OC ל- E2160 - עזרתכם בהשגת יציבות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OC ל- E2160 - עזרתכם בהשגת יציבות

Murmur

Recommended Posts

שלום,

אני מבצע OC למפרט הבא:

Intel Pentium E (C2D Technology) E2160 1.8Ghz 1MB FSB800 OEM

Thermaltake MAX ORB CL-P0369

ANTEC P150 Quiet PC Case 430W - Aluminium Front Silver

Gigabyte GA-P35-DS3L Conroe Support GP35DS3L

OCZ Special Ops Ed. 1024x2 II 800 Mhz 5-5-5-12

נתוני OC (כפי שבוצעו בחנות TMS ואני חזרתי לערכים אלו כבר פעמיים לאחר שאיבדתי את ה-OC):

מכפיל X9

FSB: 300 Mhz

PCI-E קבוע ב-100 מה"צ

מחלק 4:5 - עובד ב-750mhz

מתח מעבד : 1.325V - Normal

תוצאות:

המעבד עובד ב-2700 מה"צ, אבל אני לא מצליח להשיג יציבות אמיתית (פעם ביומיים - האוברקלוק נופל).

זה אמור להיות OC קל למעבד הזה - ועדיין לא יציב.

ועוד שאלה - למה CPU-Z מראה לי תדר באס נכון (300 מה"צ) אבל מכפיל X6 במקום מכפיל X9 - ככה שהיא מדווחת על 1800 מה"צ ב-OC ועל 1200 מה"צ בסטוק (200 מה"צ באס)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעין תכונה בביוס שכאשר המעבד לא מתאמץ אז שיעבוד נמוך יותר מהOC שביצעת אבל את תיגע בזה בביוס כי זוהי תכונה טובה היא גם חוסכת חשמל וגם לא מאמצת את המעבד כשלא צריך..

לגבי השאלה הראשונה אתה צריך להעלות את המתח קצת יותר ותריץ מבחני יציבות עם ORTOHS למשך 7 שעות אולי קצת פחות ותשגיח על הטמפ'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי השאלה הראשונה אתה צריך להעלות את המתח קצת יותר ותריץ מבחני יציבות עם ORTOHS למשך 7 שעות אולי קצת פחות ותשגיח על הטמפ'

להעלות מתח ל-CPU? כמה?

להעלות מתח לזכרון? כמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה אנשים הגיעו עם המעבד הזה ל 2.8 בלי לעלות מתחים אולי תשנה תמיחפה של הזיכרון

אני באמת שמח מאד שאתה מנסה לעזור - אבל למה לעזאזל התכוונת ב "אולי תשנה תמיחפה של הזיכרון" ? - ואיך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא צודק, שווה לנסות.

בדרך כלל כשעושים OC, מקפידים לעשות את זה לכל רכיב בנפרד.

אז תקטין את מהירות הזכרונות על ידי הקטנת היחס ותראה את זה יותר יציב למרות שעם הזכרונות שלך לא אמורה להיות בעיה.

בקשר למתח, על כמה הוא עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די גבוה.

תוסיף בקפיצות הכי קטנות עד שזה יהיה יציב.

אל תעבור את ה 1.4 בינתיים.

ה OC הוא ממש בקטנה אז אלא אם נפלת על מעבד עייף (קורה, גם ככה אתה לא אמור לעשות OC) קצת מתח אמור לפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיוני שאני בר מזל!?! יש לי E2140 ועשיתי לו OC ל3.0GHZ בלי לגעת במתח כלום וקירור סטוק עם לוח אם P35-DS3L וזכרונות של 1GBX2 667MHZ CL4

עכשיו אני אנצל את הדיון הזה ששב וחוזר לגבי הE2160 כאילו למה איתו הרבה נכשלים בOC ואני מצליח בכל כך קלות ואני לא מבין בגרוש בOC

ולחשוב שאני עוד חשבתי בהתחלה לקנות E2160...

_____________________________________________________________________________________________

אני רוצה לנצל את הבמה הזאת להודות לבנאדם שסידר אותי ממש.... Yossi_b1 ב2 הודעות לימד אותי איך לעשות OC... פשוט מלך אמיתי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה די גבוה.

תוסיף בקפיצות הכי קטנות עד שזה יהיה יציב.

אל תעבור את ה 1.4 בינתיים.

ה OC הוא ממש בקטנה אז אלא אם נפלת על מעבד עייף (קורה, גם ככה אתה לא אמור לעשות OC) קצת מתח אמור לפתור את הבעיה.

אוקיי, תודה.

אנסה ואדווח (המחשב אצל אחותי אז אני לא יכול לבצע בזמן אמת).

יכול להיות שאם אני אעלה קצת (נניח ל-311 מה"צ באס) אז הזכרונות יישבו טוב (800 במקום 750 - 1:1) ואקבל יציבות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, תודה.

אנסה ואדווח (המחשב אצל אחותי אז אני לא יכול לבצע בזמן אמת).

יכול להיות שאם אני אעלה קצת (נניח ל-311 מה"צ באס) אז הזכרונות יישבו טוב (800 במקום 750 - 1:1) ואקבל יציבות?

לא ניראה לי שתהיה תרומה ליציבות.

מציע לבדוק את מה המתח לזכרונות.

ע"פ OCZ הזכרונות שלך צריכים 2.1V

http://www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_ddr2_pc2_6400_special_ops_edition

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מציע לבדוק את מה המתח לזכרונות.

ע"פ OCZ הזכרונות שלך צריכים 2.1V

http://www.ocztechnology.com/products/memory/ocz_ddr2_pc2_6400_special_ops_edition

צריכים לקבל 2.1V או מסוגלים לקבל 2.1V? (כלומר אפשר להעלות להם ל-2.1 אבל בסך הכל הם אוהבים 1.8V כמו כולם) - אני לא בטוח שהבנתי את זה מהאתר של , ולא מצאתי פירוט נוסף (מעבר לזה שהם נותנים אחריות גם על מתחים עד 2.2V).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...