עם שלם דורש שילוש!(1000-2000 ש"ח) - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עם שלם דורש שילוש!(1000-2000 ש"ח)

Judas Iscariot

Recommended Posts

נראה לי שאני אלך על ההצעה שלך, אבל עם שינויים קלים(אם אתה יכול לעשות אותם, כי כמו שכבר ציינתי, אני כבר ממש לא בעניינים).

א. המעבד, האם הוא "חלש" ללא או שהוא טוב גם בלי? כי שוב, אינני מתכוון לעשות ... אם יחס התמורה שלו ממש טוב אני אקח אותו, אם יש מעבד עם יחס תמורה הרבה יותר טוב בעוד 100 שקלים בערך יותר, אז אני אקח אותו

ב. הקירור כאמור, מיותר(לא יהיה אוברקלוק).

ג. אוי! שכחתי לציין... הכרטיס מסך שלי, הוא קצת אממ... AGP 8X.... :-X הלוח תומך? או שאולי יש איזה מתאם או משהו בסגנון?

ד. אולי באמת במקום הקירור(ואני מניח, בתוספת של כמה עשרות-מאות שקלים) יש איזה ספק? אני רוצה להיות עם ביטחון של 100%... לא חשוב לי איך הספק נראה, מצידי שיהיה וורוד עם נצנצים וציטוטים של האייתולה... חשוב שהוא יחזיק כמו שצריך את המערכת ולא יהיה רועש(זה לא אומר שהוא חייב להיות שקט ב100%, זה אומר שהוא לא צריך להרעיד את החדר)

ה. יש איזה הארד דיסק קטן יותר מ160 ג'יגה שאפשר להוסיף?(לאו דווקא במסגרת התקציב, אבל שוב, "המטרה" היא סביבות ה1,500).

ו. איך סקיי-פיסי מבחינת מחירים? ממוצעים לשוק? ושירות? ומלאי? אין לי שום רצון להזמין המפרט מהם ולגלות ש"בעצם הלוח אם צריך להזמין במיוחד, הוא אמור להגיע אלינו עוד שלושה חודשים"... -_-

ז. למה 2 667Mhz ולא 800Mhz? אין הבדל ממשי בביצועים בעוד ההבדל הכספי גדול?

תודה מראש ;)

ושוב סליחה על השאלות (וההטרדות) הרבות, אני פשוט נהייתי Oblivious לגמרי בנושא חומרה... פעם הייתי שפיץ לא נורמלי :P

אם אתה רוצה ביצועים בכזה תקציב- הוא חובה...

471 מעבד Intel Pentium Dual- E2180 Box

524 לוח אם IP35-E

140 זיכרון TwinMOS 1024MB 667Mhz CL5 (שכחתי לציין שזה פעמיים, בתקציב זה מחושב כבר.. זה בעצם 2Gי.. )

252 קרור למעבד SUNBEAM TUNIQ

סה"כ - ¤ ¤ 1,527

מסקייפיסי.

מעבד עם מכפלה של 10 , עם 667 יוכל להגיע גם ל 3.3G בלי הגבלה של הזיכרונות.

קירור מעולה.. מעולה ביחס למחיר שלו..

אתה תצטרך גם ספק נורמאלי, איזה ספק יש לך עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס מסך AGP - לא נתמך בלוחות האלה יותר.... אני יבנה לך מפרט מבוסס לוח עם כרטיס מסך OB.

אתה צריך גם HD בתקציב הזה..? :screwy:

המעבד הזה (E2180) לא חלש, הוא יספיק לכל השימושים הרגילים , אינטרנט, - ובכלל מולטיטאסקינג....

אם אתה מחפש מעבד ללא OC שיתן תמורה יותר טובה לשקל כנראה שנצתרך לבנות מפרט שמבוסס על , היחס ביצועים לשקל שם יותר טוב.

