רשת ביתית של שני מחשבים עם נתב קצת בעייתי... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ביתית של שני מחשבים עם נתב קצת בעייתי...

Karos

Recommended Posts

חיברתי שני מחשבים דרך ראוטר אדימקס BR-6104K.

הבעיה שתוכנות שיתוף גורמות לו לקרוס אחרי כמה שעות. הורדתי את מספר החיבורים הגלובלי בutorrent ל-60 ועדיין טראקר כמו של TL יכול לגרום לו לקרוס...

יש לי מודם thomson של HOT.

אני רוצה שהמחשב שמפעיל את התוכנות שיתוף לא יעבור דרך הנתב כדי שלא יגרום לו לקרוס, ומצד שני לשמור על רשת ביתית כדי להעביר קבצים בין שני המחשבים.

אפשרי לחבר גם מחשב וגם ישירות למודם? יש למודם גם חיבור USB

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה. אז איזה אופציות יש לי כדי לשמור על הרשת הביתית אבל בלי להתחבר דרך הנתב הזה?

אגב קראתי פה גם כמה שאמרו שאין להם בעיות עם הנתב הזה בתוכנות שיתוף, אז אולי תתנו לי טיפים איזה הגדרות לשנות כדי שגם אצלי הוא לא יקרוס?

הורדתי כבר את מספר הקישורים ל-60 ואת מספר ההתקשרויות half open ל-2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה על ההתייחסות :)

קורס, הכוונה האינטרנט לא זז כמעט בכלל (דפים לא עולים, או עולים בלי ...) אבל התוכנת שיתוף דווקא ממשיכה לעבוד בדר"כ.

ה-UPLOAD שלי מוגבל ל 50% מרוחב הפס ככה שזאת לא הבעיה.

הכל עובד טוב לכמה שעות או לפעמים יום אבל אז הוא כנראה לא עומד בעומס ונחנק.

כבר הגבלתי את מספר ההתקשרויות כמעט למינימום, מה עוד אפשר לשנות בהגדרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף :)

כשהכל מתחיל להיות איטי באופן מובהק,אם אתה סוגר את האימיל הבעיה נפתרת ?

איך אתה פותר את הבעיה בדרך כלל ?

אם זה המצב זה נראה במבט ראשון כעומס של התקשרויות בו זמנית.

אל תשתף הרבה קבצים בו זמנית,הגבל את מספר המקורות האפשריים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכיף :)

כשהכל מתחיל להיות איטי באופן מובהק,אם אתה סוגר את האימיל הבעיה נפתרת ?

איך אתה פותר את הבעיה בדרך כלל ?

אני מנתק את הנתב מהחשמל לשתי שניות ומחבר בחזרה, והוא חוזר לעבוד כמו שצריך[br]פורסם בתאריך: 22.11.2007 בשעה 23:24:28

???

יעבוד הרוב הספקיות ע"י MPLS.

אתה יכול לפרט בבקשה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ספקיות (למשל זכור לי ש013 היא אחת מהן) שמאפשרות למשוך יותר מIP אחת ליחידת קצה (מודם) במידה ויש יותר מכתובת אחד.

למשל אם יהיה לך חיבור ללא חייגן (MPLS), וכל פעם תתחזה לMAC אחר (בכ.ר שלך) אז תוכל למשוך עד 3 כתובת IP שונות (בכך שאתה מחבר שני מחשבים שנים אתה במציג למודם שני MACים שונים).

וזו נגיד הדרך שבה מחברים נגיד מודם למתג, ומשם 3 מחשבים עם IP שונה וLAN ביניהם.

המודמים של הכבלים (כולם אני חושב) תומכים בזה ומאפשרים במידה ויש לך חיבור ללא חייגן למשוך גם מהUSB וגם מהאיט'רנט כתובת IP שונה.

הערה: אם אתה מחובר עם חייגן לא תוכל להתחבר על אותו היוזר באותו הזן גם מהUSB וגם מהאיט'רנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חיבור בלי חייגן.

אני יכול לחבר למודם גם את המחשב שלי וגם את הנתב, כדי להפעיל תוכנות שיתוף בלי שהנתב יקרוס, ובמקביל גם לשמור על הרשת הביתית?

נגיד המחשב שלי יתחבר למודם עם , הנתב יתחבר למודם בחיבור הרגיל, שני המחשבים יהיו מחוברים לנתב בשביל שלמחשב השני יהיה ובשביל הרשת הביתית, אבל המחשב שלי ישתמש באינטרנט ישירות מהמודם ולא דרך הנתב למרות שהוא מחובר לשניהם.

אפשרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי חייגן :D

המודם ממש לא מיועד לזה וצורת החיבור הזאת אפילו אם היא מסוגלת לעבוד מאוד עקומה בלשון המעטה !

זה יכול להיות מעניין כניסוי ,תעדכן אותנו ...

לגביי חיבור המחשב למודם ולראוטר בו זמנית, זה אפשרי.

אתה צריך להוסיף שורת ניתוב שתנתב את הרשת הפנימית דרך הראוטר. (שלב הבא,קודם חבר ובדוק אם זה עובד יציב ועונה על הדרישות שלך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...