מחפש שרת RTMP - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש שרת RTMP

yaloner

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מעוניין להשתמש בשרת RTMP כדי לצרף לאתר שלי סרטי Streaming FLV.

השירותים היחידים שמצאתי הם ממש יקרים.

מישהו מכיר שירותים או פתרונות יצירתיים כלשהם שמאפשרים streaming FLV בלי לעשות חור גדול בכיס ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא כל כך מבין למה אתה מתכוון...

אני צריך להציג באתר שלי ארוכים (בין שעה לשעה וחצי) שאני ממיר לפורמט FLV.

כרגע אני משתמש ב-flowplayer שמאפשר progresive אבל לא streaming. אני מחפש פתרון זול לסטרימינג.

אשמח אם תוכל להסביר למה בדיוק אה מתכוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את התוכנה שלך, אבל באתר שלה כתוב

FlowPlayer is a free Flash media player. You can easily embed it into HTML pages to play video and audio files. FlowPlayer supports progressive downloading and true streaming.

:nixweiss:

מה אני מפספס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני מפספס?

רק דבר קטן.

ה-FlowPlayer (וכמוהו נגנים אחרים) יודע לנגן קבצי FLV שנמצאים על שרתים רגילים (http) באופן פרוגרסיבי.

כמו כן, הוא יודע לנגן קבצי FLV כסטרימינג, אבל רק אם הם נמצאים על שרת ייעודי.

שרת כזה אני מחפש ;D

ולא מוצא >:(

רק במחירים שערוריתיים :o

שאין ביכולתי לממן כרגע :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמדברים על סטרימינג הכוונה היא שניתן לנגן את הקובץ כמעט בזמן אמת ללא צורך שכולו ירד לגמרי למחשב.

במקרה שלנו אתה כל נגן של flv סטנדרטי שנותן לך לראות את התוכן שלו מבלי להוריד את הקובץ למחשב .

זה לפחות מה שאני חושב שזה, האם אתה מתכוון למשהו אחר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנו לי רגע לנסות לעשות סדר בדברים.

סטרימינג אכן מתייחס ליכולת לגשת ולצפות בכל חלק מהסרט בכל רגע, ללא תלות באילו חלקים של הקובץ ירדו כבר.

את היכולת הזו יש באמת לכל נגן, אבל הוא צריך עזרה מצד השרת.

כשהקובץ נמצא על שרת חכם (RTMP), מתאפשרת הגישה בכל רגע נתון ועפ"י רצון הצופה לכל נקודה ברצף הסרט - מצב זה נקרא Streaming FLV.

כשהקובץ נמצא על שרת טיפש (HTTP), הגישה היא כמו לכל קובץ אחר, תתחיל בתחילתו ותתקדם אל עבר סופו. הצופה יכול לצפות בכל נקודה שהוא רוצה בתנאי שהיא כבר נטענה - מצב זה נקרא Progressive FLV. כמובן שאם הסרטון קצר והקובץ כווץ נכון והוא קטן מספיק, כולו יטען מהר וייווצר רושם של Streaming.

מאחר והקבצים שלי גדולים וארוכים (סרטים של שעה עד שעה וחצי), אם אני לא מספק לצופה שלי streaming אמיתי (ע"י פרוטוקול RTMP), גם אם הוא ירצה לראות רק את חמש הדקות האחרונות של הסרט הוא יאלץ לחכות עד שכולו ירד.

מקווה שהדברים מובנים כעת.

עכשיו, מישהו מכיר שרת RTMP זול בשבילי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...