11 CDRW X4 ב-52 ש"ח ? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

11 CDRW X4 ב-52 ש"ח ?

edoson

Recommended Posts

שווה ת'כסף? אני יודע שזה כפול 4 אבל עדיין פחות מ-5 ש"ח לדיסק רב פעמי, שלא משנה של איזה חברה הוא תמיד דיסק איכותי ביותר!

ד"א הדיסק הוא של MEMROX משהו כזה. נשמע הגיוני? כי זו חנות באינטרנט והאתר נראה מפוקפק משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה מכיוון שהוא יכול להידפק לך תוך כמה ימים ואין אחריות, ועדיף לקנות פשוט את הצורב הכי זול בשוק או למצוא איזו חנות ישיש שם עוד במלאי צורבי 40 ולקנות אותם יעלה זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה מכיוון שהוא יכול להידפק לך תוך כמה ימים ואין אחריות, ועדיף לקנות פשוט את הצורב הכי זול בשוק או למצוא איזו חנות ישיש שם עוד במלאי צורבי 40 ולקנות אותם יעלה זול יותר.

הוא לא דיבר על דיסק ??? ??? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא מדבר על מדיות לצריבה כמובן :)

במישור הפילוסופי - אתה רוצה לקנות אותם כי אתה צריך או כי זה זול ? ;) , קשה לי להאמין שאתה צריך אפילו רבע מכמות כזאת - ואם נגיד שכן , אולי אתה המון גיבויים או כל דבר אינטנסיבי אחר, - אז 4X ? - זה רק יגרע ממך ולא תחסוך כלום בעניין - רק תפסיד..

הקיצר מבחינה של "שווה" (או בעברית צחה "כדאי") לא עומד רק שיקול של מחיר... ובסוף זה רק יצא לך יותר יקר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונראה לי שהמחיר טיפה יקר לכל דיסק

יקר?

אני אשמח מאד מאד מאד אם תפנה אותי למקום בו מוכרים יותר זול.

אתה רוצה לקנות אותם כי אתה צריך או כי זה זול ?

אני לא ממש בטוח... אני חושב שאני צריך, אבל בהחלט המחיר הזול מאד מעודד לחשוב שאתה צריך ;D

ובסוף זה רק יצא לך יותר יקר

כן, כמו שאמא שלי היתה אומרת, "לקנות בזול זה תמיד יותר יקר", נראה לי שאני ארד מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

x4? אני אתחרפן אם אני אצטרך לצרוב במהירות X4 :)

מישהו ראה אולי במקרה במקום כלשהו בארץ דיסקים רב פעמיים במהירות 24?

כן ויש לי אחד כזה של סמסונג

48X24X48

צורב לא רע בכלל

(חבל שהוא לא תומ בMTץRAINER)

אבל למי אכפת הוא עושה את מה שאני צריך ממנו לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיים לא ראיתי תרד שבו אנשים כלכך לא מבינים אחד את השני ועוד בשני נושאים , ועונים תשובות של נושאים אחרים , זה קצת מצחיק :)

אז ככה : כותב התרד המקורי - התכוון למדיות לצריבה רב פעמית שראה ולא על כונן צורב.

והבן אדם ששאל על24X שאל גם כן על מדית לצריבה - ולא על כונן.

לפחות השכלנו ולמדנו שלא כדאי לקנות צורב 4X ב 52 ש"ח , ושמישהו כאן קנה צורב שכותב מחדש ב 24X והוא מאוד מרוצה ממנו ורוצה להגיד שאכן יש צורבים כאלו בארץ ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...