תמונות של פרחים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של פרחים

onn_the_vy

Recommended Posts

טוב , שמישהו יסביר לי בדיוק מה אני צריך לעשות כי אני כבר רואה את ישו יושב פה לצידי ומשחק סוליטר וכמה דולפינים שעפים לי ליד הראש, בבקשה אל תתנו לי להתדרדר בנסיונות.... (אלא אם כן זה כלום).

עדכון - טוב קצת תושיה ותוכנות נתנו את התמונה המלאה , זה אכן ישו , לא ידעתי שהוא לא מגלח אבל לפחות ראיתי נכון (אשמח לדעת בפרטי אם אפשר להגיע לזה גם בדרך אחרת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , שמישהו יסביר לי בדיוק מה אני צריך לעשות כי אני כבר רואה את ישו יושב פה לצידי ומשחק סוליטר וכמה דולפינים שעפים לי ליד הראש, בבקשה אל תתנו לי להתדרדר בנסיונות.... (אלא אם כן זה כלום).

עדכון - טוב קצת תושיה ותוכנות נתנו את התמונה המלאה , זה אכן ישו , לא ידעתי שהוא לא מגלח אבל לפחות ראיתי נכון (אשמח לדעת בפרטי אם אפשר להגיע לזה גם בדרך אחרת).

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא דומה למרים , כשהיא עייפה.

ענק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...