מה אתם אומרים על משטחים לעכבר של THERMAL TAKE. - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על משטחים לעכבר של THERMAL TAKE.

Jack_g

Recommended Posts

ראיתיכמה מהפדים הללו ואני לא יודע מה מיוחד בהם? חוץ מזה שאם מישהו מתגנב אלייך מאחור בזמן שאתה יושב מול המחשב אז אתה פשוט יכול להרוג אותו עם הפד ;).

אבל ברצינות הם שווים משהו? חוץ מזה שהם יקרים בתירוף.

עריכה: http://www.thermaltake.com/products/xaser/mousepad.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתיכמה מהפדים הללו ואני לא יודע מה מיוחד בהם? חוץ מזה שאם מישהו מתגנב אלייך מאחור בזמן שאתה יושב מול המחשב אז אתה פשוט יכול להרוג אותו עם הפד ;).

אבל ברצינות הם שווים משהו? חוץ מזה שהם יקרים בתירוף.

עריכה: http://www.thermaltake.com/products/xaser/mousepad.htm

בחיים לא הבנתי מה הקטע עם פדים לעכבר?!!?

יש לי את אותו פד כבר שלוש שנים ואני מרוצה עד הגג הוא עלי לי 0 ש'ח

אני לא מבין למה להשקיע בפד...

אולי תסביר לי בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח דבר ראשון אני לא אמרתי שאני הולך לקנות אותו.

דבר שני יש לי עכבר חדש של MX500 ויש לי פד ישן והתנוע עליו היא ממש לא משהו סדקתי כמה פדים כאלו רגילים מסוג שנותנים בחנויות מחשבים עם המחשב והעכברים האופטים לא עובדים עליהם טוב.

בגלל זה אני מחפש פד שיתאים לעכבר כי אחרי הכל זה עכבר יקר ואני לא רוצה שהוא ידפק ויתלכלך כל פעם בגלל פד שוקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או קיי הבנתיך...

אני בחור "מיושן" יש לי עגלה של לוג'יטק עכבר הכי מצויין שראיתי אי פעם לפי דעתי עכבר גלגלת

לא איכזב אותי מעולם...@@@!!!!

בכל אופן בהצלחה במציאת פד מתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא בטוח, אבל פס הCNC שתוכל לראות בקישור שהבאת, דומני כי זהו פס אשר גורם לאותות החיישן האופטי לחזור בצורה לא טובה, איכשהו. אני לא בטוח אם זה כך, או שזהו פשוט פס שמונע מהעכבר, פיזית, לנוע מחוץ לתחומי הפד. אני לא בטוח מה נכון, האם הנקודה הדיגיטלית או הפיזית. לפי המחיר, נראה לי שהדיגיטלית. אבל הוא בכל זאת מכוער, לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא בטוח, אבל פס הCNC שתוכל לראות בקישור שהבאת, דומני כי זהו פס אשר גורם לאותות החיישן האופטי לחזור בצורה לא טובה, איכשהו. אני לא בטוח אם זה כך, או שזהו פשוט פס שמונע מהעכבר, פיזית, לנוע מחוץ לתחומי הפד. אני לא בטוח מה נכון, האם הנקודה הדיגיטלית או הפיזית. לפי המחיר, נראה לי שהדיגיטלית. אבל הוא בכל זאת מכוער, לדעתי.

אוקיי אני ממש לא הבנתי אם זה פס שעשו והוא מייקר את המוצר הוא לא אמור לשפר את איכותו ?

ואני לא מאמין שחברה כמו TT יעשו ידחפו סתם פב CNC שבסופו של דבר יפדע באיכות אם זה ליופי אז בסדר אבל לא מאמין שעל חשבון איכות.

עריכה: הפס הוא לא בשביל למנוע מהעכבר לצאת מגבול של המשטח פיזית כי ראיתי את המשטח (בתוך שקית אבל) והוא לא מוגבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא הבנתי כיצד פס הCNC מתבטא, אבל תהיה בטוח שזה לא לשם עיצוב. הגבהה? כלל לא חייבת להיות אחת וגם אם כן, זה היה מפריע ליד.

הפדים הללו דווקא נראים ממש לא נוחים. אני אוהב פדים רכים וטובים. הפד הזה נראה גס וברברי. אני ממש לא אוהב את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...