תוצאת בדיקה נמוכה בGF 4 TI 4200 8X - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאת בדיקה נמוכה בGF 4 TI 4200 8X

מוטי

Recommended Posts

או קיי

בדקתי .

וככה התוצאה 3996 , מה זה אומר , טוב או רע , לא נורא?

במיבחנים הספצפיים זה נע בין 20 - 64 FBS .

אשמח אם מישהו יתן לי פירוש רש"י לתוצאות האלה

מדובר בכרטיס TI 4200 , ובדקתי על רזולציה די גבוהה של 1024 כפול 768 , ולא הורדתי שום דבר באפשריות השונות.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חוץ מזה המחשב שלי לא חדש הוא כבר בן שנה וחצי.

מעבד 1.5 בלבד.

בשעת הבדיקה , האינטרנט , ועוד איזה תוכנה עבדו .

חוץ מזה ההארד דיסק שלי מפוצץ (אני לא יודע אם זה מפריע או לא)

ובכל מיקרה יהיה נחמד לקבל חוות דעת של מבינים בדברים האלה.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני הייתי מציע לך (מסקנה שהגעתי אליה מת'ירדים של אנשים) הוא לחזיר את ה DX 8 כי ה DX9 עושה בעיות לכרטיסים שלא תומכים בו.

חוץ מזה למה אתה צריך משהו שסתם יאיט לך את המחשב (כלומר: לחץ נוסף על הווינדוס). תחזיר את ה DX8 ותיראה שלא תתאכזב (גם לא תראה ירידה באיכות כלשהיא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני הייתי מציע לך (מסקנה שהגעתי אליה מת'ירדים של אנשים) הוא לחזיר את ה DX 8 כי ה DX9 עושה בעיות לכרטיסים שלא תומכים בו.

חוץ מזה למה אתה צריך משהו שסתם יאיט לך את המחשב (כלומר: לחץ נוסף על הווינדוס). תחזיר את ה DX8 ותיראה שלא תתאכזב (גם לא תראה ירידה באיכות כלשהיא).

לא צריך להחזיר לDX8.1 חוץ מזה הוא לא יכול לעשות את זה אם לא יצר גיבוי לפני שהוא התקין.

וזה לא מכביד על הווינודס ולא עושה בעיות לא ראיתי עוד אנשים עם גירסאות עכשויות שיש להם בעיה הייתה גירסא רישאנה שעשתב בעיות אבל תקנו אותה במהרה ועכשיו הכל תקין אפילו משחקים חדשים שלא מבוססים על DX9 מציאים לך להתקין אותו, וישנם אפילו שלו רוצים לעבדו בלעדיו כגון ה FREELANCER למיטב זיכרוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...