איך לפרמט לעזאזל את C ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך לפרמט לעזאזל את C ?

King Of Action

Recommended Posts

החלתי להתקין את הוינדוס, הוא עושה רסטרט ואז באופציות לא מופיעה האופציה לפרמט את C . כשאני מנסה למחוק את המחיצה C הוא אומר שהוא לא יכול מפני שיש קבצים זמניים של הוינדוס בתוך המחיצה. מה עושים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוכן להסביר בצורה יותר מפורטת מה ניסית לעשות ואיך ?

כי זה קצת לא מובן.. אתה אומר שהתחלת להתקין את וינדוס ואז רצית לפרמט את הדיסק קשיח..

לא נשמע הגיוני :nono:

בכל אופן תפרט באיזה גירסת וינדוס מדובר. ואיך אתה מנסה להתקין אותה. ובכלל את מה ולמה אתה רוצה לפרמט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי ... , הוא רוצה לפרמט את כונן C דרך מנהל המחיצות של התקנת אבל בגלל שאת הקבצים הזמניים של ההתקנה נמצאים בכונן C אז אתה לא יכול למחוק אותם .. הבנת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

imac הבין נכון. מדובר בוינדוס PRO . אני רוצה לפרמט כליל את כל ההרדיסק מפני שהכרטיס מסך שלי לא מציג את מלוא הביצועים שלו והמליצו לי על פרמוט בשביל לפתור את הבעיה.

עזרה מתבקשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה המקרה המדובר.

כי את חלון הפירמוט מחיצות בהתקנה של מקבלים הרבה לפני שההתקנה מתחילה להעתיק קבצים ובטח שלפני תהליך הריסטרט.

לכן לא נשמע סביר שהוא ניסה לפרמט את C לאחר שהמערכת התחילה להעתיק קבצים לדסיק הקשיח.

עריכה:

מכיוון שאני רואה שזו כן הבעיה. אני מציע שתפרט באיזה שלב של ההתקנה אתה מקבל את החלון בו אתה מנסה לפרמט את הC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז זה הולך ככה :

אני מכניס את הדיסק של הוינדוס ל-CD . התפריט עולה אוטומטית , אני עושה INSTALL , ואז ADVANCED - לא UPGRADE ! , בקיצר הוא עושה בדיקה ואז עושה רסטרט . לאחר מכן הוא עושה בדיקה של כל הרכיבים ואז אני לוחץ ESCAPE כי אני לא רוצה לעשות Rapair . ושם בתפריט אין אופציה לפרמוט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להגדיר בביוס BOOT ראשון מהסידי

ואז למחוק את הגדרת הדיסק הקשיח ובשלב שני להגדיר הדיסק מחדש

בדיוק ככה

אתה צריך לעשות בווט מהדיסק ואז הפירמוט יעבוד

תהנה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...