24 - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

24

Ewingum

Recommended Posts

היום ראיתי את 2 הפרקים (הקלטתי מאתמול) ובאמת זאת סדרה מעניינת. אני חושב שיש כאן יותר מגימיק וזה לא כמו בכל סדרה שבה 30 דקות מהסדרה הם חושבים בינהם ובסוף ברבע שעה מנצחים את כל הרעים. כאן אקשן קורה כל הזמן וזה מראה שיש שינויים מידיים

ובקשר לזה

גם כל פרק מסומן כ55 דקות בערוץ 10, וזה ברוטו- ויש ה-מ-ו-ן פרסומות..

כשהסתכלתי על הקלטת שמתי לב שכשהם יצאו לפרסומות נגיד השעה היתה 01:02 ולאחר הפרסומות (אותן העברתי ::) )השעה היתה 01:07, כלומר הם התייחסו ל5 דקות של הפרסומות כחלק מהזמן שבו דברים מתרחשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן

צריך לקרוא לתוכנית

24X3\4 שעה או 24X1\2 שעה :lol:

אבל זה עדיין משהו שלא עשו והוא מאוד מעניין. היה יותר מרשים אם היו עוקבים רק אחרי דמות אחת במשך כל הזמן ולא מראים דברים במקביל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שלא עשו?

זה לא כזה חדשני

יש לו יום שלם והוא לא ישן בכלל

זה לא ממש עושה את סדרה למותחת יותר

מה גם שהם מקצרים את הזמן שהוא מעביר בנסיעות

(10 דקות בין צד אחד של לוס אנג'לס לצד השני?)

ובהליכה לשירותים וכן הלאה

זה יותר חוסך כסף על התלבושות והתפאורה מאשר באמת עושה את הסדרה למותחת או מעניינת יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה עדיין משהו שלא עשו והוא מאוד מעניין. היה יותר מרשים אם היו עוקבים רק אחרי דמות אחת במשך כל הזמן ולא מראים דברים במקביל

זה דווקא די מותח כשאתה רואה את זה...

זרקו לי שכל יום שני יש שני פרקים, ולא אחד. זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהרגע ראיתי בדיגיטלי גם היום יהיו 2 פרקים, אני לא בטוח אם זה ימשיך עוד ככה.

זה שמראים מס' אירועים שקורים במקביל פוגע באלמנט הזמן, הרי ברור שכאשר מישהו עושה משהו אז מישהו אחר עושה משהו אחר. והסדרה בעצם חותכת בחצי את זמן ההתרחשות של כל צד בסיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרקים שהיו היום רק הוכיחו כמה די מיותר האפקט של ה24

אולי השעתיים האחרונות יהיו מותחות אבל בנתייםזה רק מפריע שהם

מראים כמה אנשים בבת אחת כדי שהכל יהיה "בזמן אמת"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים לא נראים לי בסדרה הזו...

הסוכן הזה, ג'ק באוור לא יושן, לא משתין, לא מחרבן, לא אוכל ולא שותה...והוא רודף אחרי אנשים ללא הפסקה....הלו!! מישהו שמע על הפסקות שתייה??? :jump:

אבל חוץ מזה, הכל אחלה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים לא נראים לי בסדרה הזו...

הסוכן הזה, ג'ק באוור לא יושן, לא משתין, לא מחרבן, לא אוכל ולא שותה...והוא רודף אחרי אנשים ללא הפסקה....הלו!! מישהו שמע על הפסקות שתייה??? :jump:

אבל חוץ מזה, הכל אחלה. ;D

:lol:

נראה לי הוא השתין במכנסיים :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...