האים הפרמוט שאני עושה עוזר לכרטיס מסך?? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האים הפרמוט שאני עושה עוזר לכרטיס מסך??

מוטי

Recommended Posts

כל פעם שאני רוצה לפרמט את הXP אני מכניס תדיסק של הוין דוס ולוחץ התקנה חדשה זה טוב או שצריך לפרמט לגמרי כי אני לא יודע איך

מישהו יכול להסביר לי איך מפרמטים לגמרי תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעיתה בפורום אחי .

בכל מקרה אם אתה רוצה לפרמט אז תעשה דיסקט BOOT ותעלה ממנו תקליט לתכו קודם FORMAT.COM ו תעשה פורמט לכונן C: שלך.

כדאי מאוד שיהיה לך דיסקט שמעלה גם את הסידירום במצב גוס אחרת לא תוכל לגשת להתקנה של הווינדוס במצב דוס.

או שאתה יכול להקליט את כל הספרייה של ההתקנה שהיא I386 לפני שאתה עושה פורמט למחיצה אחרת בכונן הקשיח שלך (אם יש לך מחיצה אחרת). לאחר הםורמט אתה נכנס לספרייה הזו בין אם היא בכונן סידירום או מחיצה אחרת בכונן הקשיח וכותב פקודה.

winnt.exe

ומתחיל בהתקנה של הווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי ממש מוזר אני מפנה תדוס לכונן סי וזה רושם לי שאין כזה ועוד שאלה בוין דוס אקס פי לא צריך דרייבר לסי די רום נכון הוא מתקין ישר

מה????

לגבי הסידירום אז כן הווינדוס מדקין אותו בעצמו בגלל זה אמרתי שאפשר להעתיק את ההתקנה של הווינדוס למחיצה אחרת לא ראשית שלך ולהרית את ההתקנה משם ככה את הלא צריך דיסקט עם לסידירום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שהכונן C שלך הוא NTFS? כי אם כן אז DOS לא יזהה אותו ואז אתה בבעיה כי את צריך למחוק את המחיצה הזו וליצור ידשה עם מערכת קבצים מסוג FAT32.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך שתי אפשרויות:

1. צור דיסקט איתחול של ווינדוס 98 ואז תוכל לפרמט את כונן C .

עם דיסקט זה תוכל להפעיל בעתיד את הסי די רום וכך תוכל להתקין את הווינדוס( לא את או 2000 )

אם ברצונך להתקין את אתה צריך להריץ בוט דרך ה סידירום .

2. הפעלה של בוט דרך הסידירום ואז ניתן לעשות פורמט לכל כונן שתרצה.

מומלץ לעשות פורמט של fat32

בהצלחה גבר!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שהוא מפרמט רק בתור NTFS.

ממש לא.

אפשר לפרמט מחיצות בהתקנה של (ודרך אגב גם בשל NT/2000) גם לNTFS וגם לFAT32.

הבעיה היא שלא ניתן לבצע חלוקה בהתקנה של , לשם כך צריך את FDISK של דוס, או לחלופין להשתמש בDISKPART שהינו חלק מXP, או בתוכנה צד שלישי כמו PartitionMagic.

ואגב גם אני ממליץ להתקין את מהדיסק התקנה שלו ולפרמט דרכו במקום להסתבך עם דוס וכד'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבוד עם דוס זה בכלל לא סיבוך!!!

אפשר בהחלט לחלק בהתקנה לש את הכונן הקשיח עשיתי את זה לפני יומיים ולגבי FAT32 באותה הזדמנות שחילקתי בהתקנה את הכונן הוא לא נתן לי לפרמט אותו בFAT32 אלה רק ב NTFS.

כך שאני דיי דביר שהוא לא נותן אפשרות כזו, אולי אתה מתבלבל באפשרות "LEAVE THE CORRENT FILE SYSTEM INTACT"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אני טועה בקשר ל"האם אפשר לחלק מחיצות בהתקנה של XP", יתכן ואני טועה או שאני לא זוכר, את XP מזמן לא התקנתי, לאחרונה התקני 2000 ולמיטב זיכרוני לא היה אפשרות לחלק את הדיסק שם, לכן נאלצתי להשתמש בPM.

אבל.. אני בטוח בזה שאפשר לפרמט מחיצות לFAT32 גם בXP אני יודע את זה כי עשיתי את זה בעבר וכמו שאתה בטוח במה שאתה אומר כי עשית את זה, זה בדיוק אותו דבר אצלי.

יכול להיות שיש מצבים שזה לא אפשרי ולכן אתה לא מכיר את האופציה הזו, בדיוק כמו שאני לא יודע שאפשר לחלק מחיצות בהתקנה של .

עריכה: להגיד שזה לא בעיה לעבוד עם דוס זה לא נכון. אנשים כמוני וכנראה שגם כמוך, שמכירים מחשב עוד מתקופת הדוס הישן שולטים בפקודות דוס גם אם תעיר אותם באמצע הלילה ותשאל אותם מה זה דוס, אבל זה בגלל ששנים פשוט לא היה דבר אחר חוץ ממנו וזה המערכת שעבדנו איתה בעבר כל הזמן.

אבל כיום ישנם הרבה אנשים שעוסקים במחשבים ומאז עידן הwindows 95 הפקודה היחידה של דוס שהם מכירים היא format. אז סביר להניח שיש הרבה כאלה שבשבילהם זה בעיה לעבוד עם דוס, במיוחד אנשים ששואלים שאלות על פירמוט וכד..

בקיצור הדוס מת וטוב שכך.. והיום יש לו תחליפים לא פחות טובים. אז כדאי להשתמש בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...