כרטיס מסך עד 700 ש"ח(כן, אני יודע שהיו כבר כאלו &#149 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך עד 700 ש"ח(כן, אני יודע שהיו כבר כאלו &#149

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלומות,

בעקבות הדיון הקודם בו ביקשתי שילוש חדש והבנתי שהכרטיס AGP(ג'יפורס 7600GT) שלי תוקע אותי, הצלחתי לקבל עליו זיכוי חלקי(350 ש"ח) מנעה מחשבים(כל הכבוד להם, לא הרבה חנויות היו מסכימות בכלל לתת זיכוי!).

לכן, יחד עם השילוש החדש, אני צריך גם כרטיס מסך חדש, עד 700 ש"ח, מנעה מחשבים.

בהתחלה חשבתי לקחת 7600GT לPCI-E, אבל לאחר שיטוט די מעמיק בפורום הבנתי שהוא כבר כרטיס מתיישן, לא תומך dx 10(גימיק לא גימיק, אמרתם אותו דבר על 9.0C, ומלא אנשים נדפקו) ולפי מבחנים שראיתי(בעיקר טבלת ההשוואות של טום:http://www23.tomshardware.com/graphics_2007.html?modelx=33&model1=858&model2=855&chart=318) ה8600GTטוב ממנו, והוא גם תומך dx 10, אז למה לא? ואז ראיתי כל מיני המלצות על הHD2600XT...

לפי הטבלה של טום, ה8600 יותר טוב... המחירים הם בערך באותו סדר גודל, כך שהם אינם פקטור.

לא מעניין אותי באנדל(=מצידי שיהיה דיסק וחיבורים בלבד)

לא הולך לעשות אוברקלוק(=לא צריך מטורף, צריך שיחזיק כמו שצריך ולא יותר מזה)

עד 700 ש"ח(=ולא, בלי תגובות של "אתה מוסיף 300 ש"ח ואתה קונה את X@^&@ 950, זה אחלה כרטיס והרבה יותר טוב!" - אין לי את ה300 ש"ח האלו להוסיף, 700 זה המקסימום של המקסימום(אם יש איזה כרטיס בן בן בן בן בן פרוצה ב720 ש"ח, אני לא אהיה קטנוני)

PCI-E

אל תשימו לב למפרט הנוכחי שלי, הכרטיס הזה ישתלב במפרט שיכלול איזה dual חביב ו2 ג'יגה ddr2(ולוח אם סטנדרטי שכזה).

תודה מראש לעוזרים! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך כל כך ברירה אלה ללכת על ה 8600gt אבל אנשים צודקים כשאומרים לך שאתה יכול לקנות כרטיס טוב ב50 אחוז יותר בתוספת של 300 ש"ח כך שזאת התלבטות שלך בעיקרון תחפש את 8600 הכי חזק שיש בסכום שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה שלי היא לשחק על הגדרות בינוניות-גבוהות, ברזולוציה של 1024x768, ללא פילטרים - כך שאני לא מוצא סיבה להוציא עוד 300 ש"ח(שמתווספים גם להוצאות של שילוש + הארד דיסק + ספק וגם כרטיס קול חיצוני(1200~) ומגבר(~3000) - כך שזה יוצא סכום רציני, למרות שזה "רק" 300 ש"ח).

הנה הדגמי 8600 שאני יכול לבחור מהם(נמצאים בנעה מחשבים + ~700 ש"ח):

LEADTEK WinFast PX8600 GT TDH 512MB PCI-E ב665 ש"ח(http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=9047)

GIGABYTE GEFORCE 8600GT 256MB PCI-E ב685 ש"ח(http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=7805)

GIGABYTE GEFORCE 8600GT 512MB DDR2 PCI-E ב675 ש"ח(http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=9217)

INNOVISION 8600GT 256MB DDR3 DVI PCI-E ב690 ש"ח(http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=7480)

INNOVISION GEFORCE 8600GT 256MB DDR3 WIND COOLER PCI-E ב720 ש"ח(http://www.noacomp.co.il/product.asp?productid=7983)

הערות:

יש שני דגמים של גיגהבייט, ההבדל היחיד שמצאתי ביניהם הוא שאחד מהם הוא 256MB והשני 512, איך זה שה512 עולה פחות? oO

