אפשר איפה שהוא לרואות השוואה בין DVI ל-VGA? (תמונה)? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר איפה שהוא לרואות השוואה בין DVI ל-VGA? (תמונה)?

davidreznic

Recommended Posts

אתה מדבר על ההבדל בין איך שהכבלים נראים? אם כן, חפש ב-.

אם אתה רוצה תמונה שתראה לך הבדלי איכות בין התצוגה, אין ולא יכולה להיות שום תמונה כזו. רק כשמשווים אותם באותו מחשב ואותו מסך, אפשר אולי לראות הבדלים, ולרוב הם לא גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על ההבדל בין איך שהכבלים נראים? אם כן, חפש ב-.

אם אתה רוצה תמונה שתראה לך הבדלי איכות בין התצוגה, אין ולא יכולה להיות שום תמונה כזו. רק כשמשווים אותם באותו מחשב ואותו מסך, אפשר אולי לראות הבדלים, ולרוב הם לא גדולים.

אם יש לך כח אתה אולי אתה יכול לחבר אחד מהמסכים שלך ככה ואחד ככה, כי ההבדל בינהם הוא רק בצורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך נראה לך הם היו מחוברים כשצילמתי את התמונות? ;)

הקטע ששום תמונה שתצלם לא תראה לך את זה, כי הבדלי האיכות הקיימים בין VGA ל-DVI קטנים הרבה יותר מהטשטוש שנגרם ע"י הצילום. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בולט תלוי למי.

אני למשל יכול במבט של מס' שניות ל הטקסט כמעט תמיד להגיד עם הוא מחובר ב DVI.

לדעתי בטקסט זה הכי בולט, הוא הופך לממש חד בחיבור דגיטלי, כל פיקסל עומד בדיוק במקום, אני מעריך

שיש לזה גם חשיבות בהורדת העומס למי שקורא הרבה מהצג (קריאה של ממש או אפילו דברים כגון תכנות).

משום מה, יצא לDVI שם של משהו שלא ממש קריטי ולכן ניתן לראות בהרבה חברות ואצל אנשים פרטיים שימוש דווקא בחיבור VGA.

לעיתים הדבר נובע מכך שיש כרטיס מסך על לוח האם מובנה ללא יציאת DVI, חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה, יצא לDVI שם של משהו שלא ממש קריטי ולכן ניתן לראות בהרבה חברות ואצל אנשים פרטיים שימוש דווקא בחיבור VGA.

כי זה באמת לא קריטי. זה יותר חד ויותר נוח וסובל מפחות בעיות (VGA סובל לעיתים מארטפקטים שונים ומשונים בגלל הפרעות בכבל, למשל), אבל לרוב זה לא קריטי.

מה שיותר עצוב זה אנשים שמחברים ב-DVI ואז יורדים לרזולוציה לא טבעית, וכל החדות של הטקסט יורדת לאסלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתאוריה, אין כל הבדל בין VGA ל-DVI.

בפועל, ההבדל נובע ממירים DAC ו-ADC לא איכותיים, כבלים גרועים והפרעות.

ההבדל ישתנה בין מחשב למחשב, ולכן לא ניתן להכליל.

בתיאוריה מאוד תיאורטית. לי ההבדל מאוד חד (תרתי משמע...) בטקסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...