שאלות בנוגע ל6A19, תקציב: 200-300 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות בנוגע ל6A19, תקציב: 200-300

ofirr

Recommended Posts

ברשותי נמצא מארז ג'נרי לא שקט, משמיע מין "וווווווו" חלש, שמשרת אותי נאמנה יותר מ4 שנים (2X80mmמאוררים), [ http://img249.imageshack.us/img249/340/dscf1564ez1.jpg ]

המארז מכיל את הרכיבים העיקרים הבאים: מעבד אינטל סלרון 2.4ג'יגההרץ, 256X2MB זיכרון פנימי וכ.מסך FX5200.

המטרה בקניית מארז חדש היא רק כדי שיהיה לי שקט בחדר (מארז שקט/חרישי), ואם נשיג עוד פלוסים כמו (קרירות) אז למה לא?

להלן כמה שאלות שהייתי רוצה לקבל עליהם מענה:

*אני הבנתי שהמארז לא שקט במיוחד אבל אני אשאל כדי להיות בטוח - עד כמה המארז שקט (אם בכלל, כי אם לא אז אין לי סיבה בכלל להחליף מארז)?, האם שומעים את המאווררים שלו? או שיש צורך להחליף גם אותם?

*כרגע יש לי ספק כח Hipro 250W (שנקנה לפני פחות משנה), יש צורך להחליף אותו ל300ART שבא עם המארז(הספק הזה שבא איתו 300ART שקט ומודולרי?)? כי אם לא אז עדיף לקנות בלי ספק כח.

*יש מארזים אחרים בטווח מחיר הזה (עד 300) שיותר שקטים ממנו? (ה6C28 וה6A21 שקטים ואיכותיים ממנו? ואם כן באיזו מידה?)

*כמה מאווררים ניתן לשים בו? ואיך ה120MM שאני מקבל אותו יחד עם המארז? שקט/רועש? והאם שווה להחליף אותו באחד אחר כדי לקבל שקט?

*האם שווה לקחת את הגירסה 2F (הגירסה שבה מגיע המארז עם 2 מאווררים 120mm [עוד מאוורר בנוסף לאחד שמגיע בגירסה ה'רגילה'], בתוספת 30 שקלים)?

*המארז עמיד בפני אבק? יש לו מסננים נשלפים? ועד כמה הם יעילים?

*עד כמה הוא קריר? בכמה מעלות הוא יוריד לי את טמפ' הרכיבים (כרגע המארז שלי נמצא בתוך מקום שאפשר להגיד שהוא 'אטום' [תכנסו לקישור לתמונה למעלה ותבינו על מה אני מדבר]), ומעלות הרכיבים הם: לוח אם:47, מעבד:40, דיסק קשיח:41, Coolong FAN: CPU : 4.7 ,Voltage: CPU : 1.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותי נמצא מארז ג'נרי לא שקט, משמיע מין "וווווווו" חלש, שמשרת אותי נאמנה יותר מ4 שנים (2X80mmמאוררים), [ http://img249.imageshack.us/img249/340/dscf1564ez1.jpg ]

המארז מכיל את הרכיבים העיקרים הבאים: מעבד אינטל סלרון 2.4ג'יגההרץ, 256X2MB זיכרון פנימי וכ.מסך FX5200.

המטרה בקניית מארז חדש היא רק כדי שיהיה לי שקט בחדר (מארז שקט/חרישי), ואם נשיג עוד פלוסים כמו (קרירות) אז למה לא?

להלן כמה שאלות שהייתי רוצה לקבל עליהם מענה:

*אני הבנתי שהמארז לא שקט במיוחד אבל אני אשאל כדי להיות בטוח - עד כמה המארז שקט (אם בכלל, כי אם לא אז אין לי סיבה בכלל להחליף מארז)?, האם שומעים את המאווררים שלו? או שיש צורך להחליף גם אותם? וודאי ששומעים,אבל אפשר להגיד שהוא שקט באופן יחסי. לא יותר מזה.

*כרגע יש לי ספק כח Hipro 250W (שנקנה לפני פחות משנה), יש צורך להחליף אותו ל300ART שבא עם המארז(הספק הזה שבא איתו 300ART שקט ומודולרי?)? כי אם לא אז עדיף לקנות בלי ספק כח. מומלץ לקנות 300ART שנחשב לאיכותי יותר ממה שיש לך כרגע,אבל לא חובה.

*יש מארזים אחרים בטווח מחיר הזה (עד 300) שיותר שקטים ממנו? (ה6C28 וה6A21 שקטים ואיכותיים ממנו? ואם כן באיזו מידה?) קודם תחליט אם אתה מחפש משהו עם ספק או בלי.

*כמה מאווררים ניתן לשים בו? ואיך ה120MM שאני מקבל אותו יחד עם המארז? שקט/רועש? והאם שווה להחליף אותו באחד אחר כדי לקבל שקט? המאוררים שקטים באופן יחסי ולא יותר,חוץ מזה הם טובים יחסית ודוחפים אויר בכמות סבירה לחלוטין. כמובן שאפשר לקנות מאוררים שקטים יותר.

