Yes HD ישווק החל מה23 בדצמבר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Yes HD ישווק החל מה23 בדצמבר

er0101

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו באמת. אני לא אתחיל להוריד סרט גודל 15GB במשך ימים. עדיף כבר להתחבר ל-Yes HD וככה יעשו רוב האנשים המעוניינים ב-HD. רק Underdogs מגניבים יורידו מאות GB ללא הפסקה בתחושת גאווה שהם דופקים את מערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולך להיות מעניין

אנשים ילכו לחברים ויראו תוכן HD וירצו גם בבית

לדעתי זה יכניס פלפל לשוק ה-LCD

:yelclap: ליס, אחרי מה שקרה להם אין להם ברירה רק להוביל את השוק בחדשנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת. אני לא אתחיל להוריד סרט גודל 15GB במשך ימים. עדיף כבר להתחבר ל-Yes HD וככה יעשו רוב האנשים המעוניינים ב-HD. רק Underdogs מגניבים יורידו מאות GB ללא הפסקה בתחושת גאווה שהם דופקים את מערכת.

על מה אתה מדבר?

אפשר להוריד HD בגודל יחסית סביר, וזה ממש לא בשביל "לדפוק את המערכת" אלא פשוט בשביל לראות HD. אני מוריד מאות GB, אבל חלק גדול מהתוכן שלי הוא לא HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להוריד 15GB בקו 2MBit לוקח 17 שעות, לא כמה ימים. וגם לא צריך להתפרע, סרט 720p דחוס מחדש תופס בד"כ 6GB בלבד.

למה לי להוריד 17 שעות סרט אם ב-40 שקלים בחודש אני מקבל מספר ערוצי HD?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לי להוריד 17 שעות סרט אם ב-40 שקלים בחודש אני מקבל מספר ערוצי HD?

האמנם אתה מקבל כמה ערוצי HD (שהתוכן שלהם לא ידוע ממש), אך ב40 שקל לחודש + התחייבות ל-3 שנים זה לא משתלם ועוד בטח שערוץ הספורט HD פתוח ל-3 לחודשים בלבד ולאחר מכן צריך להוסיף עוד 15 שקל בחודש.

השיקול היחידי שלי בנוגע למעבר לyesHD זה אך ורק בגלל הספורט, שאותו אי אפשר להשיג באינטרנט (מן הסתם).

כל התוכן האחר אני מוריד מביטורנט (סרטים, סדרות, הופעות) ברזולוציה של 720P, תעשו חישוב, זה יוצא 480 שקל בשנה לא כולל התשלום האחר ליס, מה שאומר שעדיף לכם לקנות דיסק קשיח חדש ב300 שקל ולפוצץ אותו בתוכן HD.

כולי תקווה שיש יורידו את ההתחייבות המטופשת שהם הכניסו לזה ואז אני אשקול יותר ברצינות למעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...