איך פלאפונים מתמודדים עם קבצי word ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך פלאפונים מתמודדים עם קבצי word ?

Sting

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות בקרוב פלאפון חדש אשר מסוגל לקרוא קבצי word ,מאחר וזו אחת התכונות החשובות לי רציתי לשאול אם למישהו יש ניסיון עם זה ?

כיצד המכשיר מתמווד עם קבצים גדולים של 1מגה~ ?

כיצד הוא מתמודד עם טקסט מעוצב ? ובכלל עם שמירת הסדר במסך כל כך קטן ?

האם זה קריא במסכים קטנים כמו של פלאפונים ?

יש הבדל בקריאה של קבצי word בסוגי פלאפונים שונים ?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לקחת מכשיר סימביאני שמאפשר תמיכה גדולה יותר בקבצי , הקריאה היא בסדר עד כמה שהיא יכולה להיות בסדר במסך 2"

אפשר לקרוא על הצד דבר שמקל אך אם השורות ארוכות צריך לשחק עם הג'ויסטיק ימינה ושמאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באורנג' , לקוח עסקי דרך העבודה של אבא שלי ומקבל משם דווקא הצעות לא רעות בכלל... בפעם האחרונה שקניתי את הטלפון קיבלתי שם הצעה הרבה יותר טוב מקנייה פרטית.

יש לך אולי איזה המלצה ספציפית לפלא באורנג' ? אמרו לי גם לפני כחודש שעדיף לחכות לדברים חדשים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין 9.1 ל9.2 הוא די מזערי..כל העניין של ניהול וזיכרון שופר מעט..מעבר לזה אותו ה :-X..

אני משתמש בN73 וישנה האפשרות לפתוח קבצים..אבל אל תצפה לראות נפלאות..אתה תראה קובץ של וורד בפשטות..

בלי או כל מיני עריכות שכאלה..ישנם תוכנות שמאפשרות עריכה..אם אתה מתעקש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באורנג' , לקוח עסקי דרך העבודה של אבא שלי ומקבל משם דווקא הצעות לא רעות בכלל... בפעם האחרונה שקניתי את הטלפון קיבלתי שם הצעה הרבה יותר טוב מקנייה פרטית.

יש לך אולי איזה המלצה ספציפית לפלא באורנג' ? אמרו לי גם לפני כחודש שעדיף לחכות לדברים חדשים ...

אז תבחר את המכשיר עם המסך הכי גדול אם זה מה שאתה מחפש בעיקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...