MUSHKIN DDR333 או MICRON DDR400 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MUSHKIN DDR333 או MICRON DDR400

toniviner

Recommended Posts

יש לי MUSHKIN DDR333 שאלה לי הרבע כסף בזמנו ואני כונה לוח 8RDA+ ויש לי מעבד טוב שיחול להגיע לFSB של 200MHZ.

מצתי זכרון של DDR400 במחיר נמוך מאוד כ280 ש"ח אז אני שואל: האים כדי להחליף ביניהם?

ד"א

שני הזיכרונות שלי וה הם 256MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היו לך שני סטיקים של DDR333 לא היה צריך להחליף כי בערוץ כפול יהיה להם הרבה עודף רוחב פס, אבל בשביל לעשות לבאס של 200 ולקבל מזה תוצאות צריך DDR400 או לכל הפחות שני ערוצים של DDR333 כי אני לא חושב שיש ללוח מחלק בשביל להפעיל DDR266 עם באס של 200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שואל לגבי סטיק אחד! אני לא יודע מה אדיף, למרות שDDR400 יותר טוב ומיקרון היא חברה טובה אני לא מבין למה המכיר של המשקין הוא פי2 יותר?????????? אז מה אדיף???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא להוסיף אלא להחליף

אני חייב לימקור את המשקין כדי שיהי לי כסף ליקנות את המיקרון.

כמובן שאדיף שניהם אבל בDUAL אני לא חושב שגם עם היה לי כסף היתי מצליך כי DUAL צריך סינחרון מאוד מדויק,

חברות מוכרות בזוגות במיוחד בשביל זה.

עם רציתי רק 333 אז לא היתי שואל כי אז אין אל משקין אבל אני רוצה יותר בסביבות ה400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המייקרון עולים בסביבות 250 ש"ח, אם אין לך כסף בשביל זה אז אל תשקיע בכלל.

שני ערוצים של DDR333 זה יוצא 5.4GB/S, מעבד בבאס של 200 יוצא 3.2GB/S.

מסקנה, לא צריך DDR400 על NF2 כל עוד יש לך שני ערוצים.

השיטה ש מיישמים את שני הערוצים מאוד שונה מזו של , לא נדרשת התאמה של הזיכרונות אחד לשני, הם אפילו לא חייבים להיות באותו נפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיטה ש NVIDIA מיישמים את שני הערוצים מאוד שונה מזו של אינטל, לא נדרשת התאמה של הזיכרונות אחד לשני, הם אפילו לא חייבים להיות באותו נפח.

זה מידע שימושי.

אבל בלי DUAL מה אדיף (בלי להשקיע כסף בכלל) MUSHKIN DDR333 או DDR400? שניהם רק סטיק אחד ואני יחול רק אחד מהם. (ללא DUAL DDR)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...