האים הפרמוט שאני עושה עוזר לכרטיס מסך?? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האים הפרמוט שאני עושה עוזר לכרטיס מסך??

מוטי

Recommended Posts

באותה הזדמנות שחילקתי בהתקנה את הכונן הוא לא נתן לי לפרמט אותו בFAT32 אלה רק ב NTFS.

סתם רעיון שעלה לי בראש..

יכול להיות שזו היתה מחיצה גדולה מ30G.. ואז אי אפשר לפרמט אותה לFAT32 לכן יכלת לפרמט אותה רק לNTFS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה זה לא בעיה של זה בעיה של מערכת הקבצים, מכיוון שהיא ישנה לא ניתן לפרמט מחיצות ליותר מ30G בFAT32.

אבל מה שמוזר שאתה אומר שניתן לפרמט בדוס לגודל הזה.

אין לי מושג אם אתה צודק, כי זה לא נשמע הגיוני אבל אם כן, הייתי רוצה לשמוע אם יש מישהו שיש לו מחיצה שפורמטה לFAT32 בפורמט של דוס והיא אכן עובדת בלי בעיה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צודק 100% ולי יש מחיצה של 50גיגה בFAT32 ואתה יכול לפרמט מחיצה בFAT32 עד גולד של 600דידה נראה לי משהו כזה בקיצור אין גדלים כאלו והמערכת קבצים תתמוך בזה זו בעיה של אולי הם עשו את זה בכוונה וגם ב 2000 זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שלא הצלחתי להבין בדיוק למה יש את ההגבלה הזאת בXP אבל זה משהו שמוזכר באתר של מיקרוספט, ההגבלה היא ל32G למחיצות FAT32 במערכת XP, למרות שיש תמיכה במחיצות גדולות מ32GB שפורמטו ע"י מערכות אחרות.

יתכן שזה משום שמיקרוסופט רצו להטמיע את השימוש בNTFS. מה שבטוח שNTFS עדיפה על FAT32 לשימוש במחיצות גדולות, אז אין כמעט בעיה עם הנושא הזה.

עריכה: אם משעמם לך ובא לך לקרוא על זה אז הנה לינק:

http://www.microsoft.com/technet/treeview/default.asp?url=/technet/prodtechnol/winxppro/reskit/prkc_fil_tdrn.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...