אם לא מתוכנן אוברקלוק יש סיבה להשקיע ב-8RDA+? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם לא מתוכנן אוברקלוק יש סיבה להשקיע ב-8RDA+?

dino

Recommended Posts

שלום, בערך אחרי פסח אני מתכוון לקנות את המחשב החדש שלי, אני לא מתכנן לעשות אוברקלוק

וגם אם כן אז משהו קטן מקסימום של 150MHZ FSB וגם אותם לעשות עם מכפלה נמוכה מהמקור.

אז רציתי לדעת אם יש סיבה מיוחדת להשקיע ב-8RDA+ של Epox? {אולי כרטיס קול יותר איכותי.... לא יודע}

או שמספיק ה-Nforce2 הפשוט של , והאם הוא יתן את אותם ביצועים? גם מבחינת הבקר קול המובנה.

תודה מראש,

מתן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ללידטק את הדגם הפשוט ואת ה PRO

הפרו מגיע עם כרטיס קול dolby 5.1 מאוד איכותי (כמו זה שיש על האפוקס) וזה די שווה לדעתי.

אם אתה משווה את הפרו ל 8RGA+ אז באמת לא צריך להשקיע אם לא עושים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה OC וכן רוצה ביצועים - A7N8X DELUXE מבוסס NFORCE 2

תומך II , DUAL , ו SERIAL ATA. ממש מומלץ לשדרוגים עתידיים גם.

קיצר, פצצה.

אבל אין לך כסף (930 שקל) אז ה לידטק מצויין, ו הRDA מעולה כמו הASUS רק בלי כל התמיכות והפיצ'רים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה OC וכן רוצה ביצועים - A7N8X DELUXE מבוסס 2

תומך II , DUAL , ו SERIAL ATA. ממש מומלץ לשדרוגים עתידיים גם.

קיצר, פצצה.

אבל אין לך כסף (930 שקל) אז ה לידטק מצויין, ו הRDA מעולה כמו הASUS רק בלי כל התמיכות והפיצ'רים.

לב אולי אני שאלתי את השאלה אבל יש לי ידע רב,

ואני רוצה לחסוך ולהשקיע בדברים אחרים, אז אתה אומר לי לקנות את ה- A7N8X DELUX?

וזה לא משנה איזה לוח Nforce2 כולם יתמכו בדיוק באותם המעבדים, אין כזה דבר יותר טוב לשדרוגים.

יש כזה דבר שלוח של הוא יותר טוב מפני שרוב המעבדים בשנתיים האחרונות שלהם הם SocketA

ואז אפשר לשדרג, אבל הלוח צריך לתמוך ב-FSB של המעבד, ובמקרה של ה-Nforce2 כולם אותו

הדבר.

ותקציב יש לי למחשב בסביבות ה-9,000ש"ח, ולדעתי זה לא תקציב נמוך למחשב, אני מעוניין לחסוך

בלוח ואז לקחת את התקציב של העכבר שהייתי מעוניין בו ולהוסיף אותו למה שאני יחסוך ולקנות את ה-MX700.

ועוד משהו קטן, כל לוחות ה-Nforce2 יציגו את אותם הביצועים, אני שאלתי את השאלה כי רציתי לדעת

אם יש משהו מיוחד ב-8RDA+ שאין ב-, אבל ידעתי שהם מציגים את אותם הביצועים.

וחס וחלילה אני לא בא לפגוע בך, רק רציתי לתת תגובה, אז תודה על הניסיון. :)

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...