*האם שווה לקחת את הגירסה 2F (הגירסה שבה מגיע המארז עם 2 מאווררים 120mm [עוד מאוורר בנוסף לאחד שמגיע בגירסה ה'רגילה'], בתוספת 30 שקלים)? לא חושב,אם כבר משקיעים עוד כסף במאוררים שווה לקנות משהו שקט,תוכל לקבל המלצה בפורום אוברקלוק וקירור

*המארז עמיד בפני אבק? יש לו מסננים נשלפים? ועד כמה הם יעילים? לא עמיד באופן יוצא דופן,יש לו מסנן מקדימה והוא בהחלט לא כמו האנטק 900

*עד כמה הוא קריר? בכמה מעלות הוא יוריד לי את טמפ' הרכיבים (כרגע המארז שלי נמצא בתוך מקום שאפשר להגיד שהוא 'אטום' [תכנסו לקישור לתמונה למעלה ותבינו על מה אני מדבר]), ומעלות הרכיבים הם: לוח אם:47, מעבד:40, דיסק קשיח:41, Coolong FAN: CPU : 4.7 ,Voltage: CPU :

1.5

אף אחד לא יוכל להגיד לך בדיוק בכמה מעלות,אבל הוא בהחלט קריר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*לחבר יש את ה6A28 והוא אמר שהוא שקט אבל אני לא שמעתי אז לא יודע. במרחק מטר מהמארז אני אשמע אותו?

*ה300ART מודולרי?

*בעיקרון אני צריך רק מארז. היום פירקתי את המארז והספק כח דיי שקט אז ככה שאני לא צריך ספק כח בכל מחיר, אבל אם יש ספק שבא עם מארז במחיר מוזל (כמו במקרה של הHEC) אז זה למה לא.

*כמה מאוורים ניתן לשים בו?

*כמו שהבנתי מההמלצות המאווררים המומלצים למארז הם של גלישק שעולים כ30 שקלים?

וכדי לא להקפיץ את האשכול הקודם שלי אצרף את השאלות לכאן:

*איזה מארז הכי שקט ניתן להשיג עד 300 ש"ח, ועד כמה שקט המארז (ישמעו אותו ממרחק מטר והלאה) ?

*והאם כל מאווררי ה80mm משמיעים רעש? לי יש 2 וכששקט (בלילה לדוגמא) שומעים אותם במרחק של 3 מטר ואף יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק כמובן לא מודלרי

ממרחק מטר כמו שאמרתי הוא שקט באופן סביר בהחלט.

ניתן לשים עד 2 מאוררים של 120mm

המלצות למאוררים זה בפורום וקירור

אין שקטים בתקציב שלך. תעלה בכ-50 ש"ח וקח CM534 שנחשב לשקט. ב-FOXPC יש אותו במחיר הזה עד כמה שזכור לי.

לגבי המאוררים..וודאי שיש 80Mm שקטים אבל זה אומר שהם מסתובבים לאט ודוחפים מעט מאוד אויר אז לא עשינו בזה כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-ה534 כמו שאני רואה בפנדה מגיע רק עם ספק כח ומחירו 460,ובfoxpc אני לא רואה אותו. מה שגם המראה שלו לא לטעמי הוא נראה פשוט למדיי (כמו המארז שלי, ולפעמים נמאס לי לראות אותו) אני לא מעוניין בו.

-הSunbeam 3D STORM נראה לטעמי טוב יותר לטעמי, אבל שוב הוא דיי דומה למארז שלי ואני לא מעוניין בו.

אם במרחק מטר ה6A19 "שקט באפון סביר", אז במרחק 3 מטר אני מניח שלא ישמעו אותו, אכן?

אם הוא שקט לפחות במרחק 2-3 מטר (לא אשמע את המאווררים שלו) אני אלך על המארז הזה, וכנראה אקח את הספק כח 300ART. הוא נראה לי טוב,עמיד ויעיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי לך לשקול בשנית את ה-534 כי הוא פשוט מארז איכותי מאין כמוהו וגם שקט על הדרך.

תודה שוב על ההארה (לא הערה), אבל המארז ממש לא נראה לטעמי [במיוחד בגלל שהוא אפור מקדימה].

אם כבר הייתי מוסיף עוד 180 והולך על הISOLO שאני מניח שהוא איכותי ממנו בכמה מידות.

אני מניח שאין עוד בתקציב (למרות שראיתי עוד הרבה מהחברות ה"מוכרות"/"מובילות" אבל לבטח המארזים על הפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

אז רק שאלה בקשר לISOLO ואם אני משקיע כבר 530 ש"ח, הוא חרישי לגמריי? (מבחינת ה"ביצועים אני לא דורש ולא דרשתי ממך כמו שראית, אני רק מעוניין בשקט. סה"כ צריך לקרר CELERON 2.4GHZ וFX5200 - עבודה שכל מארז ג'נרי ב50 שקלים עושה.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ לך לשנות מארז עם מחשב כזה , קנה מאווררי TRICOOL על שים אותם על LOW , לא תישמע כלום, יכול ליהיות שהמעבד עושה לך את הרעש , אם כן זה יעלה יותר .

חוץ מזה אני רואה את מיקום המחשב שלך(ממש מושלם לדעתי BUILED IN)

ואתה צריך ליבדוק מידות ליפני שאתה קונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...