לאולמרט יש סרטן - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאולמרט יש סרטן

IG

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3465270,00.html

אני לא מאחל את זה לאף אחד, ולא שמח על המחלה, אבל זה משעשע שדווקא בערמונית... אחרי כל הזמן שאמרו שאין לו ביצים- עכשו זה יהייה קצת יותר מדוייק :smile1:

אולמרט-

"אהיה כשיר לתפקד באופן מלא לפני הטיפול ולאחריו"

:lol: :lol: :lol: :lol:

כאילו שלפני הסרטן הוא הייה כשיר....

ובאיחולי החלמה מהירה נחתום הודעה זו (לעכשו לפחות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כותרת קיצונית :silly:, חשבתי ייכתבו "לאולמרט נמצא גידול סרטני בבלוטות הערמונית"

ואבל אתה כבר רשמת "לאולמרט יש סרטן" כאילו אתה מקלל אותו או משהו.... :lol:

בכל מקרה, אם יש לו גידול כזה אז סימן שזה בא מהשמיים, אלוהים לא סולח לגנבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאחל לו את כל הרוע שבעולם, את כל הסבל שאפשר לחוות, R.I.P MOTHERFUCKER בדרך הכי איטית וכואבת, על הפשעים שלו אין סליחה!!!! אמן שמלאך המוות ירד ויתן לו זמן קשה, אני מאחל לו רק רע!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאחל לו את כל הרוע שבעולם, את כל הסבל שאפשר לחוות, R.I.P MOTHERFUCKER בדרך הכי איטית וכואבת, על הפשעים שלו אין סליחה!!!! אמן שמלאך המוות ירד ויתן לו זמן קשה, אני מאחל לו רק רע!!!!!

אני מאחל לך את כל הרוע שבעולם, את כל הסבל שאפשר לחוות, R.I.P MOTHERFUCKER בדרך הכי איטית וכואבת, על הפשעים שלך אין סליחה!!!! אמן שמלאך המוות ירד ויתן לו זמן קשה, אני מאחל לך רק רע!!!!!*

*לא, אבל באן קבוע יהיה נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאסור להביע דיעה בעיקר אם היא כל כך נוקשה, שהרי אתה לא רואה את מה שהוא עשה למדינה, לאנשים העניים ולאן הוא דירדר את מה ששרון התחיל לדרדר, תבקש באן תבקש מה שאתה רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנייה שנייה זה משנה משהו. קבל תיקון ,טעות שלי.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נקרא להביע דעה נוקשה,

זה גם נוגד את חוקי הפורום.

כרגע אתה מקבל אזהרה, ושבוע השתקה, אולי אחריו תלמד מתי ואיך לשלוט במה שאתה מקליד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...