דור עתיד valve - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דור עתיד valve

yoav9

Recommended Posts

זו אינה שאלה, אני רק נותן כאן את מה שאני חושב, למה אני עושה את זה? (עדיין לא הגיעה לי הti :-/)

מי כאן לא מכיר את tf 2

מי כאן לא השתוקק לcs 2

מי כאן לא חלם על half life 2

תהיתם? חשבתם למה לא הוכרז לא יצא?

הנה הטאוריה שלי...

valve פיתחו את half life וכמו שאתם יודעים הדבר רושש לגמרי את החברה, עד כדי כך שבחודשיים האחרונים לפיתוח הכותר מי שמימן את המשחק לא היו המפיצים אלא מנכ"ל החברה שאני מתבייש שכרגע שחכתי את שמו. בקיצור כאשר סיימו ליצר את Half life והוא נשלח לחנויות, התחילו לתכנן את הדור הבא, לא אכנס כאן לכול מה שקרה עם tf אבל בוא נגיד שהחברה החליטה שהמשחק הבא שהיא תוציא בתור כותר מלא הוא tf 2, החברה התחילה לעבוד עליו בסיבות החודשיים שלושה לפני סיום Half life (לפני 4 שנים) ואז פתאום הגיעו נתוני המכירות :o החברה היתה בשוק, הם עצרו את הפיתוח של tf 2 או יותר נכון קיצצו לו את הצוות פי 3 ועברו לעזור לhalf life לבסס את מעמדו, שיחררו את tf clasic ועכשיו גם tf 1.5 שיחררו כלים מעולים ליצירת מודים, המשחק שיגשג, ואז הם עלו על רעיון, למה לא בזמן שנבנה את tf 2 נכניס כל מיני קונספטים חדשים מtf 2 לתוך המולטי פלייר של half life! לדוגמא הקוד המעולה שיש לו עכשיו, או התקשורת הקולית, עכשיו בעוד החברה מגדלת את tf 2 היא פתאום מגלה שהמנוע מיושן, אז מחליפים משפרים לאין ערוך את המנוע, מוסיפים קונספת פה משהו שם...

המשחק מתחיל להעלם, אחד המפתחים של המשחק מצוטט כאשר הוא אומר "ת'אמת, לא צריך לקרו למשחק tf 2 אלא tf 5 :("

(עכשיו מגיעה החלק התיאורטי של התר'ד)

פתאום זה הקא בvalve!

למה לא לפתח מנוע חדש לכול שלושת השחקים החדשים, מין דור המשך של משחקי vavle הכול כך מעולים, ואז הם ישבו\יושבים ובנו\בונים את המנוע המדהים שהולך לשמש את half life 2 עכשיו צריך לשמור על חשאיות... אז מה עושים, לוקחים 10 אנשים מהצוות, מחברים אותם לgear box והם מפתחים את cs condithen zero, קונים את gear box ואומרים להם לפתח את oposing force blue shit וכו... מביאים עוד 3 תכנאים לעבוד על הםאתצ'ים למשחק.

ומה עושה כול השאר, מתחלק לארבע:

1) מנוע המשחק

2) עובד על מערכת ההגנה שtf 2 הולך להשתמש בא נגד צ'יטרים ואשר הולכת להיכנס בפאתצ' הבא של half life

3) קונספט ראשוני של half life 2

4) counter strike 2

אתם חושבים שזה פחות מדי אנשים ליותר מדי פרוייקטים? vavle מונה בקירוב 150 איש... (ion storm מונה 60...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי כאן לא מכיר את tf 2

מי כאן לא השתוקק לcs 2

מי כאן לא חלם על half life 2

מעניין, אבל אני היחיד כאן שענה לשלושת השאלות בחיוב???

זבל זול!

אתה מדבר בריצנות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו?

חוץ מזה תייחס את זה לתקופה. ברור שקיום יש מחשקים שיותר טובים מהמשחק הזה שיצא לפני 4 שנים (למרות שאני עדיין חולק על זה)

אבל יחסית לאז!

אני זוכר את זה, זה היה פשוט מדהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו?

חוץ מזה תייחס את זה לתקופה. ברור שקיום יש מחשקים שיותר טובים מהמשחק הזה שיצא לפני 4 שנים (למרות שאני עדיין חולק על זה)

אבל יחסית לאז!

אני זוכר את זה, זה היה פשוט מדהים

אני מפגר מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי serius sam 1

ואפילו 2 כבר טובים יותר

max payne . red faction , project igi , oni

משחקים הרבה יותר מהנים וטובים אני ממש לא התלהבתי מ hl חוץ מזה הסיבה שמתלהבים מזה זה רק בגלל ה counter strike

שאני מת לשחק בו דרך אגב שמעתי זה פצצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה firendice ה-GKPL הזה...

לא חשוב, serius sam זהלא משחק אמיתי אפילו! oni זה ממש דרעק, igi אולי נחמד אבל אין בכלל מה להשוות, הai...

לא חשוב, סיימתי את Half life שלוש פעמים, כמה זמן שיחקתה בו, 10 דקות?

באמת תגיד. לא יותר משעה, לא יכול להיות שסיימתה את המשחק או לפחות הגעתה לאמצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי serius sam 1

ואפילו 2 כבר טובים יותר

max payne . red faction , project igi , oni

משחקים הרבה יותר מהנים וטובים אני ממש לא התלהבתי מ hl חוץ מזה הסיבה שמתלהבים מזה זה רק בגלל ה counter strike

שאני מת לשחק בו דרך אגב שמעתי זה פצצה

לי יש את SERIOUS SAM|: THE SECOND ENCOUNTER!!! גרפיקה מצויינת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ממש... כולם דרעק ונחמד ורק half life יפה עשה טובה אל תדבר שטויות אתה פשוט אחד מהאובססיביים למשחקים שתמיד יחשבו שהמשחק שלהם הכי טוב גם אם ייצאו משחקים הרבה יותר טובים

אז כל מה שאמרת מסתכם ב- בולשיט!!!

יש פה מישהו שעשה לי FAKE לשם קוראים לו Fire N icE וזה לא אני הוא סתם איזה LAMER שאין לו שם אז הוא גנב לי את השם ושם רווח בין האותיות!!!!

אני רואה שלא ירדת מהקטע הטיפשי הזה הא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...