האם יש דרך לסנן רעשי רקע, שמאפיינים כרטיס קול מובנה?. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש דרך לסנן רעשי רקע, שמאפיינים כרטיס קול מובנה?.

duk4u

Recommended Posts

אתה קובע מידיעה שרעשי הרקע נובעים מכרטיס הקול או שזו השערה ?

כי "רעשי רקע" מכרטיס קול מובנה יהיו מוחשיים עם מערכת איכותית ( ואם תוכל להגדיר למה אתה מתכוון רעשי רקע - כי יכול להיות שזה בכלל לא מהכרטיס - בעיות של כרטיס הם לא רעשים אלא יותר בנושאים של עיבוד צליל ואיכות צליל )( אולי בכלל עדיף להתקין כרטיס קול טוב יותר מאשר לתקן כרטיס פחות טוב )

אולי תנמיך את העוצמה של הבאס והטרבאל זה ינמיך את הרעשי רקע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שזה רעשי רקע מהכרטיס קול ואני אסביר. שאני על חצי ווליום אבל לא שומע אלא פשוט גולש באינטרנט, שאני מגולל את גלגל הגלילה בעכבר אני שומע את הרעש. או אם אני מרים את הווליום ליותר מחצי גם שומע רעשי רקע. הרעש נשמע כמו רוח מנשבת לכן שאלתי אם ניתן למנוע זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שגם אני סובל מהבעיה הזו מאז שאני זוכר את המחשב. הרעש שאני סובל ממנו הוא רעש של "חישובים"(איך אפשר לתאר את זה?) ושל חשמל סטטי אבל בתדרים משתנים. כאשר השתמשתי בכרטיס חיצוני (אחד ממש פשוט של קריאטיב) הרעש נעלם.

duk4u

עכשיו, שכשאני מסתכל על המפרט שלך אני שם לב שיש לך NF4, אולי זו הסיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם ראשונה שאני שומע על בעיה שכזו

לפי מה שאני מבין צריך לבדוק את האפשרות של השראה ו / או הארקה

כלומר הבעיה כפי שהיא מובנת לי היא בעיה חשמלית ולא בעיה אלקטרונית ( רכיב )

התקנה של כרטיס קול חיצוני פוטרת כניראה את הבעיה ע"י זה שהיא מרחיקה את האלמנטים המשפיעים חשמלית .

אני הייתי ראשית ממליץ לבדוק אם הכבלים הפנימיים של המחשב מחווטים בצורה טובה והרחק מלוח האם בכלל ומכרטיס הקול בפרט

כמו כן האם יש חוטים מכול סוג שהו שעלולים ליצור את ההשראה החשמלית בקירבת המחשב / הלוח / כרטיס הקול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית תודה על התגובות. המחשב שלי מחווט בצורה טובה וגם אנני חושב שהבעייה בצ'יפסט כמו ש rhin0 הציע. ואם אין למישהו רעיון יצירתי כנראה שהפיתרון היחיד זה כרטיס קול חיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...