צריך המלצה למסך LCD למשחקים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למסך LCD למשחקים

Born2Kill

Recommended Posts

שלום' date='

התקציב הוא עד 2500 ש"ח, המסך במיוחד מיועד למשחקים וסרטים.

[/quote']

Dell 2007WFP עולה 2250 שקל בפנדס ומובטח שם פאנל S- גרסה A04. אני לא יודע מה נותנים בחנויות אחרות, אבל המחיר הכי זול הוא 2150 בזאפ.

תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dell 2007WFP עולה 2250 שקל בפנדס ומובטח שם פאנל S- גרסה A04. אני לא יודע מה נותנים בחנויות אחרות, אבל המחיר הכי זול הוא 2150 בזאפ.

תתחדש ;)

אני יכול לקנות מסך LCD כזה ב-1850 ש"ח אצל חנות מחשבים שכונתית, אז זה ממש מחיר טוב.[br]פורסם בתאריך: 2.12.2007 בשעה 22:24:36

ראיתי שיש גם גירסא A02, מה ההבדל ביניהם?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמנתי את המסך, מחר או מחרותיים זה יגיע. :D

עלה לי 2200 ש"ח, בקשר למה שרשמתי למעלה כנראה הוא התבלבל עם מסך אחר.[br]פורסם בתאריך: 3.12.2007 בשעה 16:54:10

יש לי את המסך, ממש פה, המחשב שלי לא זיהה את הדיסק של הדרייברים אז מאיפה אני יכול להוריד דרייברים?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום צורך בדריבר למסך תקין שמדווח את המידע הנכון בערוץ ה EDID(כמו ה 2007WFP) ומחשב עם כרטיס מסך בעל דריברים

נורמליים שיזהו ויפענחו כהלכה את המידע של הרזולוציות הנתמכות, Plug And Play Monitor מספיק בהחלט.

אתה צריך לעבוד עם המסך הנ"ל ברזולוציה של 1680X1050, כל רזולוציה אחרת תפגום באיכות ובחדות של התצוגה.

המקרה היחידי שבו צריך לחרוג הוא בעת משחק, אם הכרטיס מסך לא עומד בעומס של הרזולוציה.

במקרה כזה מומלץ לרדת ברזולוציות רחבות (כגון 1440X900 או 1280X800) ולא ברזולוציות רגילות כמו 1024X768

אם כי הדבר אפשרי בדל ע"י שימוש במצב WIDE ב OSD שישמור על יחס הגבהים ולא ימתח את התמונה, כדי ללמוד כיצד להפעיל

אותו אני ממליץ לך לבצע את הדבר הבא: RTFM.

דבר אחרון, מהתמונת מסך שלך אני רואה שהמסך מכוון על 75hz, אין בכך שום תועלת וזה אף יכול לגרום לשיהוקים בתנועה

של עצמים על גבי המסך שכן מסכי LCD אינם מרצדים ופועלים בקצב רענון של 60hz ולכן ע"י שימוש ב 75hz המסך פשוט מפיל פריימים

ולכן מומלץ לא לעבור את ה 60hz.

בקשר להיפוך תמונה האם אתה מדבר על מצב פורטרט? אם כן זה תלוי בכרטיס מסך שלך ולא במסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על רזולוצייה 1440X900, אני לא רוצה להשים רזולוציה יותר גבוהה כי זה סתם ייאמץ לי את העיניים, כי זה יהיה לי בכתב דיי קטן.

לגבי התדר רענון, הוא עכשיו על 60Hz.

בקשר להיפוך התמונה הסתדרתי.

ועוד שני דברים:

1) מופיע לי בפאנל של ATI אופצייה לעשות Overdrive למסך, כלומר OC, מזאת אומרת והאם זה פוגע?

2) איך אני יכול לבדוק אם המסך באמת עובד כמו שצריך ואין פיקסלים שרופים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני על רזולוצייה 1440X900' date=' אני לא רוצה להשים רזולוציה יותר גבוהה כי זה סתם ייאמץ לי את העיניים, כי זה יהיה לי בכתב דיי קטן.

[/quote']

שמע, אם אתה מעדיף את הכתב המטושטש של 1440X900 על פני הכתב החד והקצת יותר קטן של 1680X1050, שיהיה לך בתאבון.

1) מופיע לי בפאנל של ATI אופצייה לעשות Overdrive למסך' date=' כלומר OC, מזאת אומרת והאם זה פוגע?

[/quote']זה לא עושה כלום, ועל תעשה את זה.

2) איך אני יכול לבדוק אם המסך באמת עובד כמו שצריך ואין פיקסלים שרופים?

מה זה "עובד כמו שצריך"? אם יש בעיות, אתה כבר תרגיש. כנ"ל לגבי פיקסלים שרופים. אין צורך לחפש אותם במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, עשיתי על 1680X1050 ולאט לאט אני מתרגל, אז את זה פתרנו. :)

לגבי ה-OC, אם זה לא עושה כלום אז למה הוא נועד?

אני מעדיף להוריד תוכנה לבדיקת פיקסלים שרופים, רק כדי להיות בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה ATI Overdrive לא קשור בכלל למסך, אלא לכרטיס המסך (משפיע על מהירויות השעון של הכרטיס במעבר בין מצב 2D ל 3D). זה כלל לא רלוונטי למסך. (אל תבלבל בין ATI Overdrive לבין מנגנון ה overdrive של LCD, שעליו אין לך שום דרך לשלוט - בטח שלא דרך ממשק של כרטיס מסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...