מסך 17"/19" ב-1550 ש"ח למשחקים פאנל VA - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 17"/19" ב-1550 ש"ח למשחקים פאנל VA

AntiVir Guard

Recommended Posts

שום מסך בתקציב הזה לא ייתן לך פאנל איכותי שזה מתבטא בעומק ודיוק הצבע, בזוויות צפייה ובעוד המון,

ציינת שאתה יכול לחרוג משמעותית ואני אומר שאתה יכול לקנות עכשיו מסך TN ולהצעטר עליו עוד כמה חודשים-שנה,

או לקנות מסך יאכוית מבוסס פאנל VA שיעלה כמובן יותר (1600) ויספיק לך לכמה שנים טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למשחקים מהירים ViewSonic VP930 מצוין!

יש גם את הSamsung 971P שמגיע מכוייל (צבעים יורת טובים) אבל בהבדל הצבעים לא תרגיש, רק בעריכה גרפית,

בהבדל של המהירות תגובה אתה תרגיש ותוכל להבחין במריחות במשחקים,

בנוסף אפשר לגשת להגדרות שלו רק דרך תוכנה.

בקיצור הבחריה האידיאלית היא VP930.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להוסיף לרשימה את הפיליפס 200w6cs שהוא 20 רחב בסביבות ה1550 בחנויות גם כן בעל פאנל איכותי.

אתה יכול לעשות עליו חיפוש, כמה אנשים התלוננו עליו אבל אני חושב שהרוב הגדול מאוד מרוצה ממנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי צלם במקצועו ויש לו מכייל מקצועי , EYES ONE או משהו כזה...ככה שאין בעיה עם כיול, אז איזה מסך הכי הייתם ממליצים? הבנתי שפיליפס נחשבים לטובים

האם מסך 1960TR יהיה טוב ומספק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי צלם במקצועו ויש לו מכייל מקצועי , EYES ONE או משהו כזה...ככה שאין בעיה עם כיול, אז איזה מסך הכי הייתם ממליצים? הבנתי שפיליפס נחשבים לטובים

האם מסך 1960TR יהיה טוב ומספק?

המסך שציינת הינו מסך בעל פאנל TN שהוא פאנל נחות לעומת המסכים שהמליצו לך עליהם (VP930 ו 200W6CS) בתקציב שלך אחד משני אלו הכי משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה פאנל היתם ממליציפ יותר : או VA??

והאם ההבדל במחירים הוא גדול, ואיזה פאנל יותר יקר?

ודבר נוסף: על איזה מסך עם פאנל VA 19" הייתם ממליצים ועל איזה מסך עם פאנל 19" הייתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NOD 32, האם אתה מתכוון להשתמש במכייל החומרתי לכיול צבעים עבור משחקים?

דע שמכייל חומרתי ממש לא מיועד לזה, אלא לצורך תוכנות לעריכה גרפית. לסרטים הפרופיל שנוצר עבור המסך יכול להיות מנוצל ע"י רק ע"י נגני מדיה עם תמיכת VMR.

דרך אגב, עם מכייל ל- 2007WFP בהחלט יש פוטנציאל מצויין, מכיוון שיותר קל להביא את המטריצת S- לדיוק גבוה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכייל, רק בגלל שאבא שלי כבר יודע לכייל וכי כבר יש לו את המכשיר לצורך כך.

יש לי שאלה , האם קיים מסך 17" עם פאנל VA?? ואם כן איזה, וכמה הוא עולה, והאם הייתם ממליצים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לאיזו מסך 17" עם פאנל VA אבל מחירו ממש לא מצדיק קניה כאשר אפשר להשיג בתוספת קטנה יחסית את ה S1931

המצוין(עלותו רק קרוב ל 3000 ש"ח). הכיול חסר ערך אלא אם אתה משתמש במסך לעריכה גרפית. בתקציב של 1600 ש"ח

המסך שנכנס הכי טוב הוא הפיליפס המדובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...