל אני אשמח לשמוע על מכשיר כזה אם אתה מוצא אנא שתף אותנו זה יחסוך לי המון כסף בשגעון הבתים החכמים שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי על שום "מכשיר" שיכול לכבות מנורה דרך שקע בקיר אלה אם כן המנורה מחוברת דרך השקע.

מה שכן יש ואני בטוח שזה לא בבית הספר, זה דרך החשמל הקיימת בבית.

משתמשים בזה בבתים חכמים כדי לא למתוח חיווט מחודש וזה ממש יקר והמנורה צריכה להיות מחוברת למנגנון הפעלה מיוחד.

אבל אני אשמח לשמוע על מכשיר כזה אם אתה מוצא אנא שתף אותנו זה יחסוך לי המון כסף בשגעון הבתים החכמים שלי.

כמו שהחבר למעלה כתב זה מקצר ואני לא יודע איפה אפשר להשיג את זה...

זה היה לחבר שלי מהבית ספר לא שייך לבית ספר הוא פשוט ניסה את זה על הפלורוסנטים של הבצפר ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה... קח שניי מסמרים תחבר בנייהם עם חומר מוליך חשמל ותכניס אותם לשקע המפסק הראשי של הבית יפול כי הוא מוגן מקצרים..... אתה תמות כמובן אם תעשה את זה בידיים חשופות אז תשתדל לעטוף את החלק שאתה מחזיק בגומי או בחומר לא מוליך אחר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי מה עובד עליך? :kopfpatsch:

אם ניסית לתקוע מזלג ישירות (ואתה עדיין חי) ולא הכנסת במקרה להארקה אלא ל+ ו-

אין לך בבית את הדבר הזה שמוריד את הפחת ישירות כאשר יש קצר (שכחתי את השם) זה מציל חיים, אז כדאי שתתקין אחד כזה בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...