ראיתם מה עשו אוהדי בית"ר ירושלים?!!!! - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתם מה עשו אוהדי בית"ר ירושלים?!!!!

Born2Kill

Recommended Posts

לידיעתכם, חברי הפורום הצעירים הייתה פעם פרשת אלטלנה. כשתיגמר השביתה תשאלו את המורה להיסטוריה על הרצח המזעזע הזה, ואז תחזרו להזיל דמעה.

אין שום בעיה עם התנהגותו של רבין בפרשת אלטלנה. הוא קיבל פקודה חוקית לחלוטין מהממשלה הזמנית וביצע אותה כמו קצין צבא נאמן. באותה מידה, אגב, לא היתה לי שום בעיה עם התנהגותו לו הוא היה מסרב לפתוח באש, כמו כמה חיילים אחרים. הנבל האמיתי בסיפור הזה הוא בן גוריון, לא רבין.

אמנם מצער מה שקרה באלטלנה, אבל טוב שזה הסתיים כך.

לולא העניין טופל בדרך שבה הוא טופל, רוה הסיכויים שהיינו היום כמו הפלסטינים, עם פלגים חמושים שלא עושים חשבון לממשלה.

ואת זה יכול לכתוב רק מי שאין לו מושג מה קרה בפרשת אלטלנה. נראה לך הגיוני שמי שמתכנן להביא אוניית נשק כדי להפיל את הממשלה, יודיע על זה לממשלה מראש? שיסכים שהספינה תעגון במקום בו קבעה הממשלה?

מקפידים לומר שבגין דרש שחלק מהנשק יחולק בנפרד לאנשי האצ"ל שהצטרפו לצה"ל, אבל דואגים להשכיח שהוא ויתר על הדרישה הזו וביקש רק שאנשי האצ"ל ישתתפו בפריקת האוניה ובחלוקת הנשק ליחידות צה"ל כדי לקבל קרדיט על הבאת הנשק ושחלק ממנו יועבר לאנשי האצ"ל בירושלים הנצורה, שם הם עוד לא שולבו בצה"ל. אבל בן גוריון לא הסכים לתת קרדיט ליריב פוליטי וסירב לכל הדרישות.

אגב, לא מזמן פורסם ספר על תרבות השכול בארץ. לפי ראיון עם המחבר, בן גוריון דאג שיכירו באנשי ההגנה שנהרגו כחללי צה"ל, אבל סירב שיכירו באנשי האצ"ל והלח"י שנהרגו, גם אם נהרגו באותו קרב בו נהרגו אנשי ההגנה. כשהקימו אנדרטאות פרטיות להרוגי האצ"ל והלח"י, הממשלה הקפידה להרוס אותן. כי אסור לתת קרדיט כלשהו למי שיכול להיות יריב פוליטי. ויש עוד המון דוגמאות, אם רק תרצה.

במובנים מסויימים, בן גוריון היה מנהיג דגול. במובנים אחרים הוא היה פוליטיקאי קטן וקטנוני מאוד.

המקרה המדובר אירע(בשנות ה-70 נראה לי 73 לא בטוח)בקדנציה הראשונה שלו בתור ראש ממשלת (אחרי שתיפקד כרמטכ"ל בששת הימים וכשגריר בארה"ב) ואכן היה חשד שאשתו (לאה רבין ז"ל) הפקידה כספים או משהו באיזור (באיזור ה- 500 דולר) ורבין למרות שדובר רק בחשש התפטר ועזב (זמנית) את הממשלה-

דווקא פעולה זו גרמה לבית להוקיר אותו יותר ולהבין שמדובר באיש של כבוד/יושר וכפי שאתה ציינת דובר על החשבון של אישתו...

לא חשד ולא נעליים - היה ללאה רבין חשבון דולרי פעיל בניגוד לחוק. כלומר הוא היה רשום על שמה. אם אתה רוצה להאמין שליצחק רבין לא היה מושג בנוגע לכסף שלו, אתה בטח מאמין גם שברק לא ידע שהאנשים המקורבים אליו ביותר מזרימים כסף לקמפיין שלו דרך עמותות פיקטיביות וששרון לא ידע שהכסף לפריימריז שלו מגיע מחבר עשיר דרך חברת קש.

בנוסף, רבין לא התפטר מרשות הממשלה. זה עיוות מקובל של המציאות. הפרשה התפוצצה אחרי נפילת הממשלה. למי ששכח את שיעורי האזרחות שלו, ברגע בו הממשלה נופלת ועד לכינונה של ממשלה חדשה, הממשלה מתפקדת כממשלת מעבר. מממשלת מעבר אי אפשר להתפטר. מה שרבין עזה היה להתפטר מראשות מפלגת העבודה ולפיכך לא היה מועמדה לראשות הממשלה בבחירות הבאות.

