האם למחוק קבצים שתופסים לי 800 מגה והאם הם מיותרים? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם למחוק קבצים שתופסים לי 800 מגה והאם הם מיותרים?

eli.g

Recommended Posts

אז ככה אחרי שהורדתי את התוכנה DISKdata ראיתי שיש לי את התיקיה הזאתהSystem Volume Information , ומקודם לא ראיתי אותה.

עכשיו היא תופסת לי 600 מגה, ואני רוצה לדעת מה היא התיקיה הזאת והאם אפשר למחוק אותה?.

נ.ב

מצאתי את הקובץ pagefile.sys והוא תופס 200 מגה ביט, ואני רוצה לדעת מה הוא והאם אפשר למחוק אותו?.

פשוט תבינו הארד דיסק שלי מאוד קטן וכל מגה הוא חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב התיקייה הזאת היא הPagefile שזהו הזיכרון הווירטואלי ואפשרות הSystem Restore, את הpagefile ממש לא מומלץ למחוק, והsystem restore נתון לשיקול דעתך, אני ממליץ לך להשאיר את זה, ואם אתה דואג לגבי מקום, פשוט תקטין את המקום הניתן לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

System Volume Information זאת התיקייה שבה הווינדוס שומר את הקבצי גיבוי של ה-System Restore.

System Restore זאת האפשרות בווינדוס שמגבה לך את הקבצים הקריטיים של הווינדוס, וכך אתה תוכל להחזיר את הווינדוס שלך לתאריך מוקדם יותר אם מתישהו משהו משתבש. לכן הקבצים שיש לך שם כבר קיימים לך במקום אחר במחשב, כי אלו קבצי גיבוי.

ממש ממש ממש לא מומלץ למחוק אותם. אותי אישית הקבצים האלו הצילו מספר רב מאוד של פעמים. ובכלל האפשרות הזאת, System Restore הוכיחה את עצמה כדבר מעולה, לפחות מהניסיון שלי עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי רק להדגיש מה שכבר כתבו פה שניתן לקבוע את הגודל של התקיה שבה SR שומר את הקבצים שלו ואז לחסוך המקום על חשובן פחות מידע לגיבוי אחורה.

חוץ מזה שאת הpagefile לא ניתן למחוק גם אם רוצים. זה קובץ שבשימוש המערכת הוא חסום למחיקה. ניתן למחוק אותו רק ע"י ביטול הזיכרון הוירטואלי במערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה חבל כבר מחקתי אותם לא ידעתי חשבתי שזה לא עושה כלום פשוט חיכיתי די הרבה זמן לתגובה ולא הייתה :-\

עריכה:

זה יכול להתמלא שוב ואם כן אך אני קובע את הגודל שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(מצטער שלא עניתי לך קודם, לפני שמחקת.. :-\ לא יכלתי להתחבר קודם..)

בקשר לשאלתך: זה יכול, וזה אכן יתמלא שוב.

עם הזמן ועם הפעלות סדירות של המערכת הפעלה שלך, הווינדוס יגבה את הקבצים הקריטיים שלו שוב לתיקייה הזאת.

את הגודל שלה ניתן לקבוע עם כפתור ימני על המחשב שלי ->

Properties -> System Restore

שם אתה כבר תראה על כל הארד דיסק את הגודל שמוקצה לתיקייה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...