מייקל מור מבקר בנורווגיה (שיטת ענישה מעניינת) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מייקל מור מבקר בנורווגיה (שיטת ענישה מעניינת)

X_Dror

Recommended Posts

למה שלא נתחיל בנתונים היבשים (מוויקיפדיה) כדי להבין יותר טוב למה נורבגיה במצב כל כך טוב:

1. שטח המדינה 385,000 קמ"ר. ישראל: 22,000 קמ"ר

2. אוכלוסיה : 4.7 מיליון איש לעומת כ-7 מיליון איש

3. מחצבים: נפט, גז, מתכות וים משופע דגים ישראל: ים המלח על מחצביו ובעיקר המח האנושי

4. אויבים : 0 מול "מי סופר?"

נראה לי שזה יספיק כדי שאפשר יהיה להבין עד כמה מייקל מור הוא שקרן לא בגלל הנתונים שהוא מביא בסרט הספציפי אלא בגלל הנתונים שהוא מסתיר.

צפיפות בני אדם היא גורם מעודד פשע וכשיש שטח עצום שמפוזרים עליו מספר קטן של אנשים אז זו התוצאה.

גם לגבי ארה"ב הסרט הזה הוא שקר גס כי ארה"ב קולטת וקלטה מהגרים, רבים ממדינות עניות ו/או חסרי כל ונאלצת להתמודד עם עבר בעייתי בנוגע לעבדות ע"י אפליה מתקנת, עם עמים שונים החיים בתוכה, עם תרבות המייצגת כל פסיק על כדור הארץ וכו'. גם בהשוואה של קנדה לארה"ב הוא עושה הרבה הנחות לעצמו ומעגל פינות אבל כמו בכל מקרה של שמאלן מהסוג המתועב המנצל את התקשורת וחופש הביטוי בצורה מכוערת כל כך אבל לא נותן דוגמא בעצמו ומהגר לכל הרוחות.

נדרש מוח מעוות עם בעיות נפשיות לא פתורות כדי לאהוד סוג כזה של רמאות וניגוח. לכאלה אני מציע לראות את הסרט הבא:

אם המבטא האנגלי לא מובן, אפשר לחפש ב- אחרי בנושא EFT. במקום לקשקש במקלדת ולאכול את מה שהנוכל מאכיל אותכם, טפלו בעצמכם. מובטח שתראו את העולם קצת אחרת אחרי שתשיגו שליטה טובה יותר על המח והבעיות שלכם.

דרך אגב, פיתרון אחד לקידום מע' הבריאות בארה"ב יכול למשל לקנוס אנשים הסוחבים מרבצי שומן מוגזמים כדוגמת מייקל מור. אנשים כאלה מעמיסים על מערכת הבריאות בגלל בעיות קרדיאליות, אוטואימוניות (כמו סרטן), סיכוי גבוה לשבץ מוחי עקב קרישים (מוכר לא?!), אורטופדיות ועוד. הבעיה שהפיתרון יעבוד אבל מייקל מור יציג פיתרון כזה כמנוגד לחופש הביטוי שלו וישווה בין ארה"ב לאירן, לסעודיה ולגיהנום עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ישראל, אני מסכים שאי אפשר להשוות לנורבגיה וגם אנחנו

קולטים מיעוטים ומהגרים מכל הסוגים ולכל עלייה יש את המטענים

והמנטליות שלהם וזה יוצר קונפליקטים לא מעטים.

אבל לגבי ארה"ב? מייקל מור צודק, הביקורת שלו כלפי הממשל ודרכי

התנהגותו לדעתי יותר מנכונים.

עם כל זאת שארה"ב קולטת מהגרים, היא המעצמה הגדולה בעולם

ועדיין הכל שם מופרט, מביטוח ועד החינוך.

קפיטליזם זה דבר טוב כשמדובר במכירה של מוצרי חשמל או נפט,

אבל כזה מגיע לבריאות של בני אדם, שם צריך למתוח את הגבול, אתה

בכלל ראית את הסרט sicko? ראית מה אנשים מספרים שם?

אישה שנקלעה לתאונת דרכים לא קיבלה פיצוי על האמבולנס שפינה אותה(במצב

קשה) בגלל שהיא לא הודיעה על זה מראש, נראה לך הגיוני שאת הבריאות שלך

מנהל תאגיד רודף בצע? אז נכון, הוא מציג תמונה חד-צדדית, אבל זה לא שהוא

מתלונן על תופעה שלא קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייקל מור מזכיר לי פלסטינים לפעמים שעליהם נאמר יותר מפעם שהם שונאים אותנו יותר מאשר הם אוהבים את ילדיהם.

ההינדנבורג מהוליווד (מור) אינו שונה מאד. הוא שונא את בוש ואת ארה"ב הרבה יותר ממה שהוא חושש לגורלם של החולים או נפגעי הנשק החם. מצחיק שהוא בחר בדיקטטורה הקובנית כדוגמא ומופת, זה ממחיש את עצמת שנאתו לארה"ב - אדם שיצר סרט שכל עיסוקו הוא שנאה לנשיא מדינתו - מעניין אם היה יכול לקום "מייקל מור" קובני ולהפיק סרט כזה על קסטרו. מעניין תוך כמה זמן הוא ומשפחתו היו נשלחים לחינוך מחדש או לכיתת יורים.

מייקל מור אינו אלא עסקן פוליטי ושכזה, המוטיב המרכזי בסרטיו הוא ניגוח פוליטי ודמגוגיה ואפילו שחלק מרעיונותיו טובים ונכונים, הם לעולם לא העיקר אלא הבעת השנאה לארה"ב ובימים אלו, ביחוד לנשיאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אף אחד לא נולד עם "מנטליות".

אף אחד לא נולד עם אופי של "מבט לא נכון, אני דוקר אותך" ולהפך.

ההתנהגות שלהם זה משהו ללמוד ממנו ולשאוף אליו, אפילו אם השאיפה

לא תתממש ב-100%.

וזה ממש לא רלוונטי אם מייקל מור שקרן או לא, הרעיון הוא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מייקל מור הוא שקרן כפייתי ונוכל.

http://www.hardylaw.net/Truth_About_Bowling.html

לא ראיתי את באולינג לקולומביין אבל הטענות שמועלות ב-SICKO נכונות לגמרי ויש מאחוריהן בסיס עובדתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...