svchost.exe טוחן לי את ה CPU בויסטה 32 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

svchost.exe טוחן לי את ה CPU בויסטה 32

ofirrjd

Recommended Posts

היי,

לאחרונה לאחר שהתקנתי את CCC של ATI ואת DeskScape שמתי לב שיש סרוויס שמשתמש ב 50% CPU באופן קבוע. שמו svchost. גם לאחר שהסרתי את התוכנות הנ"ל וחזרתי לדרריבר המקורי של לכרטיס מסך, עדיין הסרוויס הזה נשאר.

איך זה מתקשר לכ"מ ול dreamscene? אם הורגים את הסרוויס הזה, כל ה AERO מתבטל. מכאן אני מבין שזה קשור, כנראה.

עליי לציין שזה לא קרה לאחר שהתקנתי אלא רק לאחרונה ואני בכלל לא יודע אם זה קשור ל CCC או ל DeskScape שהוסרו בינתיים מהמערכת.

כמו כן, הרצתי אנטי וירוס וכנראה שזה לא וירוס.

נא עזרתכם, אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה system restore לתאריך שלפני שהתקנת את התוכנות הנ"ל

אתה יכול גם לנסות לזהות את מקור הבעיה

svchost מריץ בתוכו יישומים רבים

תעשה:

start

ותכתוב בפנים

tasklist /svc

זה יתן רשימה של תוכניות, תראה את ה PID של הsvchost שמשתמש בהרבה זמן עיבוד ואז תשווה את זה לרשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

svchost.exe מטפל במספר דברים אחד מהם הוא עידכון אוטומטי מהאתר של מיקרוסופט תנסה לבטל עידכון אוטומטי + תעצור את ה- Service של העידכון האוטומטי של ה- ואז תראה אם הבעיה נפתרה

בעיה זו נפוצה עוד ב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי חברים,

פתרתי את הבעיה לאחר צ'יטוט ממושך באינטרנט. אז ככה:

יש להוריד תוכנה שמראה את הסרוויסים ה"בנים" בתוך סרוויס ה"אב". לצערי שכחתי את שמה, נראה לי Service Explorer או Task Manager Explorer. בקיצור מורידים אותה מהאתר של מיקרוסופט. כך ניתן לבודד את הסרוויס הספציפי ופשוט לנטרל אותו. במקרה שלי זה היה סרוויס ששמו משהו boost אולי readyboost או משהו כזה, אני באמת מצטער שאני כזה מעורפל פשוט הכל במחשב הויסטה ואני כרגע ב .

לאחר ניטרול הסרוויס הבעייתי הכל הסתדר.

אגב, זה שביטלתי את ה svchost הבעייתי והלך ה aero זה רק בגלל שה aero רץ כסרוויס משנה ב svchost הזה.

תודה, אופיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...