אם אתה רוצה לחשוב שההתפטרות הזו היא סימן ליושר, זכותך. בהחלט יתכן שזו הסיבה העיקרית. אבל היתה לפחות עוד סיבה אחת: אהרון ברק, היועה"מ לממשלה דאז, רצה להעמיד לדין את יצחק ולאה רבין על החזקת חשבון הדולרים. בעקבות ההתפטרות הפרשה נסגרה בקנס מנהלתי ללאה רבין וזהו. עשו תרגיל דומה כשהנשיא עזר וייצמן נתפס בקבלת תרומות אסורות - הוא התפטר ובתמורה לא הועמד לדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גאידמק הוא בן אדם שלא שותק , אם מעליבים אותו .

גאידמק התחיל בהשמצת אולמרט , רק לאחר שהאחרון קרא להטבות של גאידמק בשדרות כספין תקשורתי (או משהו כזה בערך ..)

לכן השנים הגיעו לעימות שכל אחד משמיץ את השני . למעשה אולמרט התחיל את כל הסכסוך הזה .

והיום ילדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא רוצה להכנס לכל הוויכוח הזה, אז אני רק אכתוב את דעתי.

אני מתנגד נחרצות לכל הרעיון של רצח יהודי על ידי יהודי ועל אחת כמה וכמה ראש ממשלה. אני מתנגד לרצח יצחק רבין, ולכן אני מגנה את המעשה שעשו אוהדי בית"ר ירושלים אתמול. אבל לא פחות חשוב מכך אני מתנגד לדעותיו ולהשקפת עולמו של יצחק רבין, ואני חושב שאוהדי בית"ר ירושלים אם יוכלו יגידו את אותו דבר בדיוק, רק שהם לא יכולים. הם פשוט לא יודעים לבטא את עצמם בצורה יותר טובה משריקות בזמן דקת דומייה.

להוא שכתב על החשבון של יצחק רבין - מעניין אותי איך אתה יודע שזה רק 500$ ? איפה זה כתוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פשוט לא יודעים לבטא את עצמם בצורה יותר טובה משריקות בזמן דקת דומייה.

עכשיו נאשים את מערכת החינוך? כל ילד בן 5 יודע שצריך להיות בשקט במשך דקת הדומייה. מצבם גרוע משל ילדים בני 5? אני לא מאמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לחשוב שההתפטרות הזו היא סימן ליושר, זכותך. בהחלט יתכן שזו הסיבה העיקרית. אבל היתה לפחות עוד סיבה אחת: אהרון ברק, היועה"מ לממשלה דאז, רצה להעמיד לדין את יצחק ולאה רבין על החזקת חשבון הדולרים. בעקבות ההתפטרות הפרשה נסגרה בקנס מנהלתי ללאה רבין וזהו. עשו תרגיל דומה כשהנשיא עזר וייצמן נתפס בקבלת תרומות אסורות - הוא התפטר ובתמורה לא הועמד לדין.

במקרה הזה אהרון ברק רצה לעשות לרבין משפט אע"פ שנהוג היה לתת קנס מנהלתי בלבד (ע"פ ויקיפדיה), ככה שלמרות שאפשר לטעון שזה החוק וכו', אולי הייתה פה התייחסות שונה לרבין בגלל היותו ראש ממשלה.

ואמנם רבין לא התפטר מהממשלה, אבל ההתנהגות שלו הייתה בסדר גמור ואולי כדאי שמנהיגים נוספים ילכו בעקבותיו - הוא ויתר על הניסיון בכלל.

וחשוב לציין שזה חשבון בנק שהכסף שהיה בו נכנס אליו בצורה חוקית לחלוטין והיה המדובר על סכומים לא גבוהים בכלל, למרות ש-500 דולר זו הגזמה עד כמה שאני זוכר (אני זוכר יותר לכיוון ה-10K, אבל לא מדובר בסכומים גדולים בכלל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא קשר לויכוח המתמשך, אך באותו נושא - שריקות הבוז של אוהדי בית"ר ירושלים,

קטע וידאו קצר מתוכנית הערב עם רפי רשף - '5 בערב עם רפי רשף' שבו התראיין אוהד בית"ר ירושלים,

שמשחזר את דקת הדומייה במשחק מול מכבי חיפה:

"צעקתי בוז לרבין ואיחלתי מזל טוב ליגאל עמיר.