מעבד 64 X2 4800+ Socket AM2 BOX

¤545

לוח אם GA-MA69G-S3H

¤434

Westren Digital 1600AAJS 160GB

¤257

זיכרון TwinMOS 1024MB 667Mhz CL5י (כפול שתיים, 2G ב 1GX2י)

¤280

ספק כח JSP-TECH PS-05 BIG FAN 450W

¤146

סה"כ מחיר לכל המוצרים:1662¤

HD בסקייפיסי של 80 עולה 30 שקל פחות מ 160...

את קיובייס אני לא מכיר, אני לא יודע מה אופי העבודה שלה , האם היא שותה זיכרון? - מישהו פעם אמר לי את זה , האם היא צריכה כח עיבוד מאוד גדול?

667MHz בגלל שעם המעבד שהצעתי לך שם אתה לא צריך יותר , אפילו איתם אפשר להגיע לתוצאה מאוד יפה באוברקלוק , אבל כנראה שזה לא משנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 7600GT... ואני, כמו שכבר ציינתי, גם "גיימר"... כלומר המחשב לא יהיה רק לעריכת ... אין משהו שאני יכול לעשות בעניין? אני זוכר במעורפל כל מיני לוחות גם עם סלוט AGP 8X וגם עם סלוט PCI-E, או ידיעה בזון על איזה מתאם בין השניים... אני לא הולך לוותר על ה7600GT, מה גם שקניתי אותו יחסית לא מזמן (פחות מחצי שנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האפשרות סבילה (וכרגע כנראה גם היחידה): http://ksp.co.il/hmain.php?uin=4713

הלוח בסה"כ סביר לחלוטין אבל שים לב שהוא מוגבל ביציאות - רק שני סלוטים לזיכרון DDR/DDR2 וכן רק שני יציאות SATA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, לזה התכוונתי...

טוב, זה מחזיר "אותנו" למעבד של Intel, עם אבו דאבי(8 אחוזים מAMD) הסליחה.

בעניין המגבלות שלו - שני סלוטים זה אכן קצת מאוד... אני מניח שאי אפשר להריץ גם זיכרונות וגם 2 ביחד, הא? שתי יציאות S-ATA זה לא כזה עניין גדול, גם ככה ההארד דיסק שלי(והכוננים האופטים) הם P-ATA... + תמיד אפשר לקנות כרטיס הרחבה באיזה 50 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להריץ גם זיכרונות וגם 2 ביחד

וישם לב גם להגבלה למקס של שני ג'יגה, כלומר כם לא תוכל לשים 2GB*2

תקשול את העניין הזה ואם בראייה קדימה תצטרך יותר ליישומים שאתה מריץ, ואני מניח שכן.

השאלה היא מה יבוא קודם, הצורך הנואש בזיכרון או צוואר בקבוק מהמעבד ואז תבוא כבר החלפת פלטפורמה שלמה וההחלטה תתברר כמשתלמת. מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע Judas Iscariot, אתה תצטרך לעשות ויתורים מסויימים כדי להתקדם עם מחשב חדש..

ה 7600GT שלך מאוד מאוד מגביל את זה.. בגלל היותו AGP, אין כבר לוחות כאלה וגם אם כן אז הם מאוד מסורסים מבחינת הזיכרון שלהם, כמו שראית וכמו שאליור ציין כבר..

אישית, הייתי לוקח את המפרט שהצעתי לך של עם הכרטיס מסך און בורד ומנסה למכור את ה7600 הזה..

המפרט שהצעתי לך כולל 2G זיכרון עם אופציות הרחבה , לוח אם עם כרטיס מסך כולל יציאת למקרה ויש לך פלאזמה\LCD עם הכניסה הזאת , ומעבד שנותן תמורה מאוד טובה ביחס ביצועים לשקל...

אם הכרטיס מסך OB לא יספיק לך תוכל בעתיד לקנות אחר..

