vista, stuck at welcome >.> - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

vista, stuck at welcome >.>

drok!

Recommended Posts

קניתי מחשב נייד לפני כמה זמן, , 1520....

הכול היה בסדר גמור <.<, אבל היום שהדלקתי את המחשב, זה פשוט נתקע ב " welcome" העיגול הזה מתחת ממשיך להסתובב, וזהו, לא קורה כלום...היום בבוקר הכול היה בסדר....ואני לא זוכר שעשיתי משהו חדש או התקנתי משהו...פשוט סתם כך זה כול פעם שאני מנסה להדליק....זה נכנס לווינדוס עושה את הסוונד של הכניסה ואז "welcome" וזהו....הוא עושה LOADING אבל אף פעם לא מסיים <.<

הנייד פקינג חדש מה כבר יכול לקרות? <.<

help >.>

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעלה את המחשב דרך הדיסק של .

תבחר שפה ואז תלחץ על repair install

זה יסרוק את ההתקנה ויראה אם יש בעיה.

אם הוא לא ימצא אחת הוא יתן לך רשימה של כלים

תלחץ על startup repair ותדווח פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כול מוד אפשרי = safe mode עם , בלי , דיבגינג, בוט לוג, הכול פשוט הכול....עשיתי גם ריסטור ל2 ימים, ניסיתי לעשות ריקבורי אבל זה לא נותן לי, הוא אומר לי שהוא לא מוצא תקייה לזה למרות שהיה מוקצה 9G רק לריקברי כבר מהיצרן <.<"

בכול מקרה אני אחפש אם הם בכלל נתנו לי דיסק למערכת הפעלה.....בכול מקרה ב REPAIR אני יכול לאבד חומר מהמחשב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה ב 1520, יש אפשרות להיכנס ל RECOVERY לפני ה POST.

תלחץ F12 מיד אחרי הפעלה מחדש.

F2 - נכנס לביוס

F12 - אמור להעלות לך מסך לאפשרויות בחירה שביניהן אפשרות לשחזר באמצעות מחיצת השיחזור.

אני לא יודע איך התהליך עובד ויכול להיות שהוא יאפס לך את כל המחשב למצב שבו קיבלת אותו.

תצטרך לקרוא את ההוראות שיופיעו על המסך לפני כל שלב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חב"לז

לא קיבלת ולא תקבל תקליטור של הויסטה זה OEM .

ואם תשחזר עם F12 - תאבד את הכל ותשוחזר למחשב בדיוק כמו שהוא שיצא מבית החרושת.

ואם תתקשר למיקרוסופט הם ישלחו אותך ליצרן בכל בעיה בחלונות.

יש או אין אחריות - קח אותו למעבדת היבואן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קיבלתי עם ה 1520 שלי דיסק של - BASIC OEM, יכול להיות שהוא קיבל PREMIUM תלוי במפרט שהוא קנה.

אני חושב שאם הוא יקח את המחשב למעבדה הם יעשו את הדבר הכי פשוט וזה לפרמט את המחשב או להפעיל את ה RECOVERY CONSOLE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

startup repair לא עזר, הבעיה נשארה. תקיעה של שעות בWELCOME....(זה לא ממש נתקע, זה ממשיך לעשות LOADING לעד <.<)...

התקשרתי לPC CENTER ,הם אמרו לי שהאחריות שלי היא אצל CBM או משהו....התקשרתי אליהם...."אנחנו לא מטפלים בבעיות במחשבים ניידים" WTF?! =.=

אז אצל מי בדיוק אני אמור לממש את האחריות שלי?!?!

אני באמת מקווה שהיא אמרה את זה כי התקשרתי 5 דקות לפני שהם מסיימים לעבוד =.="...

בכול מקרה, יש לי אפשרות שנקראת recover ,שמחזירה את המחשב למצב שבוא הוא הגיע מהמפעל....השאלה היא....זה עם! או בלי!?!?!

כי אם זה בלי אז אני דיי בבעיה פה =.=

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לי בעיה דומה. אצלי ניתקתי את הHD וחיברתי אותו למחשב אחר- הרצתי checkdisk וnorton disk doctor על הכונן והבעיה נפתרה.

כל הפתרונות CONSOLE ושחזור לא עובדים. אני מניח שבניד ניתוקים וחיבורים זה יותר קשה .. לשיקולך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעבדה קוראים CPM - השירות על הפנים והמוקדניות לא מבינות כל כך.

נסה להתקשר שוב - בשעות הבוקר 9-10, ככה יש סיכוי גדול יותר שתגיע למעבדה ישירות ולא למוקד ניתוב שיחות.

מקסימום תגיד שאתה אדם פרטי ולא חברה או שתבקש לדבר עם מישהי אחרת.

וכמו שכתבו לך - RECOVERY מחזיר את המחשב למצב שקיבלת אותו, עם מותקן בלי כל הקבצים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...