האם שילוב החומרה הבא יעמוד ב- HD וידאו? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם שילוב החומרה הבא יעמוד ב- HD וידאו?

LazyCat

Recommended Posts

קניתי למישהו מחשב חדש משרדי ואני לא בטוח לחלוטין שהוא מסוגל להתמודד עם HD וידאו (דרישות בעליו), עוד לא קיבלתי אותו ואני שוקל (אם יהיה צורך) לשנות את החומרה.

החומרה הבסיסית היא:

לוח אם: M2A-VM

מעבד: 64Bit AM2 4000 DualCore Box AM240DCB

זיכרון: 1GB Kit Value Select -667 (2x512MB) C1GG667KB

מסך: 206BW

ללא כרטיס מסך יעודי.

האם הבסיס הזה מספיק כדי לנגן HD (דחוס) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי 720p רץ על מחשב P4 3.0Ghz 1.5GB כרטיס מסך FX5200 128MB והמסך שבפוסט הראשון, המחשב בשלב מסוים קירטע אבל ראו בסדר רוב הסרט (ה- CPU היה בעומס של מינימום 70% קבוע).

מה המפרט המינימלי לדרישה כזו (מה לשנות בבסיס המפרט)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתה ללא כרטיס מסך יעודי

ורוב כרטיסי המסך OB היום לא תומכים בחומרה בסרטי HD

אני ממליץ לך לקנות כרטיס מסך כמו HD2400\8400

שכן תומכים בחומרה

ובנוסף מומלץ לקנות כבר 2 גיגה זיכרון כי ככה

מערכות הפעלה כמו וויסטה ירוצו הרבה יותר טוב

ההבדלים אם התוספות יהיו מאות בודדות של שקלים

עריכה -

בעניין המסך והלוח אם

אתה צריך לבדוק אם הם תואמים להצפנה של HD- \בלו רי

אני חושב שזה ניקרה HDCP

הכרטיסים שהמלצתי תומכים בזה

כרגע אני לא חושב שחברות הסרטים משתמשות בהצפנה הזאת

אבל בעתיד זה יכול להיות חובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש לו תמיכה בHDCP

ואני די בטוח שאין לו האצת חומרה לסרטוני HD

ככה שכרגע הוא בטח יעשה את העבודה אבל יכביד הרבה על המעבד

ואם ישתמשו בעתיד בהצפנה אז הוא לא יעשה את העבודה בכלל

בקיצור עדיף לך 8400\HD2400

יש להם גם האצת חומרה לסרטוני HD \גם תמיכה בHDCP\ובנוסף תמיכה חומרה בDX10

שזה לא חשוב כל כך במקרה הזה אבל נחמד שיש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסתבר, תומך גם ב- HDCP, נאמר שהוא גם הראשון מסוגו שמקבל את חותמת "Vista Ready" ומסוגל להריץ את Aero ללא בעיה.

בכל מקרה אני מאמין שבעתיד הלא כלכך רחוק בעל המחשב ירצה להוסיף חומרה למחשב (זיכרון, כ.מסך וכו'...), מה שחשוב לי (ולו), שהוא יוכל לראות סרטים באיכות, ובמסך ה- 206BW זה אומר HD (אפילו מספיק 720p).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה...

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2942&p=2
Supporting a maximum resolution of 2560x1600, the X1250 can easily run any CRT at maximum resolution. This tops NVIDIA's 6150 max resolution of 1920x1440 and Intel's G965 at 2048x1536. As for output features, the video hardware supports S-Video, YPbPr, 1.3, and Dual-Link DVI. Of course, the actual interfaces available will depend on the implementation, but the and DVI ports will also support HDCP.

The GPU supports two independent display outputs, and both DVI and outputs can be used at the same time. The only caveat is that HDCP will only work over one digital output at a time. This isn't a huge issue, as most people won't be watching two different protected movies at the same time on a single computer. Also, in spite of the single display limitation, HDCP can be used over either or DVI. This gives the X1250 an advantage over graphics cards that initially supported HDCP. Many cards only allowed HDCP over one HDMI or DVI port while the other was always unprotected only.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...