צריך יעוץ וקצת עזרה מסך עד 1700 +- והתלבטות בין philips 200 w6cs vs samsung 226 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך יעוץ וקצת עזרה מסך עד 1700 +- והתלבטות בין philips 200 w6cs vs samsung 226

Slim Shady

Recommended Posts

:smile1: לאחר קריאה בפורום על כל סוגי המסכים למינהם רציתי לברר כמה דברים,אז ככה יש לי תקציב בסביבות ה-1700 פלוס מינוס

והשימוש שלי במחשב הוא לרוב גלישה וגם קצת משחקים וסרטים,ואני מתלבט בין המסך של 226Bw 22" שהוא כמו שהבנתי הכי מומלץ

עם הסוג פאנל tn לבין המסך של 200w6c שהוא 20" אבל עם פאנל va ולפי חלק התגובות על הפיליפס מחברי הפורום שכבר רכשו אותו

אני רואה שיש לא מעט בעיות עם היצרן כמו פיקסלים שרופים או זליגת אור,אז תעזרו לי בבקשה מה עדיף!?!?!?ואיך לבדוק פיזית בחנות בעת קניה

שאין שום פיקסל שרוף או זליגת אור,והאם בכלל נותנים לבדוק?!!? ועוד משהו דיי קריטי אצלי אז ככה המחשב שלי נרכש בערך לפני 3 שנים

והכרטיס מסך שלי הוא 9250 ואין לי אפילו מושג אם יש לו יציאת dvi ולפי מה שהבנתי דרך vga עדיף בכלל לא לרכוש lcd .

אז מה ז"א שאני אצטרך להחליף את הכרטיס מסך?!?או שהוא מספיק?!ואם לא אחליף אז האיכות תהיה על הפנים?

שמעו אני מצטער אם חפרתי הרבה פשוט אני רוצה לקנות מסך ב 3 ימים הקרובים ואובד עצות גם בקשר לאיזה דגם לקנות וגם בקשר לכרטיס מסך....

אני נורא אשמח ואודה לכל יעוץ ועצה תודה לכם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא צל של ספק כדאי לך לנסות למצוא את ה-200W6CS אולי נשארו יחידות בודדות תקינות בחנויות. תבדוק בחנות / בבית באותו יום עם dead buddy בתנאי תאורה חשוכים פיקסלים בעייתים בכל הצבעים וזליגות אור בטפט שחור. עמוד על תנאי זיכוי לטובתך. נשמח אם תוכל לחזור אלינו ולאמת את זאת שהמלאי נגמר בחנויות אשר מציעות אותו במנועי השוואת מחירים. לדעתי אם נשארה יחידה תקינה לחלוטין גם בחנות שדורשת עליו 1700 ש"ח, הוא עדיין הרבה יותר טוב מה-226BW.

אם לא תמצא אותו גם 971P בכ-1600 ש"ח טוב יותר בכל מובן מה-226BW. הגודל של ה-226BW לא מחפה על הביצועי תצוגה הגרועים שנלווים לפאנל TN שלו לא משנה מי היצרן של הפנל.

בקשר לכרטיס מסך את כניסת ה-DVI אתה אמור לזהות לפי הצורה הבאה:

03dvi_d-box-l.jpg

גם אם יש לך רק VGA, זה לא משנה - עדיין כדאי לרכוש מסך בעל פאנל איכותי - האיכות תמונה לא גרועה עם VGA עד כדי כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: תודה על התגובה העניינית,אך בכל זאת החלטתי ללכת על הסאמסונג מכיוון שאני לא גרפיקאי ולא נראה לי שאני גם כ"כ אבדיל בין הפנלים

אבל מצד שני לסמסונג לדגם הספיציפי הזה יש בעיות עם הפנל שלא בכל מסך יש פנל מקורי s של ,והיתי היום בבאג והמוכר כמובן ניסה לשכנע אותי שהכל אותו דבר ולא רצה אפילו לפתוח תקופסא בישביל שאראה אז כנראה אלך לחנות אחרת,והאם מישהו בכלל יכול לעזור איך לזהות בטוח פנל s?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא אני אסביר לך למה אתה סתם מאכיל את עצמך שטויות.

אנשים בפורום עשו קצת הו-הא מסביב לעניין הפאנלים שבאים ב-226BW (יש שלושה פאנלים אפשריים, כולם בעלי מאפיינים דומים אך מיוצרים ע"י חברות שונות).

עכשיו ההבדל בין הפאנלים האלה אמנם קיים, אך הוא פי מיליון קטן יותר מהבדל האיכות שיש בין הכי טוב שבהם לבין פאנל ה-VA שיש ב-2006WCS.

אתה אומר שהחלטת ללכת על ה-226BW, כי אתה כנראה לא תבדיל בין הפאנל שלו לבין הפאנל של ה-2006WCS האיכותי הרבה יותר. אם זה באמת המצב - אין שום סיכוי שבעולם שתבדיל בין פאנל S, לבין פאנל A, Q, T, Z, או מה שלא יהיה. (שאגב אני בכלל לא בטוח שיש מישהו שיראה הבדל בלי השוואה מעמיקה)

אז מה אכפת לך? תפסיק להטריד את עצמך ואת המוכרים בשאלה המיותרת להחריד הזו, קנה את המסך ותהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...