[שאלה] Apollo נעלם ?! - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[שאלה] Apollo נעלם ?!

oren12

Recommended Posts

40 שקלים יותר ואתה מקבל מארז שטוב מהאפולו בכמה מידות - CM690.

אם בכל זאת זה לא מתאים לך (בגלל התוספת מחיר או בגלל שאין לסקייפיסי את המארז) אז אתה יכול ללכת על הHUSH שסקיי מפרסמים שיש להם אותו בתוספת של 50 שקלים בלבד. שווה לבדוק אם באמת יש להם ולא סתם הם מפרסמים באתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי אפילו קונה מארז ממקום אחר ונותן לחנות אותו

ובגלל זה רשמתי את זה מן הסתם. כי אין אותו עוד ב-SKYPC..תתקשר לראות אם ומתי בכלל הוא מגיע אליהם.

וכמו שכבר רשמתי,אם הוא לא מתוכנן להגיע בקרוב שווה אפילו לקנות אותו מחנות אחרת ולתת ל-SKY הכל שירכיבו,הם לא אמורים לקחת עוד כסף במידה ואתה קונה הכל מהם פרט למארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל אני יכול להעיד שהמארז לא פורסם במשך כחודשיים +-.

ופתאום שהוא חוזר להיות מפורסם באתר לי בכל אופן זה נראה שבאמת יש להם.

בכל אופן, פותח האשכול אמור להתקשר ויעדכן כאן וזה יתן תשובה . למרות שאני מניח שאתה צודק אבל מי יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל אני יכול להעיד שהמארז לא פורסם במשך כחודשיים +-.

ופתאום שהוא חוזר להיות מפורסם באתר לי בכל אופן זה נראה שבאמת יש להם.

בכל אופן, פותח האשכול אמור להתקשר ויעדכן כאן וזה יתן תשובה . למרות שאני מניח שאתה צודק אבל מי יודע.

וואלה,אז אני חסכתי לפותח האשכול.

אין ולא יודיעם מתי יהיה,מה שכן מהר מאוד מנסים לעביר אותך למארז אחר.

התקשרתי לשער החנויות,גם הם לא ידעו לענות במדוייק,בפנדה המוכר הסביר לי בסבלנות שאין לאף אחד בארץ,כי פשוט,בכלל לא הגיע המשלוח הראשון ליבואן.

וכל הקטע שבסקיי זה כבר "שיטת שיווק" לפרסם משהו שכל השוק מחפש,במחיר נמוך ולספר סיפור,כי באותו הזדמנות רציתי להזמין לוח של במחיר מציע לפי דעתי

http://www.skypc.co.il/sg_product~IP35-E~10~0.htm

והמוכר ישר התחיל לספר שעדיף לי בכלל לקחת את DS3L :kopfpatsch:

אבל אני רוצה את אני אומר לו,ואז בחוסר סבלנות התחיל לספר לי שהיבואן חרא בלאאאא בלאאא,אז למה אתם מפרסמים במחיר כל כך אטרקטיווי אם אין לכם,ולא יכולים להשיג?

בקיצור ניראה מוזר כל השיטת שיווק שם לאחרונה.

מוזר בחנויות אחרות פנדה,פוקס,IQPC אין בעיה לרכוש אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...