כל יהודי מגיע לו מזל טוב גם אם מדובר בנכד של שמעון פרס".

אדם בלי אינטליגנציה וכריזמטיות בסיסית, מסכן.

פשוט לצחוק מכמה שזה עצוב ..

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=520868&sid=126

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

המשפט הראשון שלו מספיק כדי להבהיר שמדובר באידיוט, לא צריך גם את השני.

במקרה הזה אהרון ברק רצה לעשות לרבין משפט אע"פ שנהוג היה לתת קנס מנהלתי בלבד (ע"פ ויקיפדיה), ככה שלמרות שאפשר לטעון שזה החוק וכו', אולי הייתה פה התייחסות שונה לרבין בגלל היותו ראש ממשלה.

היה נהוג, נכון, והיועה"מ רצה לשנות את הנוהג. מותר לו. אבל רבין פרש ופתאום אהרון ברק, האיש שאיים להעמיד לדין את שר האוצר אם זה יעז לסגור את הפרשה בקנס מנהלתי, התקפל. מה קרה? פשוט מאוד: כמו במקרה של וייצמן, שנים מאוחר יותר, החליטו שהתפטרות היא עונש מספק ואין צורך בהעמדה לדין על העבירה.

ואמנם רבין לא התפטר מהממשלה, אבל ההתנהגות שלו הייתה בסדר גמור ואולי כדאי שמנהיגים נוספים ילכו בעקבותיו - הוא ויתר על הניסיון בכלל.

אין ספק שזו ההתנהגות הנכונה. אלא מה, הניסיון היה מיותר. לאה רבין היתה מורשעת בוודאות בבית משפט, שכן אי אפשר להכחיש שהחשבון הדולרי היה שלה ושהיה פעיל בזמן בו אסור היה לו להיות כזה. יצחק רבין היה צריך לשכנע את בית המשפט שאין לו שמץ של מושג בענייני כספים כדי לצאת מזה. כך ששוב, גם אם היושר שלו היה המניע הראשי - וזה בהחלט מקובל עלי - היו מניעים נוספים להתפטרות.

וחשוב לציין שזה חשבון בנק שהכסף שהיה בו נכנס אליו בצורה חוקית לחלוטין והיה המדובר על סכומים לא גבוהים בכלל, למרות ש-500 דולר זו הגזמה עד כמה שאני זוכר (אני זוכר יותר לכיוון ה-10K, אבל לא מדובר בסכומים גדולים בכלל).

לא מדוייק - כל עוד רבין היה שגריר, היה חוקי להחזיק חשבון דולרי. כמי שגר בארה"ב מתוקף תפקידו, לא היתה לו אפשרות אחרת. אבל לפי החוק באותה תקופה, הוא היה חייב לסגור אותו ברגע בו הסתיים תפקידו בחו"ל והוא חזר לארץ. מה היה הסכום? לא זוכר, אבל גם לי יש רושם שזה היה קרוב יותר ל- 10,000 מאשר ל- 500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גאידמק הוא בן אדם שלא שותק , אם מעליבים אותו .

גאידמק התחיל בהשמצת אולמרט , רק לאחר שהאחרון קרא להטבות של גאידמק בשדרות כספין תקשורתי (או משהו כזה בערך ..)

לכן השנים הגיעו לעימות שכל אחד משמיץ את השני . למעשה אולמרט התחיל את כל הסכסוך הזה .

ואתה מצדיק אותו?

עריכה: ציטוט: ''מברך כל יהודי שנולד לו ילד, גם אם הוא אוהד הפועל תל אביב'' ROFLMAO :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

המשפט הראשון שלו מספיק כדי להבהיר שמדובר באידיוט, לא צריך גם את השני.

היה נהוג, נכון, והיועה"מ רצה לשנות את הנוהג. מותר לו. אבל רבין פרש ופתאום אהרון ברק, האיש שאיים להעמיד לדין את שר האוצר אם זה יעז לסגור את הפרשה בקנס מנהלתי, התקפל. מה קרה? פשוט מאוד: כמו במקרה של וייצמן, שנים מאוחר יותר, החליטו שהתפטרות היא עונש מספק ואין צורך בהעמדה לדין על העבירה.

אין ספק שזו ההתנהגות הנכונה. אלא מה, הניסיון היה מיותר. לאה רבין היתה מורשעת בוודאות בבית משפט, שכן אי אפשר להכחיש שהחשבון הדולרי היה שלה ושהיה פעיל בזמן בו אסור היה לו להיות כזה. יצחק רבין היה צריך לשכנע את בית המשפט שאין לו שמץ של מושג בענייני כספים כדי לצאת מזה. כך ששוב, גם אם היושר שלו היה המניע הראשי - וזה בהחלט מקובל עלי - היו מניעים נוספים להתפטרות.

