מחקתי בטעות את הפונטים של הווינדוס איך להחזיר אותם? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחקתי בטעות את הפונטים של הווינדוס איך להחזיר אותם?

dd7

Recommended Posts

רציתי להעתיק היום פונטטים חדשים לווינדוס הוא אמר שצריך למחוק ולהתקין מחדש, ברוב טיפשותי מחקתי תפונטים של הווינדוס

אבל מה שהוא לא מחק לי הכל הוא נתן איזה שגיאה שאי אפשר למחוק, עכשיו מה שקרה זה שאין לי פונטים בתוצגה של יענו אני לוחץ על התחל אני לא רואה כתב או לוחץ על עכבר ימני אין כתב , הכנסתי תדיסק של הווינדוס לשחזר אולי לא מצאתי תפונטים מה אפשר לעשות בשביל להחזיר תגופן המקורי של .?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין את התוכנה xpmanager,אחת התוכנות הכי טובות לכל מה שקשור לשיחזור קיבצי מערכת,ניקוי,שינוי מראה...בקיצור הכל.

אחרי שהתקנת תיכנס ל-optimizer\system repair תכנס ללשונית של system repair ו-file associations

אתה תצתרך להכניס את הדיסק של ואז הוא יעשה לך חיפוש של כל הקבצים של לראות מה חסר לך.

בקיצור,זאת תוכנה שהצילה אותי מפירמוטים הרבה פעמים,תשתמש גם באופציות הניקוי שלה ואתה תרגיש שינוי רציני בתפקוד של המערכת שלך.

תעדכן אותי אם עשית את זה,

יהונתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני לא לא רוצה לשחזר תמערכת יש סרגלי כלים בשולחן העבודה אני לא רוצה למחוק אותם בסך הכל רציתי תפונט של הווינדוס ולהתקין אותו זהו

אפשרי לעשות דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחי אני ינסה בכל אופן תודה רבה רבה

התקנתי את התוכנה עשיתי מה שאמרת אני מגיע לרשימה של סוגי קבצים לא היה לי מושג מה זה הפונטים אז עשיתי הכל ולחצתי פיקס זה חשב שניה וכלום

אולי תוכל להסביר לי מה לעשות.? שוב תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...