קניתי מסך..תודה לכם! - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מסך..תודה לכם!

I7210I

Recommended Posts

זמן תגובה הוא דבר שהיצרניות מתפארות בו בשביל למשוך קונים, אין נוהל מסוים שנקבע בין כל החברות שקובע באיזו צורה למדוד זמן תגובה כך למשל אתה יכול לראות במסכי זמן תגובה 2 אבל סביר להניח שמדובר על מעבר מאפור לאפור, מה שאני רוצה לומר שלא צריך להתייחס לנתונים כאלו יותר מידי ופשוט לבדוק אצל אנשים שקנו את המסך ובהקשר לכך אני משחק בביושוק ואח בפרו אבולושיין 2008 ושנינו לא מבחינים בשום מריחות או בעיות בפיליפס המומלץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

וזה שהיחס ניגודיות שלו הוא 1:800 זה מספיק ?

ועוד משהו..הרמקולים שמובנים בו הם בעצם כל הזמן עובדים נכון? זאת אומרת שאם יש פלאפון ליד המסך כזה רועד..נכון?וזה יכול לגרום סתם כך הרמקולים להתמגנטות נראה לי לא ???

חוץ מזה מה דעתכם על הדגם הבא של סאמסונג מסך ו204BוSamsungו ?

וכן על הדגם הזה SyncMaster 226BW?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר, 8MS זה מה זה ישן ופאסה!!!111

אתה חייב מסך שיש לו 2MS ויחס ניגודיות 5000:1!!!!!1111

::)

תפסיקו כבר להסתכל על יחס ניגודיות וזמן תגובה. אין למספרים האלה שום משמעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד משהו..הרמקולים שמובנים בו הם בעצם כל הזמן עובדים נכון? זאת אומרת שאם יש פלאפון ליד המסך כזה רועד..נכון?וזה יכול לגרום סתם כך הרמקולים להתמגנטות נראה לי לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כי זה 1:800 אמיתי ולא 1:2000 חרטה כמו במסכי TN.

ועוד משהו..הרמקולים שמובנים בו הם בעצם כל הזמן עובדים נכון? זאת אומרת שאם יש פלאפון ליד המסך כזה רועד..נכון?וזה יכול לגרום סתם כך הרמקולים להתמגנטות נראה לי לא

לא הרמקולים יעבדו רק אם תחבר את חוט האודיו למחשב - אם אתה לא מעוניין להשתמש בהם אל תחבר.

בשניהם מדובר במסכים בינוניים ומטה עם פאנל מסוג TN, הם לא יתנו לך איכות תצוגה ברמה של הפיליפס בעיקר בגלל נחיתות טכנולוגית של סוג הפאנל שלהם שתבוא לידי ביטוי בהצגת 16.2 מליון צבעים (בפיליפס 16.7 מיליון), זוויות צפיה נמוכות יותר וניגודיות נמוכה (כן כן למרות הנתונים במפרט).

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ה226 BW עדיף כבר?ועדיין הוא עם פאנל TN...וגם שאני לא יודע הרי איזה פאנל אני יקבל לא?

וחוץ מזה ראיתי את זה

http://www.bigbox.co.il/homepage.aspx?FolderID=624&ProductID=10961&VariantID=10962〈=he

ואיזה מסך יש 22 אינצ' של פיליפס???ולמה אין את זה בחנויות??אני לא ראיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאנל מסוג TN הכוונה לסוג הטכנולוגיה שעליה מבוסס הפאנל של המסך.

כל גירסאות הסמסונג 226BW הן TN, לסוג הפאנל הזה בסמסונג יש מעט לוטו על המסכים משום שסמסונג השתמשה במספר ספקים לייצור הפאנל ויש בין הספקים הבדלי איכות ולכן אנשים ממליצים לחפש פאנל S או A בסמסונג.

לא משנה מה תקבל עדיין מדובר במסך נחות מהפיליפס או כל מסך אחר שמבוסס על פאנל שאינו TN בגלל ההבדלים הטכנולוגיים שניסיתי להסביר קודם ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ברמת המחיר הזו אתה יכול לקנות רק מסכים עם פאנל TN ויש 2-3 סבירים:

SAMSUNG 932B/BF (ראיתי אותו הכי זול בחנות "למיר" ב 1250 שקל)

SAMSUNG 206BW (בערך 1300)

SAMSUNG 931B/BF (בערך 1200)

בכל מקרה הייתי במקומך לוקח את הפיליפס ב 1450, ה 150 שקל הן תוספת זניחה לקבלת מסך איכותי יותר ...

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...