כיצד אני צורב על דיסק של 100 דקות עם צורב teac 48*12*40 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד אני צורב על דיסק של 100 דקות עם צורב teac 48*12*40

itayze

Recommended Posts

יש לי צורב teac cw-540e 48*12*40

ודיסקים של 100 דקות , אני רוצה לצרוב עליהם , אך אני לא יודע כיצד , מישהו יכול ללמד אותי או לשלוח לי מדריך ?

תודה מראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובכן , אלו הצעדים :

There are a number of things to check:

· Make double sure you have a compatible drive

· Make sure you have the latest firmware

· Make sure you have compatible software

· Make sure you have selected "overburn" mode in the options

· Make sure you are using DAO (Disc-at-once) mode

· Make sure you have set the maximum capacity of the disc to the highest setting

· Make sure you have selected "No multisession"

· If burning audio, make sure you have selected "Audio CD" format. Selecting "Data" format and burning WAV files may not work

· Try writing at different speeds - some drives will only work on a particular speed. Slower is not necessarily better - some writers will write at 8x, but not at 4x, and not at 12x.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי צורב teac cw-540e 48*12*40

ודיסקים של 100 דקות , אני רוצה לצרוב עליהם , אך אני לא יודע כיצד , מישהו יכול ללמד אותי או לשלוח לי מדריך ?

תודה מראש .

מאיפה אפשר להשיג דיסקים של 100 דקות? ולכמה MB זה שווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100 דקות זה כ 900 MB - כמה חנויות מוכרות אותם - כנס ל ZAP תריץ חיפוס הוא יתן לך כמה אפשרויות ...

(למרות שאם אתה לא חייב למשהו ספציפי זה סתם יקר - כ 4-4.5 שח לדיסק - :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק נציין שמחירם הוא קצת פחות מ-3 שקל לדיסק. אני משתמש בהם כדי לצרוב VCD שם לא חשוב גודל הדיסק אלא רק כמה דקות ניתן להכניס בו. ככה סתם בשביל DATA CD רגיל 2 דיסקים של700 MB יותר זולים מ1 של 900. אבל מדובר לפעמים בעניין של נוחות ולפעמים שווה שיהיה בבית.

תכנס לפהhttp://zap.co.il/search.asp?si=2379920&rsindex=12&sog=C-CDWDisc

ותבחר בגודל דיסק 900MB, וזה ימצא לך את כל החנויות ברשת שמוכרות דיסקים של 900 MB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...