שאלות לגבי חריטה על פרספקס - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לגבי חריטה על פרספקס

Jack_g

Recommended Posts

אהלן, אז ככה אחרי שראיתי פה מלא אנשים שעשות דברים פשוט סוף הדרך על החלונות שלהם, אז הושפעתי ועכשיו ברצוני לעשות גם משהו גומה.

רעיון כבר יש לי את הכלים גם יש לי שהם מקדחים ו דרמיל חברת WOLF כן כן לא מקורי אבל למי יש כסף ;D

עכשיו לשאלות:

1.על איזו מהירות אתם ממליתים לעשות את החריטה?

2.על איזה צד בחלון עושים את החריטה ?אם זה הקדצי או הפנימי(פונה לכיוון הלוח אם שבמארז).

3.אם עשיתם את החריטה עם הצינור או הדרמיל עצמו(מכיוון שהצינור מנמיך את הסל"ד אז אני לא בטוח שכדאי להשתמש בו).

אודה לכם מאוד אם תענו על השאלות הנ"ל ואם בא לכם ממש לעזור לי אז תצרפו כמה של פרוויקטים שלכם שאפשר לראות פרטים של החריטה זה יעזור לי מאוד.

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בהצלחה,

העניין טיפה יותר מסובך אם אתה עובד עם דרמל ולא עם מכונה (אני מניח שחלק מהדברים שראית נעשו בעזרת מכונה...) - מה שלא נעשה בעזרת מכונה דורש קצת אימון והכרה עם הכלי ויכולותיו ולכן לפני הכל הייתי ממליץ לך לקחת חתיכה של פלסטיק/פרספקס לפני ולהתאמן עליה.

לתשובות :

1. תלוי בסוג החומר, בעומק ועבי החריטה שרוצים ובנוסף גם בראש שבו משתמשים (או בקיצור תלוי בהרבה דברים ובאימון...) - באופן גס אני ספציפית משתמש במהירות של בערך 15,000 - 25,000 סל"ד לפרספקס שאיתו אני בד"כ עובד, אך כפי שאמרתי תלוי בכלי שלך ובסוג החומר ייתכן כי זאת תהיה מהירות גבוהה או נמוכה מדי - תנסה להתחיל מ - 10,000 או 15,000 סל"ד ותעלה קצת כל פעם בשביל לראות את האפקט...

2. את החריטה עושים בצד החיצוני בד"כ - ע"מ שהשבירה (החלק החרוט) - החלק שזוהר כאשר עובר דרכו אור - יופנה החוצה...

3. לרוב אני (עוד פעם - אני - לא בהכרח מתאים לכולם) - משתמש בשניהם - לעבודה גסה וכללית יותר בכלי עצמו ולחריטות עדינות יותר במאריך (מה שקראת לו הצינור)

הכל! מאוד תלוי בדרמל שלך - סל"ד/הספק בסל"ד הזה/ראש בשימוש/סוג המנגנון במאריך וכד'

ועל כן נסיון של אחרים פחות רלוונטי פה להערכתי. תעשה ניסויים לפני שאתה ניגש למלאכה האמיתי והכי חשוב - תשתולל תנסה דברים ותהנה,

המון בהצלחה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה ש alianyn אמר בהחלט נכון ורואים שיש לו ניסיון עם הדברים.

ואין לי מה להוסיף לדברים שלו חוץ משכדאי לך לקחת חתיכת פרספקס ופשוט להתאמן עליה עד שתראה שהבנת

איך משתמשים בכלי וראית למה הוא מסוגל ולמה אתה מסוגל.

ורק אז תעשה את זה על אמת.

בהצלחה ותעלה כתסיים אם תוכל. :jump:

עריכה: אגב החומר נקרא פרספקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה ממש תודה רבה על העזרה , רק עוד שאלה אחת אני לא מצליח למצו פרספקס שקוף כמו שיש לי בחלון, הייתי בחנות של חומרי בנייה (בסיגנון הוםסנטר "בהום סנטר אין") ושם יש רק פרספקס שהוא לא כל כך שקוף, איפה אתם קניתם את שלכם? ובמיוחד ARIK בתמונות של אביך ראיתי שהתמשתה בפקספקס אבה יותר מהרגיל שהוא 0.3ס"מ נראה לי, מאיפה רניתה כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...