תופעות באיציק ,משהו מוזר - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תופעות באיציק ,משהו מוזר

maphisto

Recommended Posts

טוב אז לפני שהיה לי תפקיד רשמי באתר מספר האיציק שלי היה חסוי גם בהגדרות לא אפשרתי למשתמשים שאינם ברשימה שלי

לשלוח אלי הודעות ,אבל מאז שאני פה ,שיניתי את זה ,

ומאז כל הזמן באות אלי לאיציק נשים כאלה ואחרות ומתחילות לדבר איתי ,עכשיו שלא תבינו אותי לא נכון אין לי בעיה אבל !

יש לי חברה מושלמת כבר שנתיים וחצי ואין לי סיבה לדבר איתן .

אז כל פעם נוצר מצב שאני צריך ל"העביר" אותם לחברים שלי שפנויים ,עכשיו ברור לי שאם וכאשר אני אהיה ללא בת זוג

התופעה תעלם ,פשוט חוק מרפי.

עכשיו אתם שואלים :מאיפה אתה יודע שזה בחורה ,קודם כל היא שולחת לי תמונה וגם לפי השיחה.

עכשיו אני ילד בן 12 שרץ ומת לדייט אז אין לי ממה לחשוש שזה איזה "מתחזה" .

מה אתם חושבים ?

והאם זה קורה גם לכם ?

ובכלל סיפורי איציק יכול להיות נחמד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים אותם באיגנור וזה סוף הסיפור ..

בגלל שמספר האיי סיי קיו שלי מאוד קצר כל היום אנשים משגעים אותי ללא הפסקה,אבל הדבר הכי מעצבן שעכשיו המורים אצלנו בתיכון גם פתחו איי סיי קיו והמלשנים מביאים להם את המספר של כל הכיתה.

לכן במשך תקופה מצאתי את עצמי מתחבא מהם יום אחד התעצבנתי ומאז כל המורים באיגנור.

אבל הסיפור הכי מצחיק שנגרם כתוצאה מהשתלבות המורים באייסיקיו הוא שפעם תלמיד רשם הודעה לכל מי שיש לו ברשימה על הברזה המונית..ובטעות המורה ראתה את זה..הוא אמר שמישהו אמר לו להעביר את זה לכל הרשימה ויצא מזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי כל הזמן שולחות בחורות ומזמינות אותי לאתרי סקס ;D

וזה בחורות אמיתיות כי הם מדברות איתי לפני זה! זה מעצבן....

איך זה שלך שולחות בחורות הודעה ויש להם תמונה :( למה זה לא קורה לי :(

ובן כמה אתה שוב???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי מצאה בת 14 מארה"ב, יהודיה מאמינה בICQ. עדיין לא ביררתי איך :P

הכי אני שונא כאשר מישהו מעביר את כל הרשימה שלו לX, הרשימה הזאת כוללת אותי. אז X מוסיף אותי והדבר הראשון שהוא שואל אותי זה "מי זה?!" גם מצרף אותי וגם שואל מי זה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol לי יש קבוצה שאני קורא לה WTF שזה כל מיני אנשים שאני לא יודע מיהם אבל דיברתי איתם פעם

ואיתי דווקא לא מתחילים לדבר סתם אנשים שעשו חיפוש ... אבל בזמן האחרון פתאום מלא אנשים מתחילים לשלוח לי הודעות בנוסח

"איזה אתר פ33ה יש לך" וכדומה (בגלל שלפני שנה בניתי אתר דיי טוב שיש בו את איציק שלי גם ולמרות שלא התדכנתי אותו לפחות חצי שנה)

היום דיברתי עם אחד מהם ושאלתי אותו מאיפה הוא מכיר את האתר והוא אמר לי שחבר שלו המליץ לו עליו והחבר הזה גם שמע על האתר הזה מימשהו

אפילו יצא לי לדבר עם כמה כוסיות ששלכו לי ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיעון הזה תקף רק בארה"ב וגם לא ניסחת אותו נכון !

זה לא נחשב בגידה עם זה לא באותו אזור חיוג

זה לא נחשב בגידה עם זה לא באותה מדינה (STATE)

זה לא נחשב בגידה עם זה לא עם בן אנוש !

לקוח מהסרט ROAD TRIP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך פנטזיות מוזרות....

שולחים אלי הודעה ושואלים: "שלום, בא לך לדבר?", ואז בד"כ אחרי כמה דקות אני עונה לא או למה? והם לא מבינות מה אני רוצה... :bash:

ואז אני כותב:

10

9

8

7

6

5

4

3

2

1

והם באגנור ליסט...

פשוט מאד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...