שליטה על חשמל בעזרת המחשב - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שליטה על חשמל בעזרת המחשב

Ameralis Zaiir

Recommended Posts

שלום,

הערה: אני חושב שזה מתאים לפה, אם לא אז תעבירו, אל תרצחו אותי אם זה לא מתאים

לפני כמה ימים הביאו לנו (לא משנה מי זה לנו.. סיפור ארוך... אבל לא לי לבית) מחשב, עכשיו המיקום המיועד למחשב היה רחוק מהנקודת חשמל, והחוט מאריך לא הגיע. חבר שלי החליט לעשות קומבינה ו"לגנוב" חשמל מהפלורסנטים. הכל עבד בהצלחה ועכשיו אם מכבים את האור המחשב מתכבה שזה יוצא לנו די טוב.

עכשיו עלה בראשינו רעיון מבדח: אם יהיה אפשר לעשות את זה מעגלי, כלומר כיבוי האור יכבה את המחשב, וכיבוי המחשב (בעזרת המתג הקידמי כמובן, ולא מתג חיצוני חלופי) יכבה את האור.

אני לא חושב שממש נעשה את זה, אבל זה מעניין מאוד אם אפשר לעשות דבר כזה, ובכלליות לשלוט על חשמל בעזרת מתג הכיבוי של המחשב, לדוגמא להדליק קומקום, או כל דבר אחר.

בקיצור, למישהו יש רעיונות איך לעשות את הדבר המטורף הזה?

בתודה מראש,

Ameralis Zaiir

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר

המפסק של המארז שלך זה לא מפסק של מצב פתוח/סגור זה סתם סוגר מעגל לשניה ככה שהלוח אם מתניע את עצמו

עם ספק AT אולי אפשר היה לעשות כזה דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באזרת מעגלי בקרת הספק פשוטים אתה יחול לישלוט אל כל דבר חשמלי באזרת תוכנה.

צודק בהחלט!

אבל אם אין לך ידע בסיסי באלקטרוניקה ותכנות (עבור התוכנה שתעשה את זה ) זה נורא מסובך.

תשים פשוט מפסק רגיל שיכבה לך גם את המחשב וגם את המנורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכל העונים! (נו אז מה אם הקפצתי... הפורומים פה הולכים מהר ולא יכולתי להגיב לפני..)

בקשר לX10, מה זה? מערכת לשלוט על החשמל בבית? אני אחפש על זה...

בקשר למי שהעיר על ספק AT, במקרה זה כן ספק AT (בעע... מחשב ישן... לא עלה כסף מה אתם רוצים?), איך אפשר לארגן משהו? (לחבר ליציאה של המסך?)

שוב תודה,

Ameralis Zaiir

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...