יש שני דגמים של אינוביזון(או Inno3D), לפי התיאור "השטחי" לדגם היקר יותר(720 ש"ח) יש מיוחד כלשהו, אך לפי התמונות הוא נראה אותו דבר גם בדגם הזול יותר(690 ש"ח) - וכמו שכבר ציינתי, לא משנה לי הקירור :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאין כרטיס יותר מתאים לך, HD2600XT SONIC של PALIT מSKYPC חבל על כל מילה, לא רואה ממטר אף 8600GT גם ביחס של תועלת\מחיר וגם יותר טוב בביצועים תכלס, אתה בקטע של לא להוציא יותר מדי כסף.... אתה יודע מי שמעדיף לשלם פחות ישלם אחרי זה יותר.... אתה תתבאס כמו שקנית 7600GT שעכשיו לא מריץ בקושי NFS... ככה תקנה היום כרטיס ב600 שקל תוך שנה אפילו פחות תתבאס עליו שהוא לא יריץ לך החדש... וחברים שלו... יש לך כסף אז למה לא? תקנה HD3850, לפחות הוא בליגה של 8800GT וכל אלה ובFOXPC יש לך אותו ב970..... אני מציע לך לשקול מחדש את עניין ה"אני רוצה רק 768P בלי פילטרים לא רואה סיבה לשלם הרבה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

babalas - אני מאוד מאוד מרוצה מה7600GT AGP שלי, הוא עושה בדיוק מה שאני רוצה ממנו ועוד קצת, "הבעיה" היחידה איתו היא שהוא בחיבור AGP, וברצוני לשדרג את המחשב לפלפורמה חדשה יותר, ואין לוחות אם נורמלים עם חיבור AGP, מה לעשות.

"יש לך כסף אז למה לא?" - כן, יש לי כסף, אבל אני עובד קשה בשביל הכסף הזה וכמו שכבר ציינתי, בזמן הקרוב אני מתכנן על כמה קניות מאוד רציניות, אז למרות ש"יש לי כסף", אני לא כ"כ שש לבזבז אותו על מוצר יחיד.

אני אכן הולך לשחק רק על רזולוציה של 1024 על 768, בלי פילטרים בהגדרות בינוניות-גבוהות... זה לא "שלב" ואח"כ אני אתבאס שאני לא מצליח להריץ משחקים על ultra fucking holy shit high... פעם הייתי פריק של חומרה, כזה שכל FPS היה חשוב לו, עם מלא פילטרים וההגדרות הכי גבוהות ורזולציה מטורפת - למען האמת, הייתי אז די אומלל כל פעם שלא הצלחתי להריץ משהו על הכי גבוה... זה מיותר, אני גם ככה לא רואה הבדלים בין בינוני-גבוה לגבוה, ו1024 על 768 מספק אותי מאוד.

עוד מעט(פחות משנה) , וגם ככה ככל שהזמן עובר אני משחק במחשב פחות ופחות, אז תודה רבה על העצה, אבל אני נשאר בדעתי שאין לי שום סיבה לקנות כרטיס ביותר מ700 ש"ח, על אחת כמה וכמה שיש כרטיסים ממש לא רעים בטווח מחירים הזה.

כמו כן, הצעת כרטיסים לא מ"נעה מחשבים", אני צריך המלצות על כרטיסים משם, שכן אני מקבל על הכרטיס מסך הנוכחי שלי זיכוי של 350 ש"ח שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה2600XT יותר טוב מה8600GT?

ולא, נעה ממש לא ליד הבית, נעה באזור חיפה, אני גר בת"א... העניין הוא שקניתי מהם במקור את ה7600GT AGP, ואחרי בירור איתם אני יכול להחזיר להם אותו תמורת זיכוי של 350 ש"ח בחנות, שעליו אני אוסיף כסף על מנת לרכוש את הכרטיס PCI-E...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין אותך, גם אני עבדתי בשביל הכסף למחשב שלי וטלוויזיה 37.... אפילו שהיא ג'נרית עדיין היא עולה הרבה כסף וגם המחשב עלה כסף מהכיס שלי ואני גם עוד שנה בצבא... אני אף פעם לא הייתי פריק חומרה או משו כזה אבל אני בכל זאת אני מעדיף לקנות משו נורמלי של הדור הקיים ולא להתקמצן ואחרי זה לאכול אותה. אני ינסה להסביר לך תראייה שלי - אתה קונה מחשב חדש אתה לא חושב שכדאי שתרגיש שיפור מאוד משמעותי, השיפור יסב לך הנאה מרובה בכל הקשור למשחקים ואיכות תצוגה, למה לך להתפשר שיש לך את האמצעים.... אני לא מבין את זה הרי ה300-400 שקל האלה לא ייעשו אותך עשיר.... יילכו על משו אחר מה הם ייתנו לך? דלק? כסף ליציאות? טוב איי רסט מיי קייס אתה לא חייב להגיב כי סה"כ אני באמת שלא מצפה לתגובה למה שרשמתי פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר הסברתי, אני מתכנן בזמן הקרוב מספר רב של רכישות, חוץ מכרטיס המסך:

כרטיס קול חיצוני(סביבות ה1200 ש"ח)

שילוש + הארד דיסק + ספק(סביבות ה1700 ש"ח)

מגבר מנורות לגיטרה(סביבות ה3,000 ש"ח)

ולכן, למרות שתיאורטית אני יכול להוסיף עוד 300 ש"ח לכרטיס מסך, ה300 ש"ח האלה אמורים לשמש לקניית הדברים אשר נמצאים למעלה, ולכן בעצם, פשוט אין לי אותם שכן הם "שמורים" לקניית הדברים המצויינים לעיל :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...