סקר: מה דעתכם על יצור משחקים בפורמט dvd. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר: מה דעתכם על יצור משחקים בפורמט dvd.

eli.g

האם לדעתכם יצור משחקים בפורמט d.v.d הוא טוב?  

125 הצבעות

1. 1. האם לדעתכם יצור משחקים בפורמט d.v.d הוא טוב?

• כן, יוזמה מבורחת.
    • לא, מה רע בדיסקים?.

Recommended Posts

אוקי ככה בגלל ששמעתי שיתכילו ליצר עוד כמה זמן משחקים בדיסקי d.v.d רציתי לדעת את דעתכם על זה,

לדעתי זה טוב למרות שיש צדדים שללים גם.רק שתדעו כיMetal Gear Solid 2 :Substance יופץ רק בדיוידי וזה כבר בטוח.

חיובי- אוקי אז לא נצתרך לסבול יותר משחקים כגון אנריל טורנמנט 2003 שתופס 3דיסקים,וגם יוצרי המשחקים לא יצתרכו לחסוך במקום ולצמצם כל מיני דברים במשחק.

שלילי- אוקי זה קצת לא חוקי אבל חפיף יש אנשים שלא קונים משחקים ומורידים אותם , אבל במקרה שיתחילו ליצר בדיוידי אז כל משחק יתפוס הרבה וזה יכך הרבה מאוד זמן להוריד אותו, וגם לא לכולם יש כסף לקנות כונן d.v.d.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים ב דיסקים של זה רעיון טוב, כי זה חוסך מקום, ולא צריך להחליף דיסקים כל רגע (למשל גירסת הDVD של Baldur's Gate

במקום 5 דיסקים). אבל מצד שני, אי אפשר להכין גיבויים (אלא אם יש לך צורב DVD), ומשחקים שאני אוהב, אני צורב את המשחק כדי לא להשתמש בדיסקים המקוריים שבסוף ישרטו ו200 שקל ילכו סתם ככה.

החנויות הפיראטיות יכולות למכור משחקים צרובים בDVD, כמו שהם מוכרים משחקי PS2. (אם אני לא טועה, PS2 זה לא?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינה אחת זה דיי טוב ויועיל לכל התעשייה של המשחקים במחשב האישי מכיוון שהסרטים יהיו יותר ארוכים ובאיכות יותר גבוהה ולא תהיה בעיה של קיבולת ודחיסה, מצד שני זה לא טוב כי לא לכולם יש כונני DVD ונראה לי גם שהמשחקים יעלו יותר.

http://www.gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=17013

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יבוא יום שבו בכל בית ולכל משתמש מחשב ביתי יהיה כונן CD/DVD-ROM או מינימום . אין סיבה לא לעבור לזה. זה יקח זמן כי לא בכל מחשב יהיה כונן שכזה, אבל חוץ מזה אין בעיות, עד כמה שאני יודע. זה ישתנה גם עם הצורבים- ימכרו מדיות לDVD וכך גם צורבים לDVD. אתה חושב שזו בעיה בשביל התעשיה להפסיק לייצר צורבי CD-RW? הם לא עושים זאת כי הם יפסידו מזה. כל חברה בעצמה מייצרת חלקת צורבי -RW ולאחר מכן, רק כשעוד רבים אחרים עושים זאת, היא מפסיקה ליצר כונני CD-RW. אם חברה תעשה זאת סתם כך בעצמה, לא יקנו ממנה שום מוצר והמוניטין שלה ירד דראסטית.

ובקיצור, זה יבוא וזה ממש לא יקח הרבה זמן. זה יהיה בעתיד הקרוב-רחוק, כשפורמט יהיה יותר פופולארי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...