איך מבטלים את הכפתור המעצבן הזה של windows במקלדת ??? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מבטלים את הכפתור המעצבן הזה של windows במקלדת ???

Sting

Recommended Posts

>:(

הכפתור הזה מביא לי רק צרות בעיות ועצבים כל פעם שאני נכנס לאיזה משחק למשל counter-strike אני בטעות לוחץ עליו ואז המחשב מתחיל להתקע ולצאת לאט לאט לשולחן עבודה ועד שאני מחזיר את זה מעיפים אותי מהמשחק כבר

מישהו יודע איך אני מבטל את הכפתור הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים חיפוש באתר של מיקרוסופט יכול לעזור.

Click Start, click Run, type regedt32, and then click OK.

On the Windows menu, click HKEY_LOCAL_ MACHINE on Local Machine.

Click the System\CurrentControlSet\Control folder, and then double-click the Keyboard Layout folder.

On the Edit menu, click Add Value, type in Scancode Map, click REG_BINARY as the Data Type, and then click OK.

Type 00000000000000000300000000005BE000005CE000000000 in the Data field, and then click OK.

Close the Registry Editor and restart the computer

מתוך http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;216893

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפעמים חיפוש באתר של יכול לעזור.

Click Start, click Run, type regedt32, and then click OK.

On the menu, click HKEY_LOCAL_ MACHINE on Local Machine.

Click the System\CurrentControlSet\Control folder, and then double-click the Keyboard Layout folder.

On the Edit menu, click Add Value, type in Scancode Map, click REG_BINARY as the Data Type, and then click OK.

Type 00000000000000000300000000005BE000005CE000000000 in the Data field, and then click OK.

Close the Registry Editor and restart the computer

מתוך http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=kb;en-us;216893

נתקעתי בשורה המודגשת שסימנתי , מישהו עשה את זה והצליח ויכול לפרט לי ייוצר אני לא מצליח להכניס את ה הקוד הבינארי ומה אני אמור לעשות אם הקובץ שקיים שם כבר ? למחוק אותו ?

נ.ב תעזרו לי לפני שאני יעבור ל plan B שהיא דוגלת ב"פתגם מה שלא הולך במוח ילך בכוח" :bash: ויפרק את הכפתור בעצמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני מבין אתה צריך למחוק את מה שכתוב ולרשום את הקוד החדש במקום.

(משנה זהירות:תשמור את הקוד הקודם איפשהוא)

דרך אגב זה קוד הקסאדצימלי, ולא בינארי.

צעד 1:

135879pic1.JPG

צעד 2:

135879pic2.jpg

CLICK OK AND RESTART

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לבטל מבחינה שתלחץ אליו והוא לא יעבוד?

יש עוד אפשרות שניסיתי פעם והיא לא מפריעה תוציא את הכפתורים ותהפוך אותם ואז אי אפשר יהיה ללחוץ אליהם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לבטל מבחינה שתלחץ אליו והוא לא יעבוד?

יש עוד אפשרות שניסיתי פעם והיא לא מפריעה תוציא את הכפתורים ותהפוך אותם ואז אי אפשר יהיה ללחוץ אליהם ;D

ניראה לי שאני ילך על האפשרות הזאת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...