אין מה לעשות.. אתה דיי "תקוע" עם הכרטיס מסך הזה.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאתה רק מנסה לעזור, אבל אין סיכוי שאני מוותר על ה7600GT, קניתי אותו בכלל לא מזמן(אחרי החופש הגדול) וקרעתי את התחת בשביל ה700 שקלים שהוא עלה לי... אני לא הולך עכשיו למכור אותו לאיזה ילד זב חוטם ב300... no way no how.

כרגע הלוח אם של AsRock נראה לי הפיתרון הכי הגיוני, אלא אם יש לוחות נורמלים לDual Core או לחדשים של עם AGP בלבד...

נכון, הוא מוגבל, נכון, הוא מגביל.

אבל, ברגע שאני אצטרך יותר מ2 ג'יגה זיכרון, אני כנראה אצטרך כבר כרטיס מסך חדש ואז "פשוט" אקנה לוח אם חדש + כרטיס מסך... לוח אם, למרות היותו מרכיב כה אינטגרלי, הוא רכיב יחסית זול, ואני מוכן "להקריב" אותו(מה גם שלוח האם הנוכחי שלי מת לאיטו).

אין לי לא פלאזמה ולא טלוויזית LCD משוכללת, אלא מסך LCD רגיל וישן וטוב של Samsung... אני צריך כרטיס מסך טוב כי אני אוהב לשחק במחשב בהגדרות בינוניות +... ועם כרטיס מסך מובנה פשוט אי אפשר לעשות את זה, ושוב אנו חוזרים לעניין שאין לי עניין ב"לזרוק" 700 שקלים, בטח ובטח שמדובר בכרטיס מסך עם יחס תמורה מעולה שיכול לשרת אותי לעוד זמן(רב או לא, זה רק הטכנולוגיה תגיד... הRadeon 9800Pro שלי(הכרטיס הקודם) שירת אותי בנאמנה בערך 3 שנים)...

"בקיצור"... אם אין לוחות אם "נורמלים" עם AGP בלבד(וגם אז כאשר אחליף כרטיס מסך אצטרך להחליף גם לוח אם, כך שזה לא באמת משנה), אז הפיתרון של הוא הכי טוב בשבילי...

אשמח אם אוכל לקבל הצעה לשילוש + ספק + הארד דיסק... אני רוצה לבזבז על כך כמה שפחות, אבל מכיוון שההארד דיסק לא בא בחשבון הנוכחי, הוא יכול לחרוג מן התקציב "המוצהר" של ה1500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז האסרוק + E4500 + 667MHz Value 2G + ספק כלשהו במה שנשאר מהתקציב, נראה לי שזה המקסימום שאפשר להוציא......

אני לא מצליח לחשוב על משהו אחר כדי לקבל את התמויכה בAGP...

אלא אם תוכל למצוא כזה: http://hwzone.co.il/archive.php?file=newsid1116319055,7537,

אבל אני בספק... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו כזה?:

אינטל‏ Price Units Total

Core 2 Duo E4500, Bus800Mhz, s775, 2MB 680 1 680

לוחות אם למעבדי אינטל‏ Price Units Total

4CoreDual-SATA2 s775 Conroe, VIA PT880 Ultra, PCI-E, AGP 370 1 370

זכרונות‏ II 667Mhz Price Units Total

1GB 145 2 290

דיסקים קשיחים‏ Hitachi Price Units Total

Deskstar 160GB 260 1 260

ספקי כוח‏ JSP-TECH Price Units Total

PS-05 BIG FAN 450W 155 1 155

Total price 1755 ¤

for payments 12 X 160 ¤

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, כזה..

אני אישית לא רואה דרך אחרת לשלב את הכרטיס מסך שלך ביחד עם מעבד מתקדם יותר + ספק ללוח אם מתאים בתקציב הזה , האמת אפילו בתקציב גבוה יותר כבר אין מה לעשות...

זה הכי טוב שמתאים לך בול... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...