מדריך ל-uTorrent - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדריך ל-uTorrent

3d7

Recommended Posts

שלום!

אני מעוניין במדריך להגדרת המאפיינים ב-uTorrent.

אין לי בעיה עם פורטים. הגדרתי פורט, ופתחתי אותו בפיירוול ובראוטר, וב-uTorrent יש וי עם עיגול ירוק, ככה שהפורטים בסדר.

מה שאני רוצה לדעת, זה איפה בדיוק בהגדרות, בכל מסך, רצוי לשים וי ואיפה לא.

מה שהכי חשוב לי זה לדעת מה בדיוק להגדיר במסכים Preferences\BitTorrent ו-Preferences\Advanced, על-מנת שמהירות ההורדה שלי תהיה מיטבית (אני מוריד כ-10 טורנטים במקביל, בד"כ).

דרך אגב, אני מריץ את uTorrent במקביל ל-eMule.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגדרות ברירת המחדל בuTorrent הן מצויינות,

אין שום סיבה לשחק איתן.

וכמובן, כמו שכבר אמר exercise לפני,

אל תעבוד עם שתי תוכנות שיתוף במקביל,

ביחוד לא עם מהירות האינטרנט בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון זו עצה מצויינת, אבל יש דברים שיש באימיול ואין בביטורנט, ולהיפך.

בנוסף לכך, ההורדות שלי בכל מקרה לא מנצלות את כל הרוחב פס שיש לי, ככה שאם אני מוריד כמה דברים במקביל, אז הניצול שלהרוחב פס הוא יותר טוב.

לגבי הגדרות ברירת מחדל, קצת שיחקתי איתן ושכחתי מה הן היו. אשמח אם תציינו מהן ההגדרות המיטביות (ברירת מחדל), בעיקר בתפריטPreferences\BitTorrent.

אני מגביל את ה-Upload של eMule ל-10, ואת uTorrent אני לא מגביל. אבל, אני מגביל את שתיהן ל-5 כ"א באמצעות NetLimiter.

נכון לעכשיו, המהירות שלי היא 1.5/128. אבל, עשיתי חבילה חדשה של 5/512, ככה שאני אוכל עוד כמה ימים לתת Upload יותר גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה להשתמש בשניהן, אבל לא בו זמנית.

הבעיה היא לא רוחב הפס היורד, אלא מהירות ההעלאה שבמיוחד באימיול משפיעה מאוד על מהירות ההורדה.

ברגע שתהיה לך חבילה נורמלית :) ולא תשתמש בNETLIMITER ושאר פוליישטיקים תראה שתגיע למהירויות גבוהות מאוד בEMULE,

בBT זה כבר יותר תלוי בטראקר.

בשביל לשחזר את ההגדרות של UTORRENT תכנס ל ספריה %APPDATA% ותמחק את הספריה של ההגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו, eMule מוריד כ-20 קבצים במהירות ממוצעת של כ-100KB/s, ו-uTorrent מוריד כ-10 קבצים (טורנטים ציבוריים חוקיים) במהירות ממוצעת של כ-30KB/s. המהירויות האלה הן גם כאשר כל תוכנה עובדת לבד, וגם כאשר שתיהן פועלות ביחד, אז אני מפעיל את שתיהן ביחד.

אני לא רוצה לשחזר את כל ההגדרות של uTorrent לברירת מחדל.

במידה ויש לך הגדרות ברירת מחדל, את יכולה בבקשה לרשום לי מהן ההגדרות אצלך בתפריט Preferences\BitTorrent?

מה לגבי ההגדרות ב-Advanced? יש אולי משהו שכדאי להגדיר כדי שהוא יתמודד יותר טוב עם הורדה של 10 טורנטים, בו-זמנית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! :xyxthumbs:

לאימיול יש מדריך להגדרות של הגירסה החדשה שמאוד משפר את קצב ההורדה, במיוחד כאשר מורידים הרבה קבצים במקביל.

חשבתי שאולי יש משהו כזה גם ל-uTorrent.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נכון, אבל באימיול אפשר לשפר את מהירות ההורדה באמצעות הגדרות מיטביות של מספר חיבורים לקובץ, מספר חיבורים כולל, מספר חצאי חיבורים, וכל מיני דברים כאלה.

המגבלה העיקרית שלי היא מגבלה של משאבים במערכת שמאפשרת להוריד רק מספר מסויים של קבצים באימיול, בו-זמנית, אחרת הוא נוטה להיתקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...