מסך 19 אינץ, לא רחב, לא פאנל TN בסביבות ה- 1500 ש"ח? יש חיה כזו? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך 19 אינץ, לא רחב, לא פאנל TN בסביבות ה- 1500 ש"ח? יש חיה כזו?

ofir_16

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני רוצה לקנת מסך שהוא 19 אינץ, שלא יהיה רחב (לא אראה בו או אשחק בו יותר מדיי סרטים) ושכמובן יהיה עם פאנל שהוא

לא TN.

לצערי התקציב שלי הוא לא כל כך גבוה למסך שהוא לא TN (בסבבות ה- 1500 ש"ח).

לאחר חיפוש הבנתי שאת ה- VP930 כבר לא מייבאים והדל (2007FP) מעבר לתקציב שלי.....

האם יש מסכים אחרים שיכולים לבוא בחשבון בתקציב הנ"ל??

רוב השימושים שלי במסך הם בעיקר לגלישה, קריאת טקסטים ומעט מאד משחקים וסרטים....האם לשימושים האלה יספיק מסך שהוא בעל פאנל TN??

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל חוץ מה VP930 (שכבר לא זמין), כל שאר המסכים הם מעבר ל- 2000 ש"ח שזה הרבה מעבר לתקציב שלי.

(את ה- 971P לא אהבתי....)

יש עוד הצעות?

שוב תודה.

אין משהו אחר שהוא לא פאנל TN...אני מציע לך ללכת על הסמסונג ואם אתה ממש לא אוהב אותו אז להשקיע עוד 100-200 שקל מקסימום תחסוך קצת ותקנה לא עכשיו...אתה גם יכול להתפשר על פאנל TN ואז תוכל לקחת אפילו מסך ''20...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

האם פאנל TN הוא עד כדי כך גרוע? האם אין מסך שהוא TN שהוא סביר, טוב?

(אם כן , אשמח להמלצות).

אני לא צריך מסך רחב או גדול (מספיק לי 19 אינץ לשימושים שלי).

או שבאמת עדיף לחסוך למסך אחר.....(פשוט התקציב קצת לחוץ)....

[br]פורסם בתאריך: 12.11.2007 בשעה 11:33:33

אני אשאל אחרת:

יש מסך TN שהוא סביר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה.

האם פאנל TN הוא עד כדי כך גרוע? האם אין מסך שהוא TN שהוא סביר, טוב?

(אם כן , אשמח להמלצות).

אני לא צריך מסך רחב או גדול (מספיק לי 19 אינץ לשימושים שלי).

או שבאמת עדיף לחסוך למסך אחר.....(פשוט התקציב קצת לחוץ)....

[br]פורסם בתאריך: 12.11.2007 בשעה 11:33:33

אני אשאל אחרת:

יש מסך TN שהוא סביר??

תשמע,הכי טוב לדעתי יהיה אם תקרא את הביקורות באתר על מסכי ה-19 אינץ תבחר את מסך הTN שהכי אהבת ומסך אחר שהוא לא TN שהכי אהבת תלך לחנות תראה את שניהם ותחליט מה טוב בשבילך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, אבל חוץ מה VP930 (שכבר לא זמין), כל שאר המסכים הם מעבר ל- 2000 ש"ח שזה הרבה מעבר לתקציב שלי.

(את ה- 971P לא אהבתי....)

יש עוד הצעות?

שוב תודה.

יש את הלנובו L192P אבל הוא לא מתאים למשחקים בכלל.

גם הזירוקס XG91D אם תצליח למצוא אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה: למרות שהתגובה של borsood הופיעה לפני שלי (התחלתי לכתוב לפני שהיא הופיעה), ארחיב קצת בנושא.

זה לא עניין של האם פאנל TN "יספיק" או "לא יספיק". אם אתה לא גרפיקאי ולא רואה סרטים בחבורה, פאנל TN יספיק לכל דבר.

פשוט ההנאה שהוא ייתן לא תהיה כה גדולה.

מכיוון שאתה אומר שאינך משחק הרבה, יש עוד מסך מומלץ, שניתן להשיגו בסביבות ה-1500 ש"ח (לפי ZAP):

http://www1.zap.co.il/model.asp?model_id=472413

Lenovo L192P עם פאנל VA (כמו ה-VP930/971P).

הסיבה שפה כמעט ולא הזכירו אותו היא כי מדובר במסך ישן, עם פאנל VA ללא OVERDRIVE, לכן למשחקים הוא יהיה איטי (ממש איטי בגוונים כהים). כל עוד ה-VP930 החדש והמהיר יותר היה זמין בסביבות ה-1500 ש"ח, לא הייתה סיבה מיוחדת לשקול את ה-L192P, אבל משום שהמחיר של ה-VP930 עלה והזמינות ירדה, אין סיבה לפסול אל ה- כל עוד משחקים אינם מהווים אחוז גדול מהשימוש המיועד.

הסיבה שאני מזכיר את המסך הזה די הרבה היא כי יש לי כזה בעבודה ואני נהנה ממנו מאוד. עם זאת, לא יצא לי לבדוק זמינות שלו בחנויות, כך שמי יודע? אולי תיתקל באותן בעיות כמו עם ה-Viewsonic...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתך על 20.1" רחב שלא TN! באותו מחיר? (למרות שביקשת לא רחב, לפי המידות שבדקתי מבחינת הגובה הוא דומה ל19" רגיל (אולי אני טועה))

דיברו עליו פה, http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=300287.0

וניתן להשיג אותו פה http://www.nirtech.co.il/catalog/product_details.aspx?prodid=2473

זה 20.1 במחיר זול מאוד והוא לא TN... אז בגלל זה חשבתי להציע אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...