דיסקים לצריבה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיסקים לצריבה

itaysk

Recommended Posts

יש לי כמה שאלות:

יש את הדיסקים האלה של 800,900MB זה עובד באמת? צריך משהו מיוחד?

מה זה הדיסק השחור הזה שמתלהבים ממנו?

ויש לי עוד שאלה...ניסיתי לצרוב 643 מגה על RW של 650 ונרו אמר שאין לו מספיק מקום בשביל FNALINZE או משהו כזה...מה זה אומר?

יש לי צורב 48*24*48 WINXP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתחיל מהסוף להתחלה :

דבר ראשון יש לך צורב מעולה.

לגבי הדיסק RW זה אכן לא הגיוני - האם אתה בטוח שמחקת לגמרי את הדיסק לפני שניסית לצרוב ? (יכול להיות שפשוט היה בו מידע).

לגבי הדיסק השחור - זה כלום, שום דבר, הוא רק שחור שלא כמו הרבה דיסקים אחרים ;) (כמובן שאם אני יוציא עכשיו לשוק דיסק ורוד זוהר שאף אחד לא ראה לפני זה אז כמובן ישר תוך שבועים יתחילו לצוץ שמועות שהוא טוב בתור טוסט שיש לו תכונות מרפא והוא מאפשר יותר טוב למעבד - ככה זה עובד בעולם שלנו) , דרך טובה לדעת אם משהו באמת יותר איכותי וכדאי זה אם חברה איכותיית של אותו מוצר אימצה אותו - אבל זה לא שום דבר וודאי.

800 900 - זה עובד , זה לא נצרב בכל כונן ולא נצרב בכל כונן שכן צורב כאלו באותו גודל, זה לא סטנדארט , וזה יכול לעשות במקרים מסוימים בעיות בקריאה (לא ניסיתי אבל הבנתי שיש כוננים שיכולים לעשות בעיות אבל זה לא נפוץ) ודבר אחרון - זה לא אומץ ע"י אף חברת דיסקים איכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחור זה באמת שטויות.

זה ציפוי פשוט. מתחתיו יש שכבת פולימר כמו בכל דיסק אחר.

אבל עכשיו כשאני חושב על זה יש פה הצדקה מסוימת. תחשבו על זה שהקרן שפוגעת במשטחים קופצת חזרה בגלל הקרינה של כל צבע.

הצבע השחור מסוגל לבלוע חלק מהקרניים "סוררות" לכאורה של הלייזר וגורם לפחות jitter.

ICE, נשמע לך סביר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין גדול בליזרים , וגם לא כלכך הבנתי מה רשמת אבל הטענה היא שהקרניים מוחזרות יותר טוב מצבע כהה כמו שחור (או שהוא מונע בריחה שלהן) וזה טוב בעיקר לאודיו כמובן שטענה זאת הולידה מוצרים כמו "הטוש לאודיופילים" שבעזרתו צובעים את הקצה של דיסק, אבל זה לא הוכח בשום מקום ונשמע כמו סתם כמו עוד איזה קטע שיווקי (בקיצור שטויות - או משהו שלא ממש שווה התייחסות) מספיק שמישהו היה מוכיח אחוז של הבדל או אפילו פחות - אבל אפילו את זה אין - הכל שמועות וספקולציות , ויותר מזה - אם היה בזה אפילו חלקיק של אמת מוחכת וברורה חברות הדיסקים הגדולות והמכובדות כבר היו עולות על זה (כאקט שיווקי) וכיוון שאני סומך עליהן שהן מבינות בתחום בו עוסקות וש"עבודה על ציבור הקונים" יכולה לעלות להן בנזק כלכלי ותדמיתי עצום , אז אני מאמין שאם הן לא הלכו על זה אז כנראה זה בולשיט אחד גדול (וזה לא שהם מתבישים לעבוד על הציבור, כמו עם הדיסקים לצריבת - שכל הקטע שלהם למיטב הבנתי היה תאימות לצורבי של מערכות חלקים - אבל אם הציבור יחשוב שדיסקים אלו יצרבו יותר טוב - אז למה לא לקפוץ על זה כתרגיל שיווקי סה"כ הם לא משקרים כאן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...