מה זה Lindows כנסו! - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה Lindows כנסו!

FireandicE

Recommended Posts

אכן זה שילוב בין ל- וזאת לא הפעם הראשונה שיוצאת מערכת הפעלה כזו. יש כבר את WINLINUX וכמו כל שאר המערכות בסגנון הזה היא לא תומכת בעברית ויצרני החומרה לא מספקים .

נשמע מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

מוזר... אבל מסתבר שזה חי ונושם וניתן להוריד אותו מהMirc.

ישנן המלצות לחכות לגירסת בטא מתקדמת יותר 1.1 נדמה לי....

נראה לי שאקח אותה לטיסת מבחן בפורמט הקרב.

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינדווס, שטות אחת גדולה שלא ברור מי המציא אותה, ועוד מעז ברוב חוצפתו גובה 100$ עליה.

זה פשוט שילוב פשוט בין ה הרגיל עם תוכנת "EMULATOR" הקרויה WINE, שמטרתה לנסות (לא פועל בהרבה מקרים) להריץ תוכנות WIN32.

וכל השאר, "MY COMPUTER" וכל האייקונים שכל כך מזכירים לך את ווינדווס זה זיוף אחד גדול.

משחקים אל תצפה להריץ שם, ואפילו תומכות עברית כמו WORD תתקשה מאוד להריץ.

בכל מקרה, "LINUX WANNABE WINDOWS" לא אהוב עלי במיוחד. אחד הדברים שאני אוהב בלינוקס, חוץ מיציבותה, הממשק הנוח שלה והאפשרות שלי לנהל את המערכת במלואה, זה שאני לא צריך להיתקל באייקונים של מיקרוסופט כל דקה, ולשמוע "Are you sure you want to enter this directory? It contains system files"

כל פעם שאנסה להיכנס ל /usr

נו באמת. אם אתה אוהב את , תישאר עם , נקודה.

"גגdds

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינדווס, שטות אחת גדולה שלא ברור מי המציא אותה, ועוד מעז ברוב חוצפתו גובה 100$ עליה.

זה פשוט שילוב פשוט בין ה הרגיל עם תוכנת "EMULATOR" הקרויה WINE, שמטרתה לנסות (לא פועל בהרבה מקרים) להריץ תוכנות WIN32.

וכל השאר, "MY COMPUTER" וכל האייקונים שכל כך מזכירים לך את ווינדווס זה זיוף אחד גדול.

משחקים אל תצפה להריץ שם, ואפילו תומכות עברית כמו WORD תתקשה מאוד להריץ.

בכל מקרה, "LINUX WANNABE WINDOWS" לא אהוב עלי במיוחד. אחד הדברים שאני אוהב בלינוקס, חוץ מיציבותה, הממשק הנוח שלה והאפשרות שלי לנהל את המערכת במלואה, זה שאני לא צריך להיתקל באייקונים של כל דקה, ולשמוע "Are you sure you want to enter this directory? It contains system files"

כל פעם שאנסה להיכנס ל /usr

נו באמת. אם אתה אוהב את , תישאר עם , נקודה.

"גגdds

;D

אז זהו. שלא. זוהי מערכת הפעלה לינוקס, שעברה שינויים מרחיקי לכת ב KERNEL, ע"י צוות מפתחים למשך תקופה מסוימת - ועל כך לוקחים לך 100$ (אולי באמת הרעיון של לשלם על תוכנה זר לך ? ). בכל מקרה, זה הרבה מעבר ל WINE. זוהי אמולציה שכבר בנויה בתוך המערכת הפעלה, ולטענתם, היא מסוגלת להריץ יישומי פופלריים רבים ! . אולי סופסוף הגיעה המערכת המושלמת ? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי סופסוף הגיעה המערכת המושלמת ? :)

כן...למה להשלות?!

ברגע שתגיע המערכת המושלמת - עולם המחשבים יקרוס ויפסיק להתפתח...

חוץ מזה כל בוני המערכות עושים בכוונה באגים.....קנוניה נגד כל משתמשי המחשבים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודקת !

אין לאף אחד את הרצון לייצר את המחשב המושלם, את מערכת ההפעלה המושלמת או אפילו את המכונית המושלמת, זו שלא מתקלקלת ותמיד מאיצה מהר ובולמת מהר. לפחות לא לשוק האזרחי (אני לא מדבר על שמיועדים להדמיה של פצצות אטום שבבוא היום יחסלו את כל האנושות ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנת "EMULATOR" הקרויה WINE, שמטרתה לנסות (לא פועל בהרבה מקרים) להריץ תוכנות WIN32.

WINE זה לא אמולטור אפשר לדעת את זה מראשי התיבות של WINE שזה WINE IS NOT AN EMULATOR זה יותק ספריות ללינוקס עם פקודות של ווינדוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן...למה להשלות?!

איזה תסכול... איזו פאראנויה ! :) עוד שניה מאלדר וסקאלי יתפחו בתיקי הווינדוס, שיבדקו מדוע מייקרוסופט משתלטת על העולם בעזרת טכנולוגיית חייזרים שאותה הם מכנים :)

זו ממש לא קנוניה. ככה פשוט עושים עסקים. בכל תחום בחיים.קחו לדוגמא את תחום המקררים. פעם, היו בונים מקרר - והוא היה מחזיק 20 שנה. היום מקרר מחזיק הרבה פחות מזה. הסיבה לכך היא לא הדרדרות ביכולת של מפתחים לבצע DESIGN ופיתוח יעילים, אלא פשוט כי הם רוצים תחלופה מהירה יותר של חלפים, או מכלולים שלמים. כך גם בשוק המכוניות, שוק האלקטרוניקה ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן...למה להשלות?!

איזה תסכול... איזו פאראנויה ! :) עוד שניה מאלדר וסקאלי יתפחו בתיקי הווינדוס, שיבדקו מדוע מייקרוסופט משתלטת על העולם בעזרת טכנולוגיית חייזרים שאותה הם מכנים :)

זו ממש לא קנוניה. ככה פשוט עושים עסקים. בכל תחום בחיים.קחו לדוגמא את תחום המקררים. פעם, היו בונים מקרר - והוא היה מחזיק 20 שנה. היום מקרר מחזיק הרבה פחות מזה. הסיבה לכך היא לא הדרדרות ביכולת של מפתחים לבצע DESIGN ופיתוח יעילים, אלא פשוט כי הם רוצים תחלופה מהירה יותר של חלפים, או מכלולים שלמים. כך גם בשוק המכוניות, שוק האלקטרוניקה ועוד.

it's Sad, but soooooooooo true...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוצמזה שיש מספיק משתמשי מחשבים בארץ ובעולם שמרוצים (הכל יחסי כמובן) מ- ואני אחד מהם. (וכבר היו לי מחשבים ישנים עם מערכות הפעלה פרמיטיביות ובקושי השתמשתי אז במחשב כי הוא פשוט לא עשה כלום ולא היה ידידותי למשתמש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...