בעיית איטיות דרך הנתב - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית איטיות דרך הנתב

shlomibandit

Recommended Posts

יש לי 7 מגה - נטוויז'ן .. עכשיו הרגשתי שההורדות איטיות ולא ידעתי למה , ויש לי גם רוטר של אדימקס br 6204 wg

בדקתי את המהירות של האינטרנט ע"י בדיקות האינטרנט של ספקים שונים ובינהם נטויז'ן (שלי) כשהרוטר מחובר והם היו על 600-750 וגם כן בהורדות של ביטורנט וכאלה לא היה עובר לי את ה 400.. ניסיתי לחבר את המודם בלי הרוטר לבדוק אם הבעיה היא ברוטר והופ שהמחשב מחובר רק למודם בלי הרוטר -עשיתי את הבדיקה וזה הוריד לי על 880-900 וגם כן בביטורנט הורדתי כמה דברים חיכיתי איזה חצי שעה וזה הגיע לי ל800 +- ..

עכשיו זה לא בעיה של הפורטים , כי פתחתי אותם לתוכנות השונות שאני עובד איתם , ובאימיול וטונטר וכל זה יש לי היי אי די..

משהו יודע מה הבעיה למה הרוטר מגביל אותי במהירות? ואם אני צריך לעשות איזה משהו שיגביר לי את המהירות ? כאילו אני גולש בלי רוטר?

כמוון שבמהלך כל הבדיקות המחשב שלי היה מחובר אך ורק ושני המחשבים הנוספים ברשת היו מכובים.. שלי מחובר פיזית אם זה רלוונטי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הבדיקה עשית בשניי המקרים (עם ובלי ראוטר) מול cables2.netvision.net.il ?

אם לא ,תעשה לשם בדיקה, EMULE ובדיקות אחרות לא בודקות לך בלעדיתץ את רוחב הפס.

זה בהחלט מוזר כי יש תלונה דומה לשלך עם ראוטר זהה ומהירויות שונות לגמריי מהיום ...

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=302528.new#new

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הבדיקה עשיתי באתר שהבאת למעלה.. וגם כן לווודאות ב100 אחוז עשיתי את זה באתרי בדיקות נוספים כמו : בינלאומי , ברק , 012

ובכולם פשוט עם הרוטר זה מגיע ל 770 בגג.. ובלי הרוטר רק מודם זה על 880 + .. הפורטים גם פתוחים .. והמחשב מחובר פיזית .. ככה שזה לא קשור לקליטה או משהו.. וגם כן שמתי לב שעם הרוטר זה מגיע בטורנט ככה גג ל 400 +- ובלי הרוטר זה מגיע ל 750 + בטורנט..

בשני המקרים יש היי אי די באימיול.. משהו יודע מה יכולה ליהיות הסיבה?

גם לאחר מכן עידכנתי את המודם ל 1.51 לפי המדריך באתר של פיקוק.. אמרתי אולי זה יעזור.. אבל לא היה שינוי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תשנה את הכותרת לפי חוקי הפורום לכותרת רלוונטית ולא הדיון ינעל.

תנסה להוריד את מס' החיבורים בתוכנה.

לרוב התוכנות יש מספר קסם שיתן לך עבודה אופטימלית עם הנתב.

זאת בהנחה שאין מישהו שהתחבר אילך באלחוטית בטעות או בכוונה ושהנתב תקין.

ניסית לעשות בדיקה עם מחשב אחר סתם לנסיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמשהו התחבר אלי בצורה אלחוטית כי שמתי סיסמא ושיניתי את השם שלי ודאגתי לאבטחה.. לא השארתי את הרוטר הרבה זמן אחרי שהגדרתי אותו נטול ישר איבטחתי אותו .. אני לא חושב שהסיבה זה שמשהו התחבר אלי.. כי גם אז זה לא היה מהירות כזאת קבוע.. זה תמיד מוריד יענו בין 750-770 +- עם הרוטר .. ובלי הרוטר ישר זה 880+- .. לגבי התוכנה בלי הרוטר זה היה איזה 800 ממש סבבבה.. ואני לא רוצה לפגוע בתוכנה עכשיו ניראה לי אני ישאיר אותו כמו שהיא בלי הרוטר עם הרוטר כי גם ככה היא על איזה 400 +- שזה גם טוב.. השאלה שלי זה איך בהורדה של הבדיקה זה פחות איזה 100+ קילובייט פחות עם הרוטר מה הרוטר מוגבל למהירות מסויימת או משהו? אי אפשר להרחיב אותו או משהו?

אני משתגע לא מוצא פתרון.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמתי לב שגם דיברת על בדיקת הורדה בHTTP.

זה אומר שהבעיה חד וחלק בנתב (למרות שהייתי מנסה בכל זאת מחשב נוסף אם יש).

אין שום הגבלה שהנתב עושה מבחינת המהירויות שהוא תומך בהן (פורט הWAN מוגבל ל54 מגה ביט, כך שזה לא אמור להוות בעיה).

תבדוק שאין משהו כמו QOS שמופעל בנתב, תכבה את החומת אש (מופיע לפעמים כSPI, זה לא באמת ישנה מבחינת הגנה).

תנסה להחליף שרתים להתחברות ולהחליף פרוטוקול.

לא עוזר, תאפס לגמרי את הנתב ותגדיר מחדש רק הגנה על האלחוט וחיבור לאינטרנט ותבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה אחי ניסיתי הכל הכל פשוט הכל... גם כן איפסתי אותו כמה פעמים.. אני מחר ינסה עוד פעם לאפס אותו שוב ולראות מה יהיה..

רק לא שיניתי כתובת ? מה הכוונה לשנות כתובת? איך אני עושה את זה ? זה יכול לעזור?

שמעתי שאם יש טלפון שעובד באותו הטדר 2.4 יכול לגרום לאיטיות? ניסיתי להוציא את הטלפון מהחשמל גם וזה לא עזר .. לא מההוט רק מהחשמל.. יש עוד הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטלפון והתדרים שלו לא קשורים עניין פה.

כפי שזה נשמע הנתב לא תקין.

אתה יכול להתקשר לתמיכה של פיקוק (היבואן) ולראות מה אפשר לעשות, או אם יש אחריות לגשת לחנות שקנית ממנה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני ינסה לדבר עם הפיקוק האלה.. ניראה מה הם יגידו..

אם הם יגידו לי שזה בעיה ברוטר אני באמת ילך לחנות .. נקווה שזה יפתור את הבעיה. תודה על העזרה .. אני יעדכן מה ניהיה עם זה ואיך זה סודר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...