האם ספק 400W גנרי יספיק(שדרוג מעבד+לוח אם+זיכר&#1493 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ספק 400W גנרי יספיק(שדרוג מעבד+לוח אם+זיכר&#1493

kill_b7

Recommended Posts

אני המלצתי לחבר שלי לשדרג לQ6600 G0+GB P35+2GB 667MHZ ויש לו 7300GT במערכת וספק 400W גנרי.

אני מניח שזה אמור להיות בסדר(לפני כן היה לו PD 3.0GHZ), אבל אני יהיה יותר בטוח אם אני אשמע דעות כאן.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ זה שדרוג...אבל כן מסכים איתך אבל תראה המחשב בעיקרון לעבודה שותפת לא למשחקים או משהו מעמיס יותר מדי.גם המחשב בן שנה וחצי בגלל זה שדרוג הליבה אז הספק הישן נשאר. השאלה אם זה מספיק?

זה גם הכסף הפרטי שלו לא של הורים שלו או משהו כזה.אז הוא סופר כל שקל ובצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מקודד או עוסק בתלת מימד ברצינות ?

אם התשובה היא לא לשניהם אז שלא יקנה את ה - Q6600 הבזבזני, אין לו שום שימוש בו (מה רע ב - E2140 בשבילו ? אם רוצים תוספת ביצועים ממהירים אותו בקלות גם על סטוק). וראו איזה פלא, יש מספיק כסף לא רק לספק אלא גם להרבה דברים אחרים.

וגם יש עוד מקומות לחסוך בהם כמו לקנות לוח זול יותר, הגישה התקציבית פה טעונת שיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקודד? כן המון וכמויות מאוד גדולות של מידע(מאות GB). מה שגם הוא אוהב לעבוד עם המון(באמת)המון תוכנות בו זמני+לקודד והמחשב הישן שלו פשוט היה תקוע רוב הזמן.

הוא גם ביקש את הכי טוב שאפשר כי הוא עושה השקעה לעתיד. אז הQ6600 הוא הדבר הכי טוב בתקציב שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון עולה משהו כמו 220 שח זה בין הכי זולים שתמצא. השאלה אם הספק יספיק? התקציב כבר בוזבז(אף על פי שאפשר לבטל אבל אני לא חושב שזה נחוץ אלא אם כן יש בעייה עם הספק).יש בעיה איתו? כי לפי מה שאני יודע הPD זוללים יותר חשמל מהQ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי ה - PD הכי חזק משתווה לצריכה של ה - Q במאמץ איכשהו אבל ה - PD באופן כללי ממש לא צורכים יותר הספק מה - Q אלא ההפך הוא הנכון.

ההצעה שלי היא לרדת בלוח לטובת ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה לי רעיון חדש, אפשר לקנות עם כרטיס גרפי מובנה ולמכור את ה - 7300GT.

למשל את אחד מהלוחות האלה:

1) http://www.wellcom.co.il/catalog/product_info.php?language=he&products_id=4924

2) http://wellcom.co.il/catalog/product_info.php/products_id/6674?osCsid=38931396c5b5d18a4d9d1925a00b9010

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...