לא מדוייק - כל עוד רבין היה שגריר, היה חוקי להחזיק חשבון דולרי. כמי שגר בארה"ב מתוקף תפקידו, לא היתה לו אפשרות אחרת. אבל לפי החוק באותה תקופה, הוא היה חייב לסגור אותו ברגע בו הסתיים תפקידו בחו"ל והוא חזר לארץ. מה היה הסכום? לא זוכר, אבל גם לי יש רושם שזה היה קרוב יותר ל- 10,000 מאשר ל- 500.

אני מסכים איתך שמה שרבין עשה היה לא חוקי, רק חשוב לציין שקודם כל, כל הכסף הושג באופן חוקי, לא היה שם גם מקרה של כסף שהושג בדרכים לא חוקיות ושנית, שהאיש ביצע את הדבר הכי נכון וישר שהוא יכל לעשות.

זה נכון שזכותו של אהרון ברק לשנות את הנוהג הזה, אבל ברור שהיה פה לא מעט עניין פוליטי.. למה פתאום שראש הממשלה עשה עבירה כזו צריך לשנות את הנוהג?

ולגבי הסכום - זה לא ממש משנה כמה היה שם, בכל מקרה היה מדובר על סכום קטן ודי זניח.. מה זה 10000 דולר בשבילו, אפילו אז שהדולר היה שווה הרבה יותר ממה שהוא שווה היום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החשיפה של הפרשה בהחלט היתה פוליטית. זה לא מקרה שדן מרגלית קיבל את המידע ממש לפני הבחירות. אבל אהרון ברק? עם כל הביקורת שלי כלפי הנזק שהוא גרם למערכת המשפט בארץ, אני לא מאמין שהוא פעל משיקולים פוליטיים. הוא האמין שבמקרה של איש ציבור, אסור לסגור עבירות בוטות על החוק בקנס ושיש להעמיד אותו לדין. דברים דומים קרו לפני ואחרי פרשת חשבון הדולרים, שאנשים נשפטו על עבירות שלא היה נהוג להעמיד עליהן לדין לפני כן.

ושוב, איך קרה שאהרון ברק, אחרי שאיים להעמיד את שר האוצר לדין אם יעז לסגור את הפרשה בקנס מנהלי, החליט לסגור אותה בקנס מנהלי? פשוט - זה קרה בגלל שרבין התפטר. כך שלא מדובר כאן על התפטרות מטעמי יושר גרידא (וזאת בהנחה שאתה באמת מאמין שבכלל לא היה לו מושג מה אישתו עושה עם חשבונות הבנק שלהם).

אבל אני מסכים שזו הדרך הנכונה לנהוג. עשית משהו שאסור לעשותו, תיקח אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שעדיין לא מבין כמה המערכת מושחתת

ברגע שחושפים פרשת שחיתות אחת, זה מעיד שרק קצה הקרחון נחשף.

למשל, אם תפס אתכם שוטר על מהירות, יש לכם עכשיו עברה מסכנה אחת, אבל רק אתם באמת יודעים כמה פעמים באמת ביצעתם עברת מהירות

מה אתם חושבים שאם כל הבעיה היתה 10000 דולר היה טעם לפתוח חשבון בחו"ל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הפרשה היא חשבון בנק שאישתו (אפילו לא הוא אלא אישתו ז"ל) פתחה בזמן שהם חיו בארה"ב בכשרבין היה השגריר שם. קשה לי להאמין שהייתה שם פרשת שחיתות גדולה, ובכל מקרה מדובר על סכומים זניחים יחסית (מה זה 10K דולר? זה כלום וחצי שחושבים על זה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל שאלה פשוטה

כאחד שלא מאמין בדרכו של רבין ואפילו מתנגד לדעתו

אני אשאל שאלה אחרת

אני לא אצדיק את מה שעשו כמו שאני לא אתנגד למה שעשו

אני אשאל למה לא עומדים דקה דומייה לזכרו של הבאבא סאלי

או דקה דומיה לזכרו של רשב"י

כמה אנשים עולים לקבר של בן גוריון חוץ מבתי ספר שמשתצעממים שם

וכמה עולים לקברו של הבאבא סאלי בשנה?

אז למה נותנים כבוד ליהודי אחד ולשני לא?

מה יצחק רבין שווה יותר ממני?

אם כך כנראה שהמדינה הזאת הייתה צריכה לכלול את יצחק רבין